Şimdi Ara

İphone 5 beyaz 15 ay garantili full kutu 10/10 iNDİRİMMM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
2.055
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık Apple #Cihaz
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • herkese merhaba.. nakit ihtiyacından dolayı iphone 5 beyaz 16 gb telefonumu satıyorumm işte detaylar merak edilenler :)

---- Satılma Nedeni----

tamamen keyfi ve nakit ihtiyacından dolayı satılıktır...
    ---- kozmetik durumu----

İkinci el demeye kıyamadığım arayıp bulabileceğiniz muhtemelen bulamayacağınız temizliktedir.. sıfır niyetine eşe dosta gidecek bi cihaz cihaz kozmetik olarak 10/10 alıyor aldıgım ılk gun arkalı önlü jelatin çektim ve bir kap ile kullandım o yuzden en ufak bi çiziği olmadı zaten en altta fotolardan bakarak görebilirsiniz.. GERÇEKTEN KAÇMAZ BI TELEFON home tuşunu kullanmamaya özen gösteren biriyim bastığınız zaman "kırç" diye o ilk ses varya o hala devam etmekte anlayan anladı

----garanti durumu----

Fatura mevcuttur... garantisi 15 ay daha vardır mobiltel grantili bir cihazdır.... apple sitesinde onaylıdır en ufak sorunda zaten bire bir değişim olacaktır... istanbul ve yakın yerlerde yaşayanlar için farklı şehirdekiler kendi garanti firmasına yollayabilirler ki Allah sorun çıkartmasın

----
    ---ios sürümü ve jb durumu---

cihazda 7.1.1 sürüm mevcuttur ve jb vardır... istenildiği takdırde sıfırlarım veya 7.1.2 sürümüne güncellerimmm..

---- kutu içeriği---

iğnesine kadar diyemeyecem çünkü bi tek iğnesi yok malesef iğnesini kaybettim arkadaşlar , orijinal usb data kablosu ve sarj başlığı aynen duruyor ve sorunsuz...KULAKLIĞI KOPTU MALESEF O YUZDEN FİYATI AŞAĞI ÇEKİYORUM

not: beyaz kutusu ezildi ama telaş etmeyin siyah bi İP5 kutu temin ettim onunla gönderim yapacağim
    ----

başka başka ne diyelim alana hayırlı uğurlu olsun ödeme : havalenin ardından 30 dk yı geçmeyecek şekilde gönderim kodu elinizde olacaktır dakik biriyimdir elden satış olabilir ancak şuan için sadece malatya elazığ diyarbakır civarındaysanız gelip ggörüp alabilirsiniz gerçi eklediğim fotolardan başka bişey görmeyceksiniz zaten birber her tarafını detayını anlattım

[size=3]fiyatı :1199 TL pazarlıksız!!! sanalpazar ve gg satışlarım yoktur gerçekten başım çok ağrıdı artık oradan satış yapmıyorum

----işte fotolar----

İphone 5 beyaz 15 ay garantili full kutu 10/10 iNDİRİMMM İphone 5 beyaz 15 ay garantili full kutu 10/10 iNDİRİMMM İphone 5 beyaz 15 ay garantili full kutu 10/10 iNDİRİMMM

İphone 5 beyaz 15 ay garantili full kutu 10/10 iNDİRİMMM İphone 5 beyaz 15 ay garantili full kutu 10/10 iNDİRİMMM İphone 5 beyaz 15 ay garantili full kutu 10/10 iNDİRİMMM

İphone 5 beyaz 15 ay garantili full kutu 10/10 iNDİRİMMM İphone 5 beyaz 15 ay garantili full kutu 10/10 iNDİRİMMM İphone 5 beyaz 15 ay garantili full kutu 10/10 iNDİRİMMM İphone 5 beyaz 15 ay garantili full kutu 10/10 iNDİRİMMM

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi veysel_lowe -- 2 Eylül 2014; 12:06:02 >

• pazarlık yok demişsiniz fiyatı da öldürmek değil amacım fakat 1200tl bütçem var kapıda ödeme ile göndermek isterseniz pm atabilirsiniz.
  • hocam fiyat sondur teşekkürler
  • Hocam merhabalar,
    Telefonunu 1300tl saysak ve ben 700tl peşin versem geri kalan kısmını da 3ay taksit yapsak olur mu.
    Güvenilir biriyim bu forumda çevrem yok ama bol referansımn olduğu başka forum gösterebilirim.
    Kolay gelsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fiyat takip
  • @tosun53

Kardeş dediğin sey benim acımdan mümkün değil saygılar

• quote:

Orijinalden alıntı: veysel_lowe

herkese merhaba.. nakit ihtiyacından dolayı iphone 5 beyaz 16 gb telefonumu satıyorumm işte detaylar merak edilenler :)

---- Satılma Nedeni----

tamamen keyfi ve nakit ihtiyacından dolayı satılıktır...
    ---- kozmetik durumu----

İkinci el demeye kıyamadığım arayıp bulabileceğiniz muhtemelen bulamayacağınız temizliktedir.. sıfır niyetine eşe dosta gidecek bi cihaz cihaz kozmetik olarak 10/10 alıyor aldıgım ılk gun arkalı önlü jelatin çektim ve bir kap ile kullandım o yuzden en ufak bi çiziği olmadı zaten en altta fotolardan bakarak görebilirsiniz.. GERÇEKTEN KAÇMAZ BI TELEFON home tuşunu kullanmamaya özen gösteren biriyim bastığınız zaman "kırç" diye o ilk ses varya o hala devam etmekte anlayan anladı

----garanti durumu----

Fatura mevcuttur... garantisi 15 ay daha vardır mobiltel grantili bir cihazdır.... apple sitesinde onaylıdır en ufak sorunda zaten bire bir değişim olacaktır... istanbul ve yakın yerlerde yaşayanlar için farklı şehirdekiler kendi garanti firmasına yollayabilirler ki Allah sorun çıkartmasın

----
    ---ios sürümü ve jb durumu---

cihazda 7.1.1 sürüm mevcuttur ve jb vardır... istenildiği takdırde sıfırlarım veya 7.1.2 sürümüne güncellerimmm..

