Şimdi Ara

iPhone 5imin içine ettim galiba yardım :( (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
589
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • biraz daha kurcalayın hepsini düzeltirsiniz bu gidişle
  • gideyim de hemen iphone sökme kitini yakayım felan :D neyse ya valla çok zevkli iş mesela hangi filmin kablonun neye yaradığını keşfetmek felan güzel ama para sıkıntı o yüzden daha uğraşamam home tuşuyla üst tuşu yeniletirim olur biter. aslında internetten home tuşu sipariş edip onu mu taksam :D
  • geçmiş olsun hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hadnazzar

geçmiş olsun hocam

Sağol dostum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cinderella Man

quote:

geçmiş olsun hocam

Sağol dostum

ekranı nasıl hallettin :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-29A633B6A

quote:

quote:

geçmiş olsun hocam

Sağol dostum

Alıntıları Göster

Telefon açıktı ekran ışığı yanıyodu ama görüntü yoktu şarjı da azdı bende soğuk biyere koydum şarjı daha çabuk bitsin diye yani telefonu açıp kapatırsam belki düzelir dedim telefonu da kapatamıyodum üst tuş bozuk olduğu için öyle yaptım kapandı sonra şarja taktım ekran geldi birden :D

• Orijinalden alıntı: Cinderella Man

Telefon açıktı ekran ışığı yanıyodu ama görüntü yoktu şarjı da azdı bende soğuk biyere koydum şarjı daha çabuk bitsin diye yani telefonu açıp kapatırsam belki düzelir dedim telefonu da kapatamıyodum üst tuş bozuk olduğu için öyle yaptım kapandı sonra şarja taktım ekran geldi birden :D

oooo artık applea yok gözükmüş :D
  • Orijinalden alıntı: Cinderella Man

ama şanslıymışsın :D
  • Biz boşuna mı mühendis olucaz :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: orcun32

İzmirdeyseniz gelin beraber sökelim dükkanda hocam:) bu konuda ciddiyim gelin beraber bakalım gereken yapılır fazla ücret alınmaz hakkı neyse o parca değişir düşünürseniz ulaşın konusalim.Benim korkum ekrandan gelen filmi zedelemiş olmanız eğer öyleyse degisim şart olur bilginize.

Yeriniz nerede? Benim ahize calismiyorda bir el atın hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bornova merkezde hocam ulaşın yardımcı olurum.
    0532 297 69 97
  • ifixit.com 'da güzel videolar var aslında, izleyip tekrar toplayabilirsiniz.
  • istanbuldaysan gel toplayalım
  • Benim iphone 5 i söktüm on off tuşu çalışmıyordu. Ebay üstünden çinden kargosu dahil toplam 1.5 tl ye parçayı aldım söktüm değiştirdim geri taktım. Şimdi sapasağlam çalışıyor. Bu arada Ankaradayım yardım gerekirse pm at :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • istanbulda okuyorum da şimdi malatyadayım 15 gün sonra gidicem ama şimdi on off tuşuyla home tuşu çalışmıyo napsam bilmiyorum. aslında tuşları sipariş edip kendim takmayı düşünüyorum şu anda
  • quote:

Biz boşuna mı mühendis olucaz :D

bu işler tecrübeyle olur.
    ben zamanında yüzlerce pc monte + tamir ettim. ama iphone hayatta açmam. çünkü sadece tornavidayla olan bişey değil iphone. yapışkanlı vs.. bölümler var. çok ince iş. bazen pc bir yerden kısadevre yapardı, bip..bip..bip, bulamazdım. en sonunda köpüğe benzer bir naylon çıkar anakart kutularından, onu koyardım board ile kasa arasına bitirirdim işi. ama bu telefon çok küçük, çok ince iş...
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.