Şimdi Ara

iPhone 5S fiyat yardımı acil

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
179
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar iPhone 5s 16 gb beyaz sahibiyim. Bir aracı vasıtasıyla 1250 tl ye vereceğim. Cihaz temiz kozmetik olarak 9/10. Kutusu falan her şeyi tam fakat hediye gelmişti fatura yok.

Sizce fiyat iyimi yoksa vaz mı geçeyim ? Sabaha kadar vaktim var.

* Satma gerekçem: Telefon ile yaptığım hiç bişe yok. Whatsapp sosyal medya vs. + ipad mini retina var telefona sadece alo için bakıyorum. Ve son olarakta biraz sıkışığım bu aralar General mobile 4g alıp üstüne kalan parayla durumumu düzelticem.

Yorumlarınız önemli benim için fiyatı düşük verdiysem bile dalga geçme amaçlı yorum yazmayın lütfen ilk defa bir ürün satacağım.

İyi forumlar..

Edit: Cihaz yurt içi kayıtlı yani garantili. Pasaport falan değil yani. 3.5 aylık cihaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M.M.G -- 24 Mayıs 2015; 23:50:53 >

• 3.5 aylik cihaz icin fiyat az. 5s ler zamlandi. 2250 tl oldu. Eger cok sıkısık degilseniz boyle bir ise kalkismayin. Cok sıkısıgım diyorsaniz satin aksi halde vazgecin. Elinizdeki telefonu 3 4 sene kullanin bu seneler icinde telefonlara para vermeyin sizin icin daha karli bir is. General mobile 4g alsaniz ya bozulana kadar kullanacaksanz yada paranizi cope atmis olacaksiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Androidd

3.5 aylik cihaz icin fiyat az. 5s ler zamlandi. 2250 tl oldu. Eger cok sıkısık degilseniz boyle bir ise kalkismayin. Cok sıkısıgım diyorsaniz satin aksi halde vazgecin. Elinizdeki telefonu 3 4 sene kullanin bu seneler icinde telefonlara para vermeyin sizin icin daha karli bir is. General mobile 4g alsaniz ya bozulana kadar kullanacaksanz yada paranizi cope atmis olacaksiniz.

Yorumunuz için teşekkürler hocam. Fiyata az dediniz peki ne kadar istemem gerekir minimum ? Biraz fazla sıkışığım aslında. Yaz aylarıda geliyor elime iyice az para geçecek. Bir takım kart borçlarım var elimde de bir miktar para var denkleştirip borçsuz kalmaya uğraşıyorum

• Ben de 5S'lere bakıyorum fiyatlar bu civarda. Vuruğu eziği var mı? Yoksa belki 1300e falan gidebilir
  • Hocam eger türkiye garantili ise 1500 -1600 ama yurt dışı cihazı ise 1300 filan anca

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1300-1400 arası 2.el piyasası

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SiNaPSiS

Ben de 5S'lere bakıyorum fiyatlar bu civarda. Vuruğu eziği var mı? Yoksa belki 1300e falan gidebilir

Fiyat normal yani hocam ? Yorumunuz için teşekkürler. Ezik yok cihazda hiç düşmedi zaten. Kılıfsız ve filmsiz kullanmama rağmen titiz bi kullanıcı olduğum için cihaz sapasağlam. Sadece sol üst köşede parlak kısım ile mat kısmın birleştiği yerde mikron ufaklığı kadar bir nokta var. Görülmüyor bile. O da telefonu yatağa fırlattığımda ipad'in kenarına sürttü ondan oldu (içim gitmişti ayrı mesele )
  • quote:

Orijinalden alıntı: Issız adanalı01

Hocam eger türkiye garantili ise 1500 -1600 ama yurt dışı cihazı ise 1300 filan anca

Hocam ne yaptınız ? Cihaz garantili. 1500 çok değilmi. Şu an cihaz teknosa da zaten 2000 lira.
  • quote:

Orijinalden alıntı: omerfbc

1300-1400 arası 2.el piyasası

Sağolun hocam bilgilendirme için.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.