Şimdi Ara

İphone 5s ekran oynuyor ve ses geliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.684
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar geçen ay applestoreden almıştım beyaz 5s 32 gb dünden beri ekranın en sağ orta kısmına bastırınca içeri gidiyor çok az ve ses geliyor böyle bir sorun yaşayan var mı? Sizce ne yapayım?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Gecen seneki iphone 5imde de vardi, demekki 5Ste de sikinti devam ediyor. Cok sukur daha benim 5s te cikmadi. Apple'i bi arayin derim

• Sağ Orta Değilde Sağ Köşe'ye Arada Bir Elim Gidiyo Tık Ediyo Bastırınca.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cengiz Elektronik

Sağ Orta Değilde Sağ Köşe'ye Arada Bir Elim Gidiyo Tık Ediyo Bastırınca.

O ses power tusundan geliyor.
  • Bendeki Iphone 5' de de böyle bir sorun var. Sürekli yapmıyor, mesela oyun oynadığımda yada ekran sürekli açık kaldığında olan bir durum.

Muhtelemen telefon ısınınca ekran genleşme yapıyor yada ekran altındaki aksamlar, dolayısıylada esneme yapıyor.
  • valla bende dün başladı şimdi elime alıp tam o kısma hafif bastırınca pat pat diye ses geliyor ekran içeri göçüyor :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mahmut-Keskin

Bendeki Iphone 5' de de böyle bir sorun var. Sürekli yapmıyor, mesela oyun oynadığımda yada ekran sürekli açık kaldığında olan bir durum.

Muhtelemen telefon ısınınca ekran genleşme yapıyor yada ekran altındaki aksamlar, dolayısıylada esneme yapıyor.

normalde telefonla hiç konuşmam dün gece 2 saat telefonla görüşme yaptım ondan sonra oldu ama ekran genleşmesi filan olacağını düşünmüyorum sonuçta onu düşünmüşlerdir şuanda hiç kullanmıyorum telefonu ama yine oluyor
  • Ses power tusundan ve normal

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Efetarikk

Ses power tusundan ve normal

anlamadım galiba dostum ekran içeri göçüyor pat diye ses çıkıyor diyorum hala power diyosun önce biraz okusaydın keşke
  • djhayal D kullanıcısına yanıt
    Açıkcası bende zaman zaman olduğu için genleşiyor ısınınca diye düşündüm. Apple Store ile bir görüş istersen belki değiştirme imkanın olur, benim telefonum yurtdışı olduğu için garantisi yok dolayısıyla teknik servise gönderemiyorum alıştıkca çokda rahatsız etmemeye başladı zaten..
  • Bende i5 var yazın cok oluyordu sinir oluyordum kışa geldik gecti dedikleri gibi sıcaktan genlesiyor

• Benim 4S'te var ama 2 yıldır bişey olmadı :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: matkapmatkap

quote:

Orijinalden alıntı: Cengiz Elektronik

Sağ Orta Değilde Sağ Köşe'ye Arada Bir Elim Gidiyo Tık Ediyo Bastırınca.

O ses power tusundan geliyor.

Bastırınca Dedim Kardeşim. Power İle Alakası Yok.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.