Şimdi Ara

İphone 5 batarya almaya değer mi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
336
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Batarya değişimden sonra şarj daha uzun ömürlü dayanır mı? İlk değişim olacak internette orjinal 40 tl yazıyor ne kadar dogru bilmiyorum. Sizce ne yapmalıyım?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• hocam orjinalini o fiyata alman imkansız . apple 300 küsür çekiyor tabi işçilik dahil

• Hocam onları kesinlikle alma ben kendim değiştirdim 1.5 sene önce ifixitten alıyorsan al yoksa hiç girme o muhabbete. Evet orjinal gönderiyor fakat kullanılmış bataryalar gönderiliyor. hbden almıştım batarya 700 devir çıkmıştı
  • Aliexpress den nohon batarya alabilirsiniz ben 6 plus için kullandım baya iyidi

• Nahon da deji de aynı etiketleri sökün üzerinden alttan ne çıktığını görün 5 USD pil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi istanbulsrv -- 6 Ekim 2017; 7:48:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: istanbulsrv

Nahon da deji de aynı etiketleri sökün üzerinden alttan ne çıktığını görün 5 USD pil

Dejinin yorumları baya iyiydi sipariş verdim hocam el mecbur telefon alacak param yok hiç yoktan iyisidir diyip aldım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Spunch1212

quote:

Nahon da deji de aynı etiketleri sökün üzerinden alttan ne çıktığını görün 5 USD pil

Dejinin yorumları baya iyiydi sipariş verdim hocam el mecbur telefon alacak param yok hiç yoktan iyisidir diyip aldım

Hocam ben de çarşamba günü Deji marka bataryadan satın aldım. Montajı biraz uğraştırdı. :) Kullanmaya başlayalı 2-3 gün oldu, batarya tam oturmadı ama buna rağmen rahatlıkla 5 saat ekran süresi alıyorum cihazla. Telefon biraz daha stabilleşti bunu da tecrübe ettim. Yeni çıkan siyah bataryadan aldım bunların pil kapasitesi daha yüksekmiş. Umarım uzunca bir süre sorunsuzca kullanırız.

• quote:

Orijinalden alıntı: sasa_iliç

quote:

Orijinalden alıntı: Spunch1212

quote:

Hocam ben de çarşamba günü Deji marka bataryadan satın aldım. Montajı biraz uğraştırdı. :) Kullanmaya başlayalı 2-3 gün oldu, batarya tam oturmadı ama buna rağmen rahatlıkla 5 saat ekran süresi alıyorum cihazla. Telefon biraz daha stabilleşti bunu da tecrübe ettim. Yeni çıkan siyah bataryadan aldım bunların pil kapasitesi daha yüksekmiş. Umarım uzunca bir süre sorunsuzca kullanırız.

Hayırlı olsun güle güle kullanın. Yeni çıkan siyah batarya bahsettiiğiniz hangisi? Link varsa atar mısınız ?

• Telefonun orjinal bataryası çöp kıvamına geldikten sonra yeni telefon alma düşüncesine girmiştim. Ancak tanıdık bir telefoncu dostumun tavsiyesi üzerine 100 tl gibi bir maliyetle yeni bir batarya ve iç dış temizilik yaptırdım. Şu anda pil performansından gayet memnunun lakin iş gereği çok toz içerisinde olduğumdan ahize bölümü çok tıkanıyor. Onun için bir çözümü olan varsa değerlendirebilirim kıymetli forumdaşlar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.