Şimdi Ara

İphone 5 bekleyenlere kötü haber

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
1
Favori
912
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    12 Eylül'de tanıtılması beklenen iPhone 5'in
    üretiminde parça sıkıntısı yaşanıyor. Wall Street Journal gazetesinin haberinde Apple'ın, yeni nesil iPhone'un üretimi için
    yeterince parçaya sahip olup olmadığı konusunda netlik olmadığı ifade edildi.

SORUN, SHARP'TAN KAYNAKLANIYOR
    Wall Street Journal gazetesine konuşan kaynaklar, Apple'ın önde gelen sıvı kristal
    ekran tedarikçilerinden Sharp'ın, iPhone ekranlarını Ağustos sonunda göndermeyi
    planladığını, ancak nakliyatın üretim aşamasındaki bazı sıkıntılar nedeniyle
    ertelendiğini ifade etti. Dahası, Sharp'ın LCD panellerinin nakliyatına birkaç gün içinde
    başlayıp başlamayacağı konusunda belirsizlik yaşandığı belirtildi.
    devamı;
    www.haberler.com/iphone5-bekleyenlere-kotu-haber-3907617-haberi/

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Daha geçenlerde yazmıştım; hâlâ fabrikaların birinde bir patlama, suikast, su baskını v.s olmadı diye. Geç kalmadan her seneki stratejilerinden devam ediyorlar. Eee stok sıkıntısı da çıkar şimdi elimizi çabuk tutalım değil mi Apple?
  • Ben inanmıyorum böyle haberlere spekilasyon ve asparagas haber 2 gündür farklı farklı sitelerde görüyorum bu yalanı hepsini geçtim ortada ne apple'dan nede sharp'tan resmi bir açıklama yok.
    Apple gibi 700 milyar dolarlık bir şirket kendini bu hale sokmaz artı olarak bahsi geçen donanım tek şirketten tedarik edilmiyor birinde sıkıntı yaşansa diğerleri bunu telafi eder özetle sıkıntı yok relax.

• Bu kadar buyuk bir firma sizce telminsiz is yaparmi kendini dunyaya rezil edecek bir tedarikciei neyse biz idare ederiz musteriyi demez herhalde her buyuk firma tedarikcisine telmin suresi verir verilen surede teslimati yapmiyan firma agir bedel oder is dunyasinda olanlar bilirler saygilarimla

• quote:

Orijinalden alıntı: ibrahimhd

Ben inanmıyorum böyle haberlere spekilasyon ve asparagas haber 2 gündür farklı farklı sitelerde görüyorum bu yalanı hepsini geçtim ortada ne apple'dan nede sharp'tan resmi bir açıklama yok.
    Apple gibi 700 milyar dolarlık bir şirket kendini bu hale sokmaz artı olarak bahsi geçen donanım tek şirketten tedarik edilmiyor birinde sıkıntı yaşansa diğerleri bunu telafi eder özetle sıkıntı yok relax.

+1...
  • Tabi Yedik Bizde Hepsi Strateji.
  • ne sharp gibi nede apple gibi büyük firma asla böyle utanç verici duruma düşmez. yaptıkları herşeyin önceden hesaplanmış bir planı programı var bu haberi amaçlı olarak yapılmış olarak görüyorum.

milyonlarca kişinin iphone 5'i bekleyip telefon alımına ara verdiğini düşünürsek acaba; bakın iphone'u beklemeyin gelin bizim telefonu alın mı demeye çalışıyor acaba diye düşünmemek elde değil.
  • iphone u apple hiç sevmesemde böyle bişey olacağını sanmam... kalkıp da koskoca apple beyler biz iphone5 yaptık ama parçaları eksik bekliyoruz gelince birleştirip tanıtıcaz diyecek halleri yoktur :) :)
  • anlaşıldı, 5.500TL (!) olur artik ilk parti..

• Her sene aynı haberler...
  • apple yiyemiyceği hıyarı soymaz...fake haber bunlar adamlar trilyonları kaldıracaklar gerekirse o fabrika gibi niclerini satın alır baştan kurdurur.riske atarmı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ZULA_BABA -- 2 Eylül 2012; 21:56:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TechZone

anlaşıldı, 5.500TL (!) olur artik ilk parti..

650$a unlock satıyorlar adamlar. Fiyatları hep aynı. Gaz stoklayan hacı bakkal değiller yani.
  • iphone 4s e de 3000 olur deniyordu amma ve lakin 4 ten ucuza satıldı yamulmuyorsam...
  • Nasıl iphone 5 ve ipad mini 12 eylülde geliyor diyenlere inanmıyorsam bu haberlerede inanmıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jdmworks

iphone 4s e de 3000 olur deniyordu amma ve lakin 4 ten ucuza satıldı yamulmuyorsam...

yamuldun mu
  • tanıtsınlarda yeni iphone ve ipad miniyi ona göre bizde düşünüşelim
    nexus 7,xperia T vs...
  • quote:

Orijinalden alıntı: myfranco

quote:

650$a unlock satıyorlar adamlar. Fiyatları hep aynı. Gaz stoklayan hacı bakkal değiller yani.

biliyorum ben TR piyasasina ilk girisini (!) isareti ile anlatmaya çalıştım..

• quote:

Orijinalden alıntı: *GameOver*

quote:

Orijinalden alıntı: jdmworks

iphone 4s e de 3000 olur deniyordu amma ve lakin 4 ten ucuza satıldı yamulmuyorsam...

yamuldun mu

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: myfranco

quote:

biliyorum ben TR piyasasina ilk girisini (!) isareti ile anlatmaya çalıştım..

Türkiyedeki üçkağıtçıları saymıyoruz. Ayrıca söyleminde kinaye var, onu anladık :)
  • Hele bir 12 eylul gelsin, gecsin.. Uzerine konusulacak cok sey yok suanda

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.