Şimdi Ara

iPhone 5s dokunmatik sıkıntısı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
176
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar benim İPhone 5s telefonum var ekran bunun paramparça oldu gittim yaptırdım ekranı telefoncu da ama aldığım günden daha telefonun dokunmatik sıkıntı çıkarttı mesaj yazamaz oldum tamam bile zor yazıyorum bir arkadaş sıkıntının telefonun içinden kaynaklandığını söyledi bende dedim acaba telefon mu hacklendi içime kurt düştü fikri olan var mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Telefonu servisten teslim alırken kontrol etmediniz mi? Telefonun camı kırılmadan evvel hiç dokunmatik sorunu yoksa, servise geri götürün baksınlar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ondan önce sorun yoktu yaptırdığım gün başladı hackleme olayı olabilir mi

• dostum telefoncuda yaptirdigin ekran o kadar oluyor. arada hava falan kaliyo o yuzden dokunmaik islemiyor. klasik yalanlari da telefonun icinden sıkıntı var demeleri halbuki telefonunun icinde sıkıntı yoktur olsa da adam parca falan calmistir. guvenmediginiz telefoncuya niye gidiyorsunuz anlamiyorum..

• Şu cihazları garantisi bitse bile yetkili servise gösterin ya. Telefoncular çakma panel takıyor sonra da sorunlar baş gösteriyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 60 tlye ekran taktırdım canavar gibi takılma donma yok orjinalinden daha iyi
  • Eğer ekrandansa sıkıntı değiştirecektim telefonu sorun değil ama ben telefonda kendi kendine yazıp dokunmatik bozulunca hackleme var mıdır dedim bilgilere erişme tel kontrolü falan olur mu sizce

• Büyük ihtimalle ekran bozuktur taktırdığın yere git bu ekran bozuk de mecburen değiştirecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sheri10

Büyük ihtimalle ekran bozuktur taktırdığın yere git bu ekran bozuk de mecburen değiştirecek.

Bir gidip konuşayım da içime kurt düştü içine bir şey takıp telefon hackleme falan

• iPhone da hack falan olmaz. Takılan panel sorunlu.. Zaten takılan panellerin lcd orjinal, üzerine sadece dokunmatik lensi makina ile yapıştırıyorlar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.