Şimdi Ara

iPhone 5 Jailbreak sorunu!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
240
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • telefonum bozuldu. Yeni telefon alacak durumum yok. iphone 5 aldım pederin eski telefonu.

Kullanmıyordu bayadır,ios 8de falan diye düşündüm.Jailbreak yapacaktım. Güncelleyip verdi. 10.3.1de şu an.

32-Bitler öldü mü
    Pangu jailbreak yaptı mı
    ios 10 bana hitap etmiyor
    cihaz zaten takılıyor

Downgrade yapılabilir mi,downgrade yöntemi olarak sistem dosyalarından ios sürümünü 10.3den 6.0a almak ve güncelleme ile 8.1.3e geçmek(bi videoda adam yaptı belki sahtedir)

Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• +1 tamamen ayni durumdayim. Hatta guncellemeden sonra benim on kamera calismamaya basladi. Ancak facetime'a girince bazen calisiyor Garip ya

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Shsh kaydınız varsa iOS 9 lu sürümlere downgrade mevcut jailbreaksiz olarak 8.4.1 e düşürmek mümkün fakat 8.4.1 için jb yok iOS 10 5in son sürümü olacak pangu iOS 9.1 de dahil olmak üzere üst versiyonlara 32 bitler için jb yapmadı ve yapmayacak çünkü açıklamışlardı. 32 bitlerde 9.3.4 9.3.3 9.3.2 gibi ara sürümlere jb var 9.3.5 için mevcut değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: onur2698

Shsh kaydınız varsa iOS 9 lu sürümlere downgrade mevcut jailbreaksiz olarak 8.4.1 e düşürmek mümkün fakat 8.4.1 için jb yok iOS 10 5in son sürümü olacak pangu iOS 9.1 de dahil olmak üzere üst versiyonlara 32 bitler için jb yapmadı ve yapmayacak çünkü açıklamışlardı. 32 bitlerde 9.3.4 9.3.3 9.3.2 gibi ara sürümlere jb var 9.3.5 için mevcut değil.

8.4.1'e shsh kaydı olmadan düşülebiliyor mu?
  • Shsh kaydı olmadan düşemezsin

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.