Şimdi Ara

İphone 5 Pilin İcini actim.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
2.219
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet arkadaslar iphone 5 in pili sisince ekran bombelendi ve bende pilini degistrdim.

Eski pili incelemek icin piraz parcaladm. Ancak pilin yapisi cok tuhaf aliminyum folyolar arasina komur koymuslar gibi. actiktan sonra odaya parfum gibi bi koku yayildi. İcindeki seyler zararlimidir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Tabiki zararlıdır kardeş, fazla kurcalama bence, gerek yok yani, birde çok kötü bir kokusu var zaten böyle plastik yanığı gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahmudf2 -- 9 Nisan 2014; 21:38:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: istceko

Evet arkadaslar iphone 5 in pili sisince ekran bombelendi ve bende pilini degistrdim.

Eski pili incelemek icin piraz parcaladm. Ancak pilin yapisi cok tuhaf aliminyum folyolar arasina komur koymuslar gibi. actiktan sonra odaya parfum gibi bi koku yayildi. İcindeki seyler zararlimidir?

Bence zararlıdır. At biran önce

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: mahmudf2

Tabiki zararlıdır kardeş, fazla kurcalama bence, gerek yok yani, birde çok kötü bir kokusu var zaten böyle plastik yanığı gibi

Plastik yanigi degilde boyle tras kolonyasina benzer bi koku hemen odayi havalandirim dezenfekte ettim kendimi. Yarin pil kutusuna atacagm malzemeyi :)

• istceko İ kullanıcısına yanıt
    Eskiden bende PSP'ime kırık oyunları oynayabilmek için özel yazılımı yüklemeye çalışıyordum ve bu yüzden pilin içini açıp, pilde oynama yapıp, cihazı servis modunda açmam gerekiyordu, bu özel yazılımı(custom firmware) yükleyebilmek için. Tabi pilin plastik kapağını açmaya çalışırken batarya hücresine zarar vermişim haberim olmadan, sonrasında pilden dumanlar çıkmaya başlayınca elimde patlamasın diye mecburen evin içindeyken masaya bırakıp odanın kapısına gerilemiştim, saolsun batarya ç dumanla birlikte bütün kokusunu eve yaymıştı. Neyse ki patlamamıştı pil, o günden beri uzak duruyorum bataryalarla uğraşmaktan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahmudf2 -- 9 Nisan 2014; 22:09:05 >
  • Fıstıklı olsun

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahmudf2

Eskiden bende PSP'ime kırık oyunları oynayabilmek için özel yazılımı yüklemeye çalışıyordum ve bu yüzden pilin içini açıp, pilde oynama yapıp, cihazı servis modunda açmam gerekiyordu, bu özel yazılımı(custom firmware) yükleyebilmek için. Tabi pilin plastik kapağını açmaya çalışırken batarya hücresine zarar vermişim haberim olmadan, sonrasında pilden dumanlar çıkmaya başlayınca elimde patlamasın diye mecburen evin içindeyken masaya bırakıp odanın kapısına gerilemiştim, saolsun batarya ç dumanla birlikte bütün kokusunu eve yaymıştı. Neyse ki patlamamıştı pil, o günden beri uzak duruyorum bataryalarla uğraşmaktan

evet pandora pil yapmak icin gerekiordu. Ancak o islemde pilin icini acmadan pandora pile cevriliyordu. Ancak sadece orjinal pillerde oluyodu sahte olanlar pandora pil olmuyordu. Hey gidi gunler

• quote:

Orijinalden alıntı: Apple-Apple

Fıstıklı olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: flowerhorn

quote:

Fıstıklı olsun

• lan acılırmı o.kimyasal maddeler var.her yerde bas bas bagiriyorlar pillerin icini acmayin diye.ne yaptin sen...hemen dokdora git.ciddiyim.

bizim millet ya meraktan ya meraktan ölür valla.adamdaki cesarete bak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Esnaf_TV -- 10 Nisan 2014; 15:52:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hsngencer

lan acılırmı o.kimyasal maddeler var.her yerde bas bas bagiriyorlar pillerin icini acmayin diye.ne yaptin sen...hemen dokdora git.ciddiyim.

actiktan sonra ne yaptim ben dedm ama ben cektikce o geldi is isten gecti anlayacagin.

• quote:

Orijinalden alıntı: TheMarjinaLs

quote:

quote:

Fıstıklı olsun

espri nedir cozemedim?

• quote:

quote:

lan acılırmı o.kimyasal maddeler var.her yerde bas bas bagiriyorlar pillerin icini acmayin diye.ne yaptin sen...hemen dokdora git.ciddiyim.

actiktan sonra ne yaptim ben dedm ama ben cektikce o geldi is isten gecti anlayacagin.

arkadas bi elini yüzünü 8 10 defa iyi bir sabunla iyice bi yıka.ciddiyim.iyiki bi nukleer santralde filan calışmıyorsun.ulkeyi cernobile cevirceksin demekki

• quote:

quote:

quote:

arkadas bi elini yüzünü 8 10 defa iyi bir sabunla iyice bi yıka.ciddiyim.iyiki bi nukleer santralde filan calışmıyorsun.ulkeyi cernobile cevirceksin demekki

HOMER SIMPSON MİSALİ

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: TheMarjinaLs

quote:

quote:

Fıstıklı olsun

espri nedir cozemedim?

Bu soruya daha çok güldüm

• Suya soksaydın neler olacağını görürdün :) Alev alev yanıyor ve inanılmaz duman çıkıyor
  • Ben sade istiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Gkn89

Suya soksaydın neler olacağını görürdün :) Alev alev yanıyor ve inanılmaz duman çıkıyor

Benden daha cilgin bi arkadas da burdaymis. Yalniz degilim

• Doğal olarak kömür ve folyo olmalı başka bataryada aç sistem aynı

• Elime geçirmiş olsam ben de açardım tebrikler.....
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.