Şimdi Ara

iphone 5 ekran gitti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
147
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Telefon ekranı son günlerde sık sık kararıyordu ama telefon çalışıyordu. Her seferinde kendine geliyordu ekran bu sefer gittiğinde power + home tuşuna basılı tuttum telefon kökten gitti nasıl çözebilirim

• Servise verirsin ucretli ekran değişimi yapar kurtulursun yan sanayiiler randuman tutmuyo cihaz kökten gider bilgin olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SEHZADE63

Servise verirsin ucretli ekran değişimi yapar kurtulursun yan sanayiiler randuman tutmuyo cihaz kökten gider bilgin olsun

ne kadar fiyat biçerler peki çok fazla fiyat farkı olur mu
  • tişikkirlir sipirmin T kullanıcısına yanıt
    Applenin sayfanda bulabilirsin yada arayip bulabilirsin 250 tl civari sanirim 300 tl mal olur garantiden başka servistrn başka yerden değiştirme

• 2 eli 400 olan cihaza 300 tl mi kardesim 100 tl lcd

• 2.el 3. El ne fark eder kullanici olan kişiyin 2. El fiyati ne yapsin istersen 100 tl olsun gayet kullanişli cihaz bulsam aşicam ikinci telefon niyetine

• quote:

Orijinalden alıntı: SEHZADE63

Applenin sayfanda bulabilirsin yada arayip bulabilirsin 250 tl civari sanirim 300 tl mal olur garantiden başka servistrn başka yerden değiştirme

Bilgi dogru vermek lazim aple 300 tl degil ama 529 tl https://support.apple.com/tr-tr/iphone/repair/service/pricing buda fiyat listesi resmi tabiki serviste yapyirmak isterse yaptirsin ama yetkili serviste yaptirsin akasya veya zorlu Ama bunlardan genpa kvk pupa buralardan uzakdur bazi forumlarda sikayet var diye okudum orjinal lcd takmak yerine yansanayi kullaniliyormus ama bunlarda yorum iyi niyetli olmaya bilir garantili serviste yaptiracaksanizda ne degistiyse forma faturaya ne degisti ise yazsinlar orjinal lcd apple diye

• servettv S kullanıcısına yanıt
    Hakliymişsin da öyle biliyodumm yanilmişimm bi ara uygun görmüştüm de herhalde kur öncesiydi neyse tşklr

• ilginize teşekkürler garanti dışındaki ekran değişimine 1200 lira fiyat çekmişler hal böyle olunca 100küsür fiyata değiştirmek zorunda kaldım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.