Şimdi Ara

İphone 5 anakart tamir edilir mi ? (Kulaklık)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
759
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Cihazın WiFi anteni değişirken yere düştü anakart o günden beri kendi kendine kulaklık moduna giriyor çıkıyor kulaklık takılı olmasa bile arama vs gelince sesi alamıyorum gidip geliyor fakat kasaya bastırıyorum kulaklık moduna giriyor uzun süre çıkmıyor ilginç bir sorun fotoğraftaki nokta şeklindeki yer ezilmiş sorun oradan mı kaynaklanıyor acaba ?
     İphone 5 anakart tamir edilir mi ? (Kulaklık) İphone 5 anakart tamir edilir mi ? (Kulaklık)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Blackedhum

Cihazın WiFi anteni değişirken yere düştü anakart o günden beri kendi kendine kulaklık moduna giriyor çıkıyor kulaklık takılı olmasa bile arama vs gelince sesi alamıyorum gidip geliyor fakat kasaya bastırıyorum kulaklık moduna giriyor uzun süre çıkmıyor ilginç bir sorun fotoğraftaki nokta şeklindeki yer ezilmiş sorun oradan mı kaynaklanıyor acaba ?
     İphone 5 anakart tamir edilir mi ? (Kulaklık) İphone 5 anakart tamir edilir mi ? (Kulaklık)

yanlış bilgilendirmek istemem ama görünürde bişey yok gibi. belki soket kısmıyla alakalı bi problem vardır.
    tavsiyem başka alt şarj kulaklık bölümünü denemeniz.

• Ac4601 kullanıcısına yanıt
    Evde hurda 5 in vardı fakat düzelmedi

• @kenbu sizce durum nedir size getireyim mi cihazı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Ac4601

quote:

Orijinalden alıntı: Blackedhum

Cihazın WiFi anteni değişirken yere düştü anakart o günden beri kendi kendine kulaklık moduna giriyor çıkıyor kulaklık takılı olmasa bile arama vs gelince sesi alamıyorum gidip geliyor fakat kasaya bastırıyorum kulaklık moduna giriyor uzun süre çıkmıyor ilginç bir sorun fotoğraftaki nokta şeklindeki yer ezilmiş sorun oradan mı kaynaklanıyor acaba ?

yanlış bilgilendirmek istemem ama görünürde bişey yok gibi. belki soket kısmıyla alakalı bi problem vardır.
    tavsiyem başka alt şarj kulaklık bölümünü denemeniz.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.