Şimdi Ara

iPhone 5 Batarya Tedarik - Değişim (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
1
Favori
1.370
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Korkmanıza gerek yok bende değiştirdim üstelik 5-6 dakika falan sürdü sadece biraz dikkatli olmak yeterli sormak istediğiniz soru varsa alabilirim 😃
    Bu mesaja eklenen görseller:

iPhone 5 Batarya Tedarik - Değişim iPhone 5 Batarya Tedarik - Değişim iPhone 5 Batarya Tedarik - Değişim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Almışken nohon bi kac tane alsaydınız da bizde yararlansaydık tr de nohon satan varmı ip 5 için ?
  • Zorunlu Güncelleme

Geçen yıl aldığım Nohon marka batarya beni 1 sene boyunca idare etti. Çok problem yaşamadım ama son 1 haftadır artık telefon ciddi şekilde bataryasının bittiğini belli ediyordu. Şimdi Deji marka bir batarya edindim hb sitesinden, Konya'dan gönderen bir firma ve bayağı kaliteli şekilde kutu kullanıp paketleyip göndermişler. Açıkçası ürünün görüntüsü ve faturası vs.. firmanın profesyonel olduğunu ima ediyor. Deneyip göreceğiz. Nohon marka alacak arkadaşlar için güncelleme yapmak istedim, üründen ısınma gibi hiç bir şikayet yaşamadım gayet güzeldi sorunsuzdu ama 1 yılı 2-3 ay ile geçerek bu kadar dayandığını söyleyebilirim. Tabi ben yoğun bir kullanımdan ötürü sık sık şarj eden birisi olduğum için süre bu şekilde oldu. Daha az kullananlar için 2 ve 3 yılı devirirler diye düşünüyorum. :)

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.