---- kutu içeriği---

iğnesine kadar diyemeyecem çünkü bi tek iğnesi yok malesef iğnesini kaybettim arkadaşlar orijinal kulaklık, orijinal usb data kablosu ve sarj başlığı aynen duruyor ve sorunsuz...

not: beyaz kutusu ezildi ama telaş etmeyin siyah bi İP5 kutu temin ettim onunla gönderim yapacağim
    ----

başka başka ne diyelim alana hayırlı uğurlu olsun ödeme : havalenin ardından 30 dk yı geçmeyecek şekilde gönderim kodu elinizde olacaktır dakik biriyimdir elden satış olabilir ancak şuan için sadece malatya elazığ diyarbakır civarındaysanız gelip ggörüp alabilirsiniz gerçi eklediğim fotolardan başka bişey görmeyceksiniz zaten birber her tarafını detayını anlattım

[size=3]fiyatı :1249 TL pazarlıksız!!! sanalpazar ve gg satışlarım yoktur gerçekten başım çok ağrıdı artık oradan satış yapmıyorum

----işte fotolar----

İphone 5 beyaz 15 ay garantili full kutu 10/10 iNDİRİMMM İphone 5 beyaz 15 ay garantili full kutu 10/10 iNDİRİMMM İphone 5 beyaz 15 ay garantili full kutu 10/10 iNDİRİMMM İphone 5 beyaz 15 ay garantili full kutu 10/10 iNDİRİMMM

iphone 5c beyaz aveadan alınma cihaz bir yakınıma aittir.. 22 ay daha garantisi mevcuttur.. kutusu yok diğer aparatları eksizsiz... fatura mevcut..
    ios 7.1.2 jb li dir.. arkasında çok ufak bır ıkı yerde çizik var ama 10/9.5 rahat alır...

fiyat 1160 tl

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Merhaba BlackBerry z10 ıle takas dusunurmusun üstü konuşuruz :)

• Takas yok hocam saygılar :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • pm

• Hocam pm attim

• Takip

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hepsi cevaplandi satışa devam :)

• Ankaradayym resimler cok net cekylmemis iphone 5c temiz ise teklifim 900TL dir...
    iphone 5 içinde 1000tl dir....

ikisinden birine talibim.
    iyi gunler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ender -- 22 Ağustos 2014; 10:47:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ender

Ankaradayym resimler cok net cekylmemis iphone 5c temiz ise teklifim 900TL dir...

iyi gunler..

birader insan bi ılanı okur yaw ... 5 için pazarlık yok dıyorum 1000 teklıfım var dıyorsun ... sen boyle bı telefon getır soz 1000 e ben alacam senden

satışa devam
  • quote:

quote:

Ankaradayym resimler cok net cekylmemis iphone 5c temiz ise teklifim 900TL dir...

iyi gunler..

birader insan bi ılanı okur yaw ... 5 için pazarlık yok dıyorum 1000 teklıfım var dıyorsun ... sen boyle bı telefon getır soz 1000 e ben alacam senden

satışa devam

pardon o kısmı atlamışım cok uzun bir ilan vermişsin hocam.. 1239tl nedir abi ya... bu arada nerdeyse 5S fiyatına yanaşmış..

hayırlı satışlar patron.... 5c için beklemedeyim.
  • quote:

quote:

quote:

iyi gunler..

satışa devam

pardon o kısmı atlamışım cok uzun bir ilan vermişsin hocam.. 1239tl nedir abi ya... bu arada nerdeyse 5S fiyatına yanaşmış..

hayırlı satışlar patron.... 5c için beklemedeyim.

Akılda soru işareti kalmasın diye her detayı yazdık kötü mu yaptık hocam ??

Hocam o fiyata 5s bulursan bana da söyle yurtdışı 5 Ler bile 1100 civarı neyse hocam kimseye zorla satmıyoruz selametle..

• ok ustam... bulup söylemeye ne hacet sende işin kurdu gibisin.. :)

tekrar hayırlı satışlar hocam...
  • Arkadaşım 1250 ye 5s getirin bana 500 e ip5 cihazımı satacağım ölücü kaynıyor forum bi taraflarından uydurma rakamlarla gelmeyin. Hayırlı satışlar hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gavurizmirli -- 23 Ağustos 2014; 0:15:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gavurizmirli

Arkadaşım 1250 ye 5s getirin bana 500 e ip5 cihazımı satacağım ölücü kaynıyor forum bi taraflarından uydurma rakamlarla gelmeyin. Hayırlı satışlar hocam

Teşekkür ederim kardeşim Eyvallah ;)

• veysel_lowe kullanıcısına yanıt
    bu arkadaş nerden 900 e 5c 1000 liraya ip5 bulurum fikrine kapıldıysa herkeze bu teklifi yapıyor

bana da geldi 1200 lira yazdığım 5c ye 900 verdi

neymiş bütçesi o kadarmış

bende o zaman yurtdışı veya geveyli cihazlara bak dedim

yok illa garantili istiyormuş

hey allahım ya
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.