Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

iPhone-5 Avea, Turkcell ve Vodafone Stok Bilgisi Paylaşımı (ANA KONU)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
124
Cevap
1
Favori
7.020
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Apple - iPhone - iPad >> Diğer >> iPhone-5 Avea, Turkcell ve Vodafone Stok Bilgisi Paylaşımı (ANA KONU)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    8473 Mesaj
    iPhone-5 Avea, Turkcell ve Vodafone Stok Bilgisi Paylaşımı (ANA KONU)

Gerekli araştırmaları bu konudan yapabiliriz.

Evet arkadaşlar, yakın zamanda birçok şb e bulacağımızı sanmıyorum. En azından bulursak buradan haberleşebiliriz.

Kim hangi şb aldıysa adet bilgisini de verebilirse iyi olur.

Admin (cholonya) notu: Ahmet arkadaşımızın açtığı bu konu, iphone5 stok bilgisi ana konusu olarak belirlenmiştir mükerrer açılan konular silinecek/kilitlenecektir.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

|
    |
    |
    |
    Sadece mesrutiyetin basindaki bayide 16 lik siyah vardi bilginize

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    istanbul'da da bulunamıyor. Nereyi aradıysam gelmedi , yok.. vs.

Madem gelmeyecekti, neden sitede 14 aralıkta Bayilerde diyorlar.
    |
    |
    |

|
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: Ahmet©

Evet arkadaşlar, yakın zamanda birçok şb e bulacağımızı sanmıyorum. En azından bulursak buradan haberleşebiliriz.

size bir PM attım, bakarsanız sevinirim
    quote:

Orijinalden alıntı: cholonya

quote:

Orijinalden alıntı: Ahmet©

size bir PM attım, bakarsanız sevinirim

cvpladım. tşkler bu arada
    |
    |
    |
    |
    14 Aralık Cuma akşamı Üsküdar-Ahmediye Şengüller 'den 1 adet 16gb beyaz ip5 aldım. Ben alırken bayii'de çok sayıda olduğu belli oluyordu. Eleman benim beyazı odadan getirdi fakat bilgisayarda sözleşme hazırlanırken dolaptan başka bir müşteri için 32'likler ve 64'lükleri çıkardıklarını gördüm. Arayipta bulamayanlar bu bayide şanslarını deneyebilirler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    mersın merkez de kı hemen hemen tum turkcell avea vodafone bayılerını nano sım kart ıcın gezdım fıyat arastırması ıcın bu zaman da da ı5 stoklarını sordum hepsınde mevcut ben sadece mersın merkezde kı bayılerı gezebıldım
    |
    |

Biber gazım nerde ulan benim!
  • Yüzbaşı
    706 Mesaj
    Karaman Erkin Telekom mevcut..
    |
    |

bulamadım diyen kişiler "çölde kalsam ütü bulurum voltran olsam .ötü olurum" sözünü kendileri için söyleyebilir..
    Bu kadar mı denk gelir de cihaz bulunmayan bayiye girersiniz?
    |
    |
    Aman bulmayalım zaten ben böyle kazık paketler görmedim girdiğim gibi çıktım Turkcell timden bu ne kazıktır anlamadım en ucuz şekilde cihaz 2712 TL ye geliyor içinde ne konuşma var nede internet... 4 gb sınırsız paket var ondada konuşma yok bu sefer cihaz 3648 TL ye geliyor..
    Şöyle 4gb internet 1000 dakika ve 1000 sms paket almaya kalk o fiyatada telefonu bırak araba alırsın resmen rezillik diz boyu ama her yerde yine bitmiş telefonlar bizim ülke olarak potansiyelimiz mükkemmel birde ülke kötüye gidiyor diye isyan ederler ama yine ortada cihaz bırakmadılar...
    quote:

Orijinalden alıntı: donniedarko

Ankara'da, AVEA'da kontratlı olarak bulamadım. Ancak bir bayii sadece tunalı ve kızılay bayiilerine geldiğini, oralarda da tükendiğini söyledi.

Önce kadınlar ve cocuklar.

Sonra tanıdıklar

|
    |

Orijinalden alıntı: Godolphin

Aman bulmayalım zaten ben böyle kazık paketler görmedim girdiğim gibi çıktım Turkcell timden bu ne kazıktır anlamadım en ucuz şekilde cihaz 2712 TL ye geliyor içinde ne konuşma var nede internet... 4 gb sınırsız paket var ondada konuşma yok bu sefer cihaz 3648 TL ye geliyor..
    Şöyle 4gb internet 1000 dakika ve 1000 sms paket almaya kalk o fiyatada telefonu bırak araba alırsın resmen rezillik diz boyu ama her yerde yine bitmiş telefonlar bizim ülke olarak potansiyelimiz mükkemmel birde ülke kötüye gidiyor diye isyan ederler ama yine ortada cihaz bırakmadılar...

Arkadaşım yürekten katılıyorum yazdıklarına. Turkcell sitesinde 2100 küsür yazdığına bakmayın, gitim sordum 16gb 2500 tl dediler. bir de o kadar toklar ki satıcılar, nasıl olsa alan çıkar diye suratına bakmıyorlar. turkcell üyesimisiniz dedi yok ama olabilirm dedim, o zaman 150den aşşağıya yok kontratlı diyip başka müşterilere bakmaya başladılar. araba fiyatına satmaya başlamışlar artık, milletimiz de kazıklanmayı seviyor heralde kapış kapış resmen.. hayır sonuçta o parayı veremeyecek durumda değilim, hatta istesem 3 katını da veririm sorun değil fakat göz göre göre kazıklanmak da hoş birşey değil. yurt dışında kazanılan ortalama para ve iphone satış fiyatı arasında ki oranla türkiyedeki bu oran arasında dağlar kadar fark var.
    |
    |

• Yarbay
    13288 Mesaj
    |
    |

Asus H170 Pro Gaming Intel Skylake i7 6700 Asus Strix 1060 6GB
    Corsair Spec-02 HyperX 2x8GB 2133Mhz 1.2V Asus VX239H 23.6" IPS 5MS
    Evga 650W G2 80+ Gold Cooler Master Hyper T4 Logitech G430 Dolby Headset
    Samsung Evo 850 250GB Logitech G213 Keyboard Logitech G300S

• Yüzbaşı
    547 Mesaj
    Merzifon Turkcell ve Kvk bayisinde mevcut dunden beridir satiyorlar muhtemel yarina kalmaz demislerdi fiyati sitesinde yazan fiyat, avea ve vodafoneda stok yok

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
Reklamlar
google reklamları
haberler
SEO
Masal
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,297
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.