Şimdi Ara

iPhone 5 hala alınır mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
683
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 750 TL'ye 3 aylık iPhone 5 32GB alınır mı ikinci telefon olarak kullanacağım.

• niye alinmasin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Temizse alınır üstelik 32gb olması çok iyi
  • 9.2 yüklü iPhone kullanıyorum. Valla 1-2 yıl daha götürür rahat. Efsane bir model, al bence de.

• Alınır tabi.

• hocam fiyatı çok uygunmuş. ben de 5 5c 5s arasındayım. bu parmak izi olayı için 5s istiyorum. ama kime sorsam şarj sıkıntısı çekeceğimi apple'dan uzak durmam gerektiğini falan söylüyor. ben g2 kullanıyorum 5-5.30 saat ekran süresi 15-20 saat bekleme süresi alabiliyorum. iphoneun daha da kötü olabileceğini pek düşünmüyorum. ne dersiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: NikolayGulayev

hocam fiyatı çok uygunmuş. ben de 5 5c 5s arasındayım. bu parmak izi olayı için 5s istiyorum. ama kime sorsam şarj sıkıntısı çekeceğimi apple'dan uzak durmam gerektiğini falan söylüyor. ben g2 kullanıyorum 5-5.30 saat ekran süresi 15-20 saat bekleme süresi alabiliyorum. iphoneun daha da kötü olabileceğini pek düşünmüyorum. ne dersiniz ?

İp5 ilk çıktığı zamanlardan beri kullanıyorum. İlk aldığım zamanlarda 3 saate yakın clash of clans oynatıyordu 3g ile. Ekran sürelerini hatırlamıyorum ama bir günü aktif kullanımla rahat çıkardığını hatırlıyorum. Ama gerekmedikçe 3g yi kapatırım 2g yi açarım. Gerekince 3g yi tekrar açarım.

Bataryasını dikkatli kullanırsanız 2 yıl rahat idare edeceğini düşünüyorum telefonun.
    Saygılar.

• quote:

Orijinalden alıntı: ocyhy

750 TL'ye 3 aylık iPhone 5 32GB alınır mı ikinci telefon olarak kullanacağım.

Mükemmel fiyat güzel telefon kaçırmayın derim..

• alınır, 5-5c daha ölmedi
  • Tabıkı alınır bide32 gb olması cabası 4 ınc ekran yeter diyosanız hiç düşünmeyin çevremde hala kullanan var takıldığını donduğunu açmadıgı oyun oldugunu görmedim

• 9.1 de kullanıyorum sıfır sıkıntı hocam .Şarjda ,aktif kullanımda sabah 8 den akşam 7-8 gibi bitiyor .
  • iOS 6 ise evet, 7,8 veya 9'dan biri ise hayır.
  • İos 6 dan sonra hayata küstüm hayatında gordugum en stabil versiyon ip5 ios 6 ikilisiydi ve olumsuzluzlesti

• Herkesin yaklaşımı farklı bence artık 5 alınmaz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BekirTemel

Herkesin yaklaşımı farklı bence artık 5 alınmaz

+1
    5s almak daha mantıklı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fiyat uygun alınır.

• İos 6 ise al yoksa 5s al daha iyi.

• 5 alma 5c al

• ios9'da 5 ile 5s arasında fark yok fiyat iyi. ikinci telefon olarak alırsın gönüllerin birincisi olur sonra demedi deme.
  • İkinci telefon olarak gayette alinir. Ana telefonun daha iyi demekki ikinciye bunu aliyorsan.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.