Şimdi Ara

IPhone 5 Dubai'de nereden alabilirim? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
3
Favori
41.313
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Şu anda iPhone 5 32GB "http://store.apple.com/ae/browse/home/shop_iphone/family/iphone5 " 2,999 dirhem gözüküyor..
    Bir arkadaşım gidecek 1 haftalığına dubai'ye, acaba bu fiyata bulabilir mi? Biraz araştırdım Dubai'de apple store'ların olmadığı, elektronik mağzalar üzerinden iPhone alındığı ve onlarında daha pahalıya sattığı yönünde..
    Dubai'de olan veya bilgisi olan bir arkadaş güncel fiyatları paylaşabilir mi?
  • Fiyatlar hakkında bilgisi olan varmı?
  • Kardeş ben Mart sonu gideceğim Dubai'ye. Buradan okudum, arkadaşlara sordum. Araştırdım biraz.

Apple Store tekno-market'lerden daha uygun. Iphone 5 16GB: 2600 AED yani 1,240 TL. Fiyata uluslararası garanti dahil unutma. Bu arada 100 TL vergi vermek gerekiyor burada kullanabilmek için.

Buyur link:http://store.apple.com/ae/browse/home/shop_iphone/family/iphone5
  • Şuan için yakın zamanda gidip fiyatını bilen var mı??

Nereden ne kadara alınır şuan? değer mi?

Dubaide satılan modeller a1429 mu?

Detaylı bilgi verebilecek arkadaşlara minnettar olurum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Öğretmen arkadaşım 5 gün önce geldi dubai'den. İphone 5 aldı simfree. 125 tl ye de kayıt etti. Tam kaça aldı bilmiyorum ama 1600 e satıyordu. Sanırım 1300 civarına aldı ki 1600 e veriyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dubai'de ki apple storeların adreslerini nereden bulabiliriz ? Resmi apple store ?

Sahte ürün çok oluyormuş yahu ?
  • Bir tanıdığım Dubai'de yaşıyor. Apple store internet sayfasından Iphone 5 satın alsam ve adresi de tanıdığım kişi adına versem bir sorun olur mu arkadaşlar?Kredi kartı benim adıma adres ve alacak kişi farklı kişi. Acil cevap lazım çünkü zamanım yok tanıdık geri dönmeden almam gerekiyor.
  • bu kasımda gideceğim bende uplayalım bakalım.
  • up
  • candans telekom
  • Birlesik Arap Emirliklerinden alinan iphone larda face time olmuyor bilginize.
  • quote:

Orijinalden alıntı: marslanoglu

Birlesik Arap Emirliklerinden alinan iphone larda face time olmuyor bilginize.

Ben birlesik arap emirliklerinden aldim, face time var.

• Jeak

Aldigin cihaz BAE icin uretilmis degildir o zaman. Face time olmama konusu Iphone 4 den beri cok tartisilan bir konu.
  • 27 Kasım'da Dubai'deyim. iPhone 5S almak istiyorum. Fiyatlar ne durumda? AE Apple Store'da mevcut değil yazıyor hala ve fiyat 2600 AED . Elektronik mağazalarda satılanların fiyatları nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TechTurkey

27 Kasım'da Dubai'deyim. iPhone 5S almak istiyorum. Fiyatlar ne durumda? AE Apple Store'da mevcut değil yazıyor hala ve fiyat 2600 AED . Elektronik mağazalarda satılanların fiyatları nedir?

Hortlatmak yerine yeni konu acsaydin ya

• quote:

Orijinalden alıntı: TechTurkey

27 Kasım'da Dubai'deyim. iPhone 5S almak istiyorum. Fiyatlar ne durumda? AE Apple Store'da mevcut değil yazıyor hala ve fiyat 2600 AED . Elektronik mağazalarda satılanların fiyatları nedir?

şu an ordaki apple store da mevcut ve satın alabilirsiniz.
    benim de kafamı kurcalayan tek durum facetime olayı kimi var kimi yok diyor.
  • Merhaba şuan orda mevcut derken apple store un mağazasımı var dubai de ordamı mevcut? çünkü online store da 2 3 haftata teslim diyor.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.