Şimdi Ara

İphone 5s bu sorunlarla değişim alırmı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
399
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar elimde 4-5 aylık 5s gold var.
    Aldıktan bir kaç ay sonra farkettimki ekranın sol tarafına hafıfçe bastırdığında çerçeveden yerine oturmamış gibi ses geliyor. oyunlarda vb şeylerde telefon ısınınca bu ses ciddi derecede rahatsızlık veriyor canımı sıkmaya başladı artık
    Ve telefon oyun oynarken ortamın serin olduğu yerde bile ciddi derecede ısınıyor ve bazen telefon görüşmelerimde karşı tarafın sesi çok boğuk geliyor yani ahize bozuk gibi kapatıp tekrar aradığımda düzeliyor ancak
    Telefonum genpa garantili pazartesi götürmeyi düşünüyorum..
    Genpaya bu veya buna benzer sorunlarla gidip değişim alabilen varmı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Appl33 -- 8 Ağustos 2014; 19:40:53 >

• Değişim alırsınız ekran oturmama olayı birçok kişide vardı çoğu değişim aldı şansınızı deneyin sonuçta kronik bir problem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Değişim olur sıkıntı çıkmadan.

• Bu ekrandan ses gelme durumu aktif kullanımda çok fazla rahatsız ediyor. Mesela suan ses yok denecek kadar az. Eğer orda böyle bi sorun yok derlerse nasıl bir yol izlemeliyim ? Bunu nasıl kanıtlarım ?

• Sıcakta genleştiği için oyunlarda o ses daha çok geliyor

• Bende duymuştum ekran genleşmesini fakat bugün elime bir 5s geçti arkadaşın. Baya zorladım telefonu ekrana bastırdım taş gibiydi hiç bir sorun yoktu. Bakalım pazartesi günü götürünce ne diyecekler

• Bendede ayni problem var. Amerika cihazi olduğu için değiştiremiyorum
  • Bende hem ses kısma tuşunda ve bahsettiğiniz ekrandaki ses var. Cihazım için 00.00 randevu alacağım verilen tarihte gidip bakıcaz artık..Değişim alır bence neden diye sorarsanız bu tür sorunları tek biz yaşamıyoruz :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Değişim olur
  • Edit: Bugün sabah saatlerinde sıkıntılarımı söyledim genpaya ve telefonu bıraktım. İnternet sitelerinden daha işleme alınmamış olduğu gözüküyor
  • Apple storea götürseydiniz hocam keşke.Bende aynı sorundan şikayetçiyim bir de ses kısma tuşu arızalı bakalım randevu alabilecek miyim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vialpando

Apple storea götürseydiniz hocam keşke.Bende aynı sorundan şikayetçiyim bir de ses kısma tuşu arızalı bakalım randevu alabilecek miyim

Bursada yaşadığım için şuan o dediğin pek mümkün değil dostum. Ama genpadan sonuç alamazsam bir günümü buna ayırıp istanbula gidicem
  • Edit: Dün verdiğim iphone 5s cihazım Bugün değişim almış cok sevindimm :))
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.