Şimdi Ara

iPhone 5 iOS8.1 Şarj Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
2.383
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Benim ciddi bir sorunum var. Belki başka konular içinde geçti, ama üstünkörü göz attım ve göremedim.

Dün sabah i5 cihazımı 8.1 sürümüne yükselttim.

Bunu yapar yapmaz telefon şarjı içmeye başladı.

Şu anda İran'dayım, bazen operatör sinyali kayboluyor ama fazla olmuyor, acaba cihaz sürekli şebeke mi aradığından böyle oluyor desem niye güncellemeden önce olmuyordu.

Otelden çıkarken şarjım %100 idi.
    Toplamda 5 dk. telefon görüşmesi yaptım, cihaz wi-fi'ye bağlı değil fakat 3G aktif ama onu da hiç kullanmadım henüz (internete girmedim, whatsapp falan kullanılmadı).

2,5 saat geçti ve şu anda şarj %56'ya indi.

Kullanım 2 saat 29 dk.
    Beklemede 2 saat 51 dk. diyor gerçi bunlar ne anlama geliyor bilmiyorum ama ekran toplamda 2 saat 29 dk. kalması imkansız zaten ekran açık maksimum 30 dk. kalmıştır.

Başkalarında da böyleyse Samsung'a geçeceğim burada satıp. İşin cılkı çıktı artık dün 3 kez şarj ettim gün içinde.

• Aynı sorunu bende yaşıyorum ios 7 ye dönüş konusu bakıyodum şuan imkan varsa sizde dönün

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • deserthawk D kullanıcısına yanıt
    Bunun bir çok sebebi olabilir ama en temizi iTunes ile Geri Yükleme yapın, yaşadığınız sorun normal değil. Eğer düzelmezse donanım kaynaklı bir sorundur servise gitmeniz gerekebilir.
  • iOS 8.1 den sonra kim soğumadıki telefonundan valla ben delirmek üzereyim

• 2 gündür iPhone 6 kullanıyorum 8.1. iPhone 4 kullanıyordum ondan önce iOS 7 ile onun şarjı kadar ANCA gidiyor.

• 5s şarj 3 saat ANCA gidiyor

• Bende iphone 5 kullanicisiyim 7.1 deyim iyi ki gecmemisim sizlere soracaktim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.