Şimdi Ara

.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
116
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isimsizizleyici00 -- 17 Aralık 2020; 0:14:52 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isimsizizleyici00 -- 17 Aralık 2020; 0:14:14 >
  • Telefon düşmedi suya maruz kalmadı durduk yere geri geldiğinizde kapandı öyle mi ? Peki baska kablo ile şarj etmeyi denediniz mi ? Belki kablonuz bozulmustur ? Umarım öyledir yoksa sarj giriş yerini temizleyin gene olmazsa mecburen servise gideceksiniz ama durduk yere bozulmaz sanki

• rocky bayboğa kullanıcısına yanıt
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isimsizizleyici00 -- 17 Aralık 2020; 0:14:1 >
  • şarj yerini temizlemeyi deneyin.
  • X-Slim kullanıcısına yanıt
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isimsizizleyici00 -- 17 Aralık 2020; 0:15:19 >
  • Kabloyu bir deneyin umarım düzelir üzüldüm çünkü

.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isimsizizleyici00 -- 17 Aralık 2020; 0:13:50 >
  • ilk olarak kablo şarj deneyin sonra bir kurdan ile soket kısmını temizleyin nazik olun içinden pamukçuklar çıkacaktır sıvı bir şey sürmeyin
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isimsizizleyici00 -- 17 Aralık 2020; 0:13:34 >
  • Oh be rahatladım ben de sevindim gerçekten güzel aksiyon oldu ama güle güle kullanmaya devam edin baktınız kablo aşınıyor gene ben bantlıyorum geçiyor ama çok daha güzel bir yöntem vardı demir gibi bir şeyle kabloyu sabitliyorlardı bilen birisi tarif eder

.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isimsizizleyici00 -- 17 Aralık 2020; 0:13:22 >
  • Heh aynen o teşekkürler ve kullanmak lazım cidden

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.