Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

iPhone 5 Almayın - Aldık Pişman olduk

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir Kullanıcı, 4 Masaüstü Kullanıcı
189
Cevap
2
Favori
11.851
Tıklama
Giriş
    19 Mesaj
    Benim için en iyi telefon geleceği olandır. O da İPHONE 5 dir. s3 ün geleceği yok düşünün neden fiyatı düşüyo 1 yıl sonra o alet çöp.
    |
    |
    |
    |
    |
    |

| XBOX One | 250 GB Xbox 360 Slim | 500 GB PS3 Slim | Iphone 5 16 GB |Iphone 3GS 8 GB | Ipad Mini 32 GB | Blackberry 9700 | Samsung GalaxyS4 | Floyd Rose ISOT1 | 116 ekran Samsung Smart TV | 5+1 Sony Ses Sistemi | Macbook Air 13' | XBOX LİVE GAMERTAG : HAx NoppaH
  • Yüzbaşı
    972 Mesaj
    5'i bilmem de 4s'i son versiyona güncelleyince ekran ışığı kapanmamaya başladı. Umarım yeni sürümde düzeltirler. Onun haricinde iphone'nun üzerine tanımam, hiç yarı yolda bırakmadı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |
    Nerevarine

quote:

Orijinalden alıntı: isosem19

5'i bilmem de 4s'i son versiyona güncelleyince ekran ışığı kapanmamaya başladı. Umarım yeni sürümde düzeltirler. Onun haricinde iphone'nun üzerine tanımam, hiç yarı yolda bırakmadı

Ekran ışığı kapanmamaya başladı derken?
    allah biliyo ya 4 senedir apple ürünlerini kullanıyorum 3gs ile baslayan macera 5 ile devam ediyo ve hic bir cihazda en ufak bi sorun ile karşılaşmadım... bu elektronik işi birazda şansa baglı... apple iyidir ...
    |
    |

Orijinalden alıntı: TheProphecy

Tek pişmanlığım yan taraflarındaki soyulma... 2 bin liralik telefon üretiliyor ve bu kadar basit bir sıkıntı var, tamamen fiyasko.

+1
    |
    |
  • Yarbay
    2646 Mesaj
    yahu adamlar 4s den çok bariz farkları var demediki 4s satdıgı paraya 5 satdı yani güncelledi artı olarak daha ince, daha hafif, 4" ekran 1gb ram a6 işlemci, daha iyi bir ön kamera vss verdi, bizim işgüzar milletimiz daha pahalıya satmaya çalışıyor bu apple store gelene kadarda düzelmicek, bende 4s den geçdim memnunum sadece wifi sorunum var sarj olayı normal kullanımda rahatlıkla 1 gün yetiyor memnunum yani..

|
    |

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: TheProphecy

Tek pişmanlığım yan taraflarındaki soyulma... 2 bin liralik telefon üretiliyor ve bu kadar basit bir sıkıntı var, tamamen fiyasko.

Bu sorun yeni parti cihazlardada devam ediyormu ?

|
    |

Orijinalden alıntı: Straight X Edge

quote:

Orijinalden alıntı: isosem19

Ekran ışığı kapanmamaya başladı derken?

Hocam otomatik kapanıyor ya ekranın ışığı 1-2-3-4-5-10 dakika gibi seçenekler var, onları ayarlasan dahi power tuşuna kendin basmadıktan sonra kapanmamaya başladı. Yeni iphone olarak tanıtmamıza rağmen bu şekilde oldu. Yakında gelir bir çözümü.

|
    |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    1 Not
    ilk mesajı atan arkadaş naaptın sen iphone 5 i iyice 3310 yapmışsın dostum fanboyluk kokusu aldım

Orijinalden alıntı: Ekonomisttt

Selam arkadaşlar 3 arkadaş iphone5 kullanıyoruz ücümüzde farklı yerlerden farklı fiyatlarda aldık , yaklasık 1 ay oldu ben alalı digerleride 3 hafta ve 1 hafta oldu

Hepimizin ortak problemleri var ve sanıyoruzki bu butun iphone5lerde var cunku 1-2 kez aldgmz yerlerle irtibata gectik bu konuda cok sikayet aldıklarını söylediler

1-) Telefon 4 serisine oranlar cok daha fazla donuyor , takılıyor

2-) Bazen footograflara girince sanki kötü cekilmis yada pixel ile iligili soruunu olan resimlermiş gibi acılıyor hani e gazete okuyanlar bilir sayfa yüklenırken bulanık gozukur ya , fotograflarda bulanık oluuyor bazen...

bu ciddi ciddi hepmzde var dikkat edin almadan once ...

