Şimdi Ara

İphone 5s BEYAZ EKRANDA TAKILMA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.575
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba herkese,iphone 5sim birdenbire şarjda takılıyken açılıp kapanmaya başladı.Beyaz ekranda kalıyor ve tekrar kapanıp aynı şekilde beyaz ekranda kalıyor.Arada bir açılıyor telefon.Sıfırlamayı denedim ama apple kimliğinide unutmuşum.Güvenlik soruları da yok.Ürünün faturası kutusu evde duruyor.Sorun ne olabilir veya nasıl kimliği açabilirim.İsteyene faturasını vs. de gönderebilirim.Teşekkürler şimdiden

DÜZELTME:İcloud şifresini buldum arkadaşlar.Ama fazla deneme yaptığım için güvenlik nedeniyle kitlemiş kendini.Güvenlik sorusu olarak doğum tarihi soruyor ama onu da artık sallamışmıydım zamanında bulamıyorum.Yarın kalkar mı engel yoksa mutlaka cevaplamak mı gerekir soruyu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JohnLocke. -- 4 Eylül 2017; 22:42:38 >

• guvenlik olarak mail de atılabiliyor ama @icloud.com mailine gonderiyor.Ona girerken de yine ayni yer çikiyor ve guvenlik nedeniyle kapalı diyor yani kısır döngüye giriyor.yok mudur bir çaresi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Faturanız İle Zorlu veya Akasya apple store randevu alıp gidin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: frux

Faturanız İle Zorlu veya Akasya apple store randevu alıp gidin.

• kenbu kullanıcısına yanıt
    hocam simdi arayip onu halletmeye çalışacağım.Sorun neden oluyo acaba?Araştirmama göre batarya problemli.Telefon bekleyince açılıyor.Kapatip bidaha açinca surekli beyaz ekran kapanip açiliyor

• son durum:apple ile görüştüm iki asamali sistemle korunuyormuş.Ben sadece 3 guvenlik sorusunu biliyordum.Onlari soyledim bana 24 saat icinde mail atacaklar.Telefon problemi ise hala devam ediyor buyuk ihtimal bataryadan kaynaklanıyor.Sebebini öğrendiğimde buraya yazarım

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.