Şimdi Ara

Iphone 5'ime neler oluyor? Lütfen yardımmmm!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
384
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Telefonumdan gayet memnunum. Lakin son 2-3 gündür sebebini anlamadığım saçmalamalara, dokunmatiğinde gecikmelere, dokunmadığım menülerin açılmasına, ekranda titremelere vb. durumlar ile karşılaşmaya başladım. Kapatıp açma Türk yöntemini uygulamaya çalıştığımda bile zorlandığım oluyor.

Jailbreak falan yaptığım da yok. İOS'um güncel 7.0.4. Neler oluyor telefonuma? Birileri Allah rızası için yardım etsin.

Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: cokkek

Arkadaşlar,

Telefonumdan gayet memnunum. Lakin son 2-3 gündür sebebini anlamadığım saçmalamalara, dokunmatiğinde gecikmelere, dokunmadığım menülerin açılmasına, ekranda titremelere vb. durumlar ile karşılaşmaya başladım. Kapatıp açma Türk yöntemini uygulamaya çalıştığımda bile zorlandığım oluyor.

Jailbreak falan yaptığım da yok. İOS'um güncel 7.0.4. Neler oluyor telefonuma? Birileri Allah rızası için yardım etsin.

Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim.

İyi günler, birkaç problem için söylüyorum.Bellek hafızası bazen doluyor, birkaç arkadaştada rastlanmisti. Back up inizi yapıp restore edin telefonunuzu. Ekrar titremesi hala varsa garantiliyse , garanti şirketi ni bilgilendirip telefonunuzu gönderin ..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Su kaçmış olabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yok telefonuma su kaçmadı :):)) Hafıza durumuna da baktım, 3,5-4 gb boş alanım var hala. Telefonum yurt dışından gelme, garanti olayı malum :( Restore dışında başka seçenek yok mudur?
  • Hocam en temizi yedegini alip restore edin buyuk ihtimal duzelir :)

• orjinal şarj aletimi kullanıyorsun ?
  • Dokunmatiği arızalanmış olabilir. Benim de başıma gelmişti ekranda dokunduğun yer değilde başka bir yere dokunmuşsun gibi oluyorsa dokunmatik sensörü arıza yapmış olabilir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet orjinal şarj kullanıyorum.
  • İphone kasmaz diyorlar birde
  • quote:

Orijinalden alıntı: Neeceeeeeep ▲

İphone kasmaz diyorlar birde

Arkadaşınki kasma değil; arıza. Hacı, arıza yapmaz diyen olmadı; kasmaz diyen oldu. Onda da iOS'yi saf haliyle özellikle de x.1.x sürümlerinde kullanırsan kasmaz.
    Diğer taraftan jailbreak yapıp otu püsürü yüklemez; ihtiyacın olanları yükler kullanırsan yine kasmaz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MuratbanK

quote:

Orijinalden alıntı: Neeceeeeeep ▲

İphone kasmaz diyorlar birde

Arkadaşınki kasma değil; arıza. Hacı, arıza yapmaz diyen olmadı; kasmaz diyen oldu. Onda da iOS'yi saf haliyle özellikle de x.1.x sürümlerinde kullanırsan kasmaz.
    Diğer taraftan jailbreak yapıp otu püsürü yüklemez; ihtiyacın olanları yükler kullanırsan yine kasmaz.

Her telefonda bazı önlemleri alırsan kasmaz.
  • Sıvı teması olabilir.
  • Valla arkadaşlar normalde sıvı teması olduğunu hatırlamıyorum. Dün restore de yaptım. Programları sonradan yükledim. İlk başta sıkıntı gitmiş gibiydi ama sonradan yine başladı. Bir düzeliyor bir başlıyorrrr... Uffff ufffffffff ufffffffffff :(:(((((( Yine restore mi yapsam?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cokkek -- 20 Ocak 2014; 18:20:46 >
  • Netice olarak sizce ne yapmalıyım arkadaşlar???
  • Restore lazım

• adam sıvı teması yok restore yaptım diyor hala aynı cevaplar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.