4s Den hiç bir + sı yok kesinlikle görünüşü 2 gun guzel geliyor sonra 4 le aynı gibi

edit: 64 GB siyah model benimkisi diger arkadaslrımınki 16gb ikisindede var sorun 32lik ne durumda bilmiyorum

Neyin kafasını yasadığın hakkında hiç bir fikrim yok. Bir kere donduğuna sahit olmadım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Yüzbaşı
    286 Mesaj
    1 haftadır iphone 5 kullanıyorum dokunmatik dışında bir problem yok ama bence o büyük bir sorun ninja fruit ve o tarz oyunlarda elinizi çekmeden sağ sol yapınca algılamayı kesioyr internette bununla ilgili bir sürü video var bir diğer sorunda klavyedeki q ve ü tuşları kenardaki tuşlar seri basılmıyor bazen işlemiyor açıkcası ben memnun kalmadım bunlar yazılımsal sorun değil keşke baştan arastırıp alsaydım diyorum. İphone 4 s iphone 3gs ve 2 tane iphone 5 de test ettim yan yana koyup bu sorunlar sadece iphone 5 de var telefonun artılarına gelirsek çok hızlı donma sıkıntısı yok video kalitesi çok güzel özellikle kaliteyi bozmasın diye ekran koruyucu kullanmıyorum kullaklıktan cıkan seste harika fotoğraf kaliteside iyi.
    |
    |
    Amd Phone II x4 955---Asus M4A785D-M PRO---Zotac Gtx 560 ddr5---corsair xms 2 2x 2 gb ram ---OCZ fatal1ty 550w psu-Skaystar 2 --500 gb wd calvier black---Lenova G550 Laptop---İphone 3gs 16gb---blackberry 9900---X7 gaming klavye---TteSports ////Black gamıng mause---samsung xl 2370 led monitör---Vestel 5 1 ses sistemi---PHILIPS wıreless kulaklık---3x 1.5 tb wd harici hdd 2x 1 tb segate harici hdd---1x 500 gb wd harici hd iphone 5 beyaz 16 gb acer iconia w510 tablet 3 TB segate harici disk Bloody V7 Mause
  • Yüzbaşı
    857 Mesaj
    bak sen...
    |
    |
    Ya arkadaslar iyice kafam karisti benim. Cep telefonuna ihtiyacim var. İphone 5 almak istiyorum ancak okuduggum yorumlar beni surekli endiseye sokuyor. Su an iphone 3g kullaniyorum ve cektigim sikintiyi tarif edemem. Birkac oyun disinda application calistiramiyorum.digerleri bi sekilde hallolur da su hizli kaydirinca donma meselesi beni cok cok soguttu be

## KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MAKİNA MÜHENDİSLİĞİ ##

• Onbaşı
    34 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Ekonomisttt

Selam arkadaşlar 3 arkadaş iphone5 kullanıyoruz ücümüzde farklı yerlerden farklı fiyatlarda aldık , yaklasık 1 ay oldu ben alalı digerleride 3 hafta ve 1 hafta oldu

Hepimizin ortak problemleri var ve sanıyoruzki bu butun iphone5lerde var cunku 1-2 kez aldgmz yerlerle irtibata gectik bu konuda cok sikayet aldıklarını söylediler

1-) Telefon 4 serisine oranlar cok daha fazla donuyor , takılıyor

2-) Bazen footograflara girince sanki kötü cekilmis yada pixel ile iligili soruunu olan resimlermiş gibi acılıyor hani e gazete okuyanlar bilir sayfa yüklenırken bulanık gozukur ya , fotograflarda bulanık oluuyor bazen...

bu ciddi ciddi hepmzde var dikkat edin almadan once ...

4s Den hiç bir + sı yok kesinlikle görünüşü 2 gun guzel geliyor sonra 4 le aynı gibi

edit: 64 GB siyah model benimkisi diger arkadaslrımınki 16gb ikisindede var sorun 32lik ne durumda bilmiyorum

1) 5,4 ve 4s ten daha hızlı.

2)Belki biraz bulanık çıkabilir ama e gazetede sayfa yüklenirken'ki bulanıklık kadar olacağını sanmıyorum.

İphone 5 daha iyi bir telefon.Elinizde İphone yoksa 5 alın ama 4s varsa kalsın almaