Şimdi Ara

iphone 5 vs galaxy s3 (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
707
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: parsons

bitek googleın telefonu diye 350$lık bir telefona 1600lira civarı para vermem maalesef

tamam o zamab iphoneye 3000 tl ver. masaya koyarsın hem.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3000tl felan degil 2150tl ye turkcellde alabılıyorsun hatta forumda 1700felan satanda var kapalı kutu yurt dısından alınan ancak daha lg nexus 4 daha ne türkiyeye geldi ne gelecegi belli ne fiyatı belli 1600üstü olacagı söyleniyor böyle olmasına ragmen kamera kötü 8gb versiyon nereye yeteceek o ayrı bir konu, acayip ısınıyormus kullanmadım elbette ama kullananların görüsü ve son olarak lg apple'dan iyi bir marka ise neden bugüne kadar göremedik?
  • quote:

3000tl felan degil 2150tl ye turkcellde alabılıyorsun hatta forumda 1700felan satanda var kapalı kutu yurt dısından alınan ancak daha lg nexus 4 daha ne türkiyeye geldi ne gelecegi belli ne fiyatı belli 1600üstü olacagı söyleniyor böyle olmasına ragmen kamera kötü 8gb versiyon nereye yeteceek o ayrı bir konu, acayip ısınıyormus kullanmadım elbette ama kullananların görüsü ve son olarak lg apple'dan iyi bir marka ise neden bugüne kadar göremedik?

Forumda tek kullanıcı var o da abartıldığı kadar olmadığını söylüyor ısınmanın . evet fiyata bende olumsuz bakıyorum ama gittigidiyorda vs ucuza bulunur. turkcell 8 gb satmayacak 16 gb satacak yalnızca . gelecek . kameraları aynı sensörü kullanıyor ip5 ile nexus 4 aynı sony sensörü . düzelir o konu .

• iphone5 incelemesinde nokiadan sonra en iyi kameralardan biri deniyor nexus 4de vasatın üzerinde:g
  • quote:

iphone5 incelemesinde nokiadan sonra en iyi kameralardan biri deniyor nexus 4de vasatın üzerinde:g

nexus 4 konusunda bahsediliyor son 3-4 sayfayı oku . aynı sensörün kullanıldığından yazılımsal olup olmadığından . beni pek bağlamıyor kamera . sonuçta fotoğraf makinesi almıyoruz
  • İPHONE 4 ve s3 ikisinide kullanan biri olarak s3 almanı tavsiye ederim ekran büyük uygulama oyun oynarken daha fazla keyif alırsın çözünürlük farkıda zaten bariz ortada s3 ün çözünürlüğü daha yüksek bizzat yanyana ikisini kıyaslamış ve kullanmış biri olarak söylüyorum ayrıca ios ta çoğu uygulama ücretli ve androidde ücretsiz ve çok daha keyifli uygulamalar var ios a göre ben s3 ü almanı tavsiye ederim eğerki özellik ve uygulama istiyosan ama yok gösteriş ve şekil diyosan tabiki iphone ama herkeste var kardeşim be kardeşim :D
  • evet fotograf makinesi almıyoruz ama 1600-2200tl arası bir para verdiğimiz cihazda fotografda cekip paylasacagız elbette instagram olsun twitter olsun facebook olsun
  • quote:

birde sizce one x+ mı yoksa iphone 5mi düşünülür? iphone 5 150lira daha fazla ancak one x+ yanında 200liralık beats by dre kulaklıkta var:D

kardeşim bak kamera,internet,ekran konusunda onex+ i5 ten daha iyi , büyük ekranda oyun oynmak ve internete girmek daha güzel bunu sende biliyorsun i5 alırsan ve bi arkadaşının one x ini incelersen gerçekten pişman olursun ha yok i5 en iyisi dersende git incele iki telefonuda yine yok i5 de i5 ersen buyur git al kimse seni tutmuyor zaten...
  • gösteris ve sekil önemli olsa sormadan iphone alınır zaten:) hatta 5de degil 4 alır 4s gibi yutturur seklimi atarım :D benım icin performans önemli elbette
  • quote:

evet fotograf makinesi almıyoruz ama 1600-2200tl arası bir para verdiğimiz cihazda fotografda cekip paylasacagız elbette instagram olsun twitter olsun facebook olsun

fotoğraf çekip paylaşacaksın ama pro . fotoğraf makinesi performansı beklememek lazım .n4 ün kamera fazlasıyla yeterli
  • quote:

gösteris ve sekil önemli olsa sormadan iphone alınır zaten:) hatta 5de degil 4 alır 4s gibi yutturur seklimi atarım :D benım icin performans önemli elbette

yukarıda ikisini kullaan ve karşılaştıran arkadaşlar s3 diyo sen hala i5te ısrar ediyorsun hocam
  • yukarıda ki arkadas ip4s ve s3 kullanmıs ben ip5 one x+ gibi baska telefonlarada degindim:) 4s ve s3 arasından s3ü bende sectim zaten oyuzden bu listeye 4s i koymadım.
    bu arada profesyonel kamera performansı beklemıyorum ama daha iyi kamera varken neden gidip nexus 4 gibi ucuz telefonu pahalıya türkiyede alayımki
  • quote:

yukarıda ki arkadas ip4s ve s3 kullanmıs ben ip5 one x+ gibi baska telefonlarada degindim:) 4s ve s3 arasından s3ü bende sectim zaten oyuzden bu listeye 4s i koymadım.
    bu arada profesyonel kamera performansı beklemıyorum ama daha iyi kamera varken neden gidip nexus 4 gibi ucuz telefonu pahalıya türkiyede alayımki

bir yerde performans önemli diyorsun kamera diyorsun kamera çok mu önemli performansın yanında?
  • kamera nın asırı üstü olmasına gerek yok elbette ama iyi bir kamera olsun elbette s3 beni tatmin ediyor kamera olarak kısacası ben nexus 4 düşünmüyorum diyelim
  • quote:

Orijinalden alıntı: meteras

kısıtlanmak , ezilmek istiyorsan iphone

iphone hakkında bende aynı şeyi düşünüyorum hele o hafızası beni deli ediyor s3 e 32gb hafıza kartı takıyorsun iphone sabit 16gb ha azmı değil ama ben iphone bu tarz şeylerden dolayı sevmiyorum fiyata gelince 2kat fark var özellik olarak yüksekte değil
    s3e gelince onuda tavsiye etmem uzun vadeli olduğunu düşünmüyorum 1gb ram yerine note 2 al derim uzun vadede kullanırsın çokta kullanışlı fakat note2 de tablet gibi mübarek kocaman ondan almadım 5800 kullanmaya devam veya küçük bir model arıyorsan yine 2gb ram olanlara bak derim fakat pek bulamadım bekleme imkanın varsa bekle

• Iphone 4S al
  • İPHONE alırsan sen telefonu değil telefon seni kullanır müzik atıcaksın itunese atıyosun önce sonra ordan telefona kopyalıyosun fln iyiki bazen acayip sinir ediyodu beni bi kere yere fırlattığımı bilirim sinirden
  • apple i tercih etmiş olman daha avantajlı , s3 ve iphone 5 test sonucunda ortaya koymuştur iphonenin daha sağlam olduğu görüşülüyor.
    eğerki fiyat konusunda sıkıntı yoksa iphone tercih edilebilir. 2190,00 fiyatı var inceleyebilirsin.
    http://www.kapiteslim.com/urun/iphone-5-fiyati.aspx
  • hafızası ve itunes olayı kötü ama stabil olarak güzel bir sekilde calısması beni iphone'a cekiyor kamera haric diğer tüm özelliklerde note2,s3,one x+ gibi telefonlara
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.