Şimdi Ara

iPhone 5 - Digiturkplay ve TV

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
963
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Digiturkplay kullanıyorum Digiturk'e ait bir hizmet kullanan kişiler biliyordur zaten tablet,mobil ve web üzerinden parasını ödeyerek izliyorsunuz. Şimdi iPhone'da Digiturkplay var. Ben bunu 42" TV'ye bağlasam ses ve görüntü sorunu yaşarmıyım ? Bağlantı için HDMI çevirici falan mı lazım ? Bu konuda bilgisi olan varsa veya daha önce denemiş bilgilendirirse sevinirim.

• Hocam en temizi laptopu hdmi kabloyla tv ye baglayip laptopdan digiturkplayi acmaniz. Sorunsuz izlersiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2735 kullanıcısına yanıt
    Onu denedim ancak lap top i5 işlemciye ve iyi bir ekran kartına sahip olmasına rağmen donmalar vs. yaşanıyor. Buda haliyle izlenmez hale getiriyor.
  • Hocam saglam bir hdmi kabloyla donma olmaz mac izlerken oluyosa belki internet baglantisindan kaynaklaniyordur. Bilgisayarda bulunan hd bir video ile deneyin donuyorsa kabloda problem olabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Biraz araştırdım. iPad'i tv'ye bağlayıp izlemeye çalışan bir arkadaş şunları yazmış ve bir hata ile karşılaşmış. Bu çok saçma bir durum.

Birkaç gün önce güncellenen digitürk play ipad uygulamasında sıkıntılı bir durum farkettim. Satın alınan hiç bir yayını, maçları, filmleri, dizileri vs. içerikleri iPad dışında başka bir ekranda izleyemiyoruz. Televizyonumuza iPad’i taktığımızda ve uygulamayı açtığımızda karşımıza “Digiturk Play içerikleri ana cihaz dışındaki ekranlarda izlenemez” diye kap kara bir ekran çıkıyor. Bu durumda da onca para verip aldığınız yayın ve apple hdmi kablosu boşa gitmiş oluyor. Bu konuda umarım sesim bir yerlere gider ve bu durum çözüme ulaşır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Recharged

Biraz araştırdım. iPad'i tv'ye bağlayıp izlemeye çalışan bir arkadaş şunları yazmış ve bir hata ile karşılaşmış. Bu çok saçma bir durum.

Birkaç gün önce güncellenen digitürk play ipad uygulamasında sıkıntılı bir durum farkettim. Satın alınan hiç bir yayını, maçları, filmleri, dizileri vs. içerikleri iPad dışında başka bir ekranda izleyemiyoruz. Televizyonumuza iPad’i taktığımızda ve uygulamayı açtığımızda karşımıza “Digiturk Play içerikleri ana cihaz dışındaki ekranlarda izlenemez” diye kap kara bir ekran çıkıyor. Bu durumda da onca para verip aldığınız yayın ve apple hdmi kablosu boşa gitmiş oluyor. Bu konuda umarım sesim bir yerlere gider ve bu durum çözüme ulaşır.

özellikle engelledikleri bir özelliği açacaklarını hiç sanmıyorum. İos6 ve jb varken dediğiniz mümkün oluyordu ki bende yapıyordum, bir gazla ios7'ye geçtim... umarım devre arasına kadar jb gelir...
    şu anda bilgisayar görüntüsünü tv'ye aktarmaktan başka çare yok.

• ozgunce O kullanıcısına yanıt
    ios6.1.3 e jb yapıp bu sorunu aşabilirmiyiz yani daha önce digitürkplayi tv ye aktarıp izlediniz mi? eğer jb çözüm olacaksa yeni aldığım av adaptörünü iade etmiyeceğim izleyemiyeceksem hemen iade edeyim.
  • dayko76 D kullanıcısına yanıt
    Displayout yükleyerek bu sorunu aşabilirsiniz. 6.1 desteği olduğunu biliyorum ama 6.1.3 için emin değilim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 6.1.3'den emin değilim, ama zaten ios7'ye jb geldiğine göre yakın zamanda displayout'da ios 7 için uygun hale gelecektir.
  • teşekkürler
  • 4-5 sene öncesinin laptopu ile digitürkplay plazma bağlantısı yaptım donma kasma yok. İşemci olarak intel core 2 duo 1.66 ghz 2 gb ram 256 geforce ekran kartı vardı cihazımda.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.