Şimdi Ara

iPhone 5s & 5c en uygun fiyata nereden alınır ? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
85
Cevap
2
Favori
3.223
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • vodafone dan bunu beklemiyordum helal olsun turkcell hiç şaşırtmadı beni İnşaAllah fırlamaz fiyatlar 1 ay sonra falan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dosttttt -- 1 Kasım 2013; 13:45:12 >
  • Yine giriyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Enclosure

quote:

Orijinalden alıntı: spaydixabd vizen varsa alırsın uçak biletini doğru ny ordan alırsın 1 tane 1 gün amerikada turlar gezersin sonra gelip pasaportuna işletirsin hemde türkiye fiyatının altına
    Uçak bileti zaten aradaki farktan daha az Ne kullanıyoruz, bizde alalım

:9 bende alayım ne kullanıyorsa

Abd ye şu sıra yapacağınız yolculuktaki en ucuz bilet 1500-2000 TL arası
    Ne yer ne içersiniz, indiğinizde abd elçisi sizi en yakın apple store a bedava taşıdığını düşünelim, orda size apple sotore da kontratsız cihazı sizin için ayrdıkları düşünelim :) ve hatta hatta size bi güzel yemek ısmarladıklarını düşünelim.. en iyinin en iyiyi ihtimali ile senin masrafın 2500 TL :) birde 700 Dolar telefon pasaport kaydı için vergi dairesine 120 tl üç aşağı beş yukarı
    gittin geldin o kadar eziyet çektin garanti sorunu yaşabileceğin telefon sana nerdeyse 4000 liraya patladı.. buda en iyiymser senaryo kontratsız stok bulamazda faiş fiyattan (ortalama 800-1000 usd ) cihaz bulurdanız ve daha fazla zaman kaybederseniz durum çok ayrı..

ne diyeyim buyursun yolu açık olsun arkadaşın.... :)

• kötünün iyi senaryosuna bakmak lazım. burda iyi olanın kimse farkında değil, Apple store burada 1. el olarak piyasayı sabitlemiştir, en güzel olanda budur.
    kimi alır kimi almaz pahalı yada ucuz bunlar kişiye göre değişen faktörlerdir.

Applestore un açılması, piyasadaki firsat timsarlarının işini bozmuştur, ve sabit bir fiyat politikası olmasına neden olmuştur. burda en onemli nokta budur.

fiyatıda şahsen yine makul seviyededir, çünkü geçen yıl iPhone 5 in çıkış fiyatı 5S e göre 150-200 TL daha fazlaydı. hemde dolar ve euro kurununda geçen yıla göre ciddi oranda yüksek olmasına rağmen... biraz eğri oturup doğru konuşmak gerek...

eğer normal piyasanın elinde olsaydık 2400-2600 den aşağıya emin olun 5S alamazdınız...

• quote:

Orijinalden alıntı: bozok_53_45

ben söyliyim ıphone uygun fiyatla alınamaz

yorum "cuk" diye oturmuş

şahsen en kötü 1950-2000 olmasını bekliyordum; 2150, havale ile 2050, fena sayılmaz yine en azından şu 3000liklerden kurtulduk ve hizmetini alabileceğiz
  • Vodafone coşmuş beyler, Vodafone'dan alalım? Nasıl olsa ocak ayında Apple Store açılıyor garanti kapsamınada giricek 2 yıl. Oh
  • Bu yetersiz donanim ve bu fiyatlardan sonra LG G2 kralligini ilan etmis oluyor.Kucuk boyutlu telefonlarda ise onumuzdeki aylarda cikacak olan Z1 mini bu konuda lidero lur tabi z1 gibi anormal derecede pahali olmassa.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi killnOd -- 2 Kasım 2013; 11:04:00 >
  • Kıbrıs tan alın daha ucuz :)

• pahalı ya bu ne hal böyle

• pahalı ya bu ne hal böyle

• quote:

Orijinalden alıntı: wolferto

kdv tüm ürünlere uygulanıyor sorun orda degil diğer ülkelerdede katma deger veregisi var siz neyi kafanıza takıosunuz .sorun türkiyedeki satıs stratejisi yüksekten çakma taktiği satılıomu satılıo ne gerek var indirime diolar adamlar bizim kerizler pahalıken bile havada kapıyor sorunumuz bu 700dolarlık 5s 1400 ham 100 imei kaydı .bir ucaga ne kadar apple cihaz yuklenebilecegini hesaplarsa kilo ile gönderiorlar cihaaz basına 10tl desen oda en fazla 5s toplam 1700 tl burdaki kar payı desek 1800 bide sunu diyelim hiç bisatıs firması cihazı storedeki satıs fiyatından almaz kar yapmak için karı ucuz almasıdır hadi hayırlısı :)

avrupa ve amerikada %17 kdv bizde %18+ %25 ÖTV!!! var özel tüketim vergisi o yüzden hem devlet hem satıcı geçiriyor

• iPhone ilk çıktığında rakibi yok gibiydi ve o yüzden fiyatı normal olarak düşünülüyordu.

Ama artık Apple geride kaldı. Boşu boşuna para kaptırmaya gerek yok artık.

10 numara Android telefonlar var son 2-3 yıldır.
  • ulan şu turkcelden nefret ediyorum adamlar göz göre göre kazıklıyo milleti yuh be

• Iphone ve Android kullanıcısıyım malesef iphone'u ucuz fiyata almak istiyorsan ; Türkiye'den alamazsın.
  • İlginç
  • quote:

Orijinalden alıntı: aziz77

Şu operatörlerden telefon almayın,soya soya biteremdiler bizi,İphone 5 e geçenlerde arkadaşım gitti ayda 160 tl 2 yıl tahhütle aldı,yazık değilmi?3520 tlye imza atı.Telefonu albilmek için en az 59 tl olan tarifeyi almak zorunda kaldı.Ve insan asgeri ücretle çalışıyor,yazık çoluk çocuğun rızkını telefona veren tek millet biziz..

160+59 mu ? Yoksa sadece 160 mı ?

Çok para ya, bence en mantıklısı yurt dışı almak...
  • amerikadan en ucuz telefonu ben gonderiyorum ama 1 veya 2 tane :))
    amerikanin verizonu turkiyenin turkseli cok pahali

• Her Turkcell de bulunuyormu kontratsız 5s ? Dün gittim Kanyonda stok bitmiş.Troy ve Pupa da aynı şekilde
  • Arkadaşlar biraz önce bağdat caddesindeki 2 vodafone bayinede gittim sordum.Malesef 5S için vodafonenun sitesinde yazan 2111 tl ye satmıyorlar.2300 diyorlar .O fiyatlar yalan yani,Adama gösterdim vodafone sitenizde bu fiyat yazıyor dedim,cevap olarak yanlış yazmışlar denildi,diğer mağaza ise o fiyat tavsiye edilen fiyat dedi.Biz bu fiayata satıyoruz dedi.Yani anılanbilecek tek yer apple store tr.Bende şimdi ordan alıcam.Bu kazıkçı,fırsat düşkünü kapitalist gsm şirketleri ve bayilerinden almayınız arkadaşlar.
  • Capt. Awesome kullanıcısına yanıt
    toplan 160 tl..
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.