Şimdi Ara

iPhone 5 wifi problemi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
3.421
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar son 2 gündür wireless modeme ne kadar yakın olsamda tek diş çekiyor ve appstore a girmiyor. Safari felan zor sayfalara zor giriyor veya hiç girmiyor. Son güncellemeyi yapalı çok oldu onla Alakalı olduğunu zannetmiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Modemin arayüzünden frekans ayarlarını değiştirmeyi denedin mi? Öyle olaylar vardı iPhone la ilgili
  • Ağ ayarlarını sıfırla, düzeliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: intikad

Ağ ayarlarını sıfırla, düzeliyor.

Ağ ayarlarını sıfırladın, yarın iş yerinde deneyip bilgi veririm. Yardımınız için teşekkürler

@tolga modem ile ilgili olduğunu zannetmiyorum, farklı modemlerde de aynıdı oluyor.

• Wifi sorunları,ios 6 dan kaynaklanıyor arkadaşlar,
    yeni güncelleme gelir de düzelir belki...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ---CnR---

quote:

Orijinalden alıntı: intikad

Ağ ayarlarını sıfırla, düzeliyor.

Ağ ayarlarını sıfırladın, yarın iş yerinde deneyip bilgi veririm. Yardımınız için teşekkürler

@tolga modem ile ilgili olduğunu zannetmiyorum, farklı modemlerde de aynıdı oluyor.

Tam olarak nasıl bir şey ve sorun bu anlamadım da ... Ağ ayarlarını nasıl sıfırlayacağız... Modem mi , yoksa iPhone 5 'in mi ?

Beyaz 5 'le denedim ; Düzeldi... Aşağı katta çekmiyordu bazen.Şimdi kalmadı canavar gibi... Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheMarjinaLs -- 2 Ocak 2013; 23:26:34 >
  • Sorun iphone 5 ile alakalı. Ağ ayarlarını "Genel - Sıfırla - Ağ ayarlarını sıfırla" Adımlarını takip ederek sıfırlıyoruz.

• quote:

Sorun iphone 5 ile alakalı. Ağ ayarlarını "Genel - Sıfırla - Ağ ayarlarını sıfırla" Adımlarını takip ederek sıfırlıyoruz.

Sizin de mi aynı problem vardı ?
  • iphone'nun . ayarlar - genel - sıfırla (en altta) ağ ayarlarını sıfırla.

işe yaramayabilir fakat denemekte fayda var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheMarjinaLs

quote:

Sorun iphone 5 ile alakalı. Ağ ayarlarını "Genel - Sıfırla - Ağ ayarlarını sıfırla" Adımlarını takip ederek sıfırlıyoruz.

Sizin de mi aynı problem vardı ?

Wireless tek diş çekiyor 2 gündür. Ağ ayarlarını sıfırladım fakat sorun çözüldü mü bilmiyorum. Yarın ofiste test edicem. Şansıma şu an dışardayım wireless yok etrafta

• İşe yarıyor olması gerek, bende de öyleydi. Yaptım, düzeldi.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.