Şimdi Ara

İphone 5 arka jelatin onerileri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
5.068
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Aramizda i5 icin arka jelatin kullanan var mi ? Hangi urunu tercih ediyorsunuz ? Arkasi icin 3 parca olani mi ? SS koyup bilgilendirirseniz sevinirim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• hocam henüz kullanamadım fakat 3 parça olan daha mantıklı gibi görünüyor tabi yinede kullananların fikrini almak lazım
  • Ben zaggden HD olanını sipariş ettim bekliyorum .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3 parça kullanıyorum ancak kamera çevresindeki parça özellikle kamera çevresi çok hassas
  • BodyGuardZ ultratough kullanıyorum. Tek parça jelatin. Gayet stabil, kalkma falan yapmadı daha. Tavsiye ederim..
    Not: Daha önce wrapsol kullandım. O pek başarılı değildi..
  • aslında saglıklı olması ıcın koruyucu jelatın ve kılıf kullanmalıyız ama bı turlu alısamadım ya kılıf ve koruyu jelatın vs ıle kullandıgım zaman sank telefon degılde farklı bırsey kullanıyormus gıbı oluyorum o yuzden yıllardır hıc kullanmıyorum
  • 3 parça olanlar metal kısmın geçiş yerlerinde kalkma yapar diye endişeleniyorum. sonuçta devamlı cebe sok cıkar ucundan kalkıcak zamanlar. ama tek parcalar da metal kısıma gecıste hava yapar mı acaba ?
  • Uygulaması zormu peki 3 parça olanların?
  • Tek parça olanlar inanın tutmuyor arka tarafta.3 parça olanlardan verdim gelince denicem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: c.guleken

3 parça olanlar metal kısmın geçiş yerlerinde kalkma yapar diye endişeleniyorum. sonuçta devamlı cebe sok cıkar ucundan kalkıcak zamanlar. ama tek parcalar da metal kısıma gecıste hava yapar mı acaba ?

Hiçbir problem olmuyor. İçiniz rahat olsun. Eğer siz düzgün uygularsanız ne hava kabarcığı nede kıl, tüy kalıyor.. Solisyonlu uygulanan jelatinleri tavsiye ederim. Uygulaması daha kolay ve sıfır hava kabarcığı.. Bu zamana kadar hiç solisyonlu ürün kullanmamıştım. Hep kuru uygulanan ürünleri kullanmıştım. Şimdiye kadar kendime eziyet çektirdiğimi farkettim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Silence45

Tek parça olanlar inanın tutmuyor arka tarafta.3 parça olanlardan verdim gelince denicem.

2.5 haftadır tek parça olan BodyGuardz kullanıyorum. Ondan önce 3 parça olanı kullanmıştım. Şu ana kadar hiçbir problem yaşamadım. Pekte problem yaşayacakmışım gibide görünmüyor. Jelatin gayet stabil olarak telefonun arkadasında duruyor.

3 parça alacak olanlar için ufak bir uyarım var. Dediğim gibi daha önce kullandım 3 parça olandan. Görüntü olarak çok itici duruyor ve arkasında ki jelatin çok belli oluyor. Onun aksine tek parça olan ürünler daha iyi. Çünkü fark edilmiyor. 3 parça olanda ilk bakışta arkada jelatin olduğu anlaşılıyor ve araları biraz ayrık kalıyor. Ve bu durum hem görsel hemde fiziksel olarakta rahatsızlık veriyor bana. Sırf bu yüzden tek parça kullanıyorum. Tavsiye ederim..

• Bilgilendirme icin tesekkurler arkadaslar. Bende tek parcadan yana kullanicam tercihimi.
    Once bi pasaport bulupmkaydettirebilirsem daha iyi olucak

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben 3 parça kullanıyorum ttec ve hiç bir sorun olmadi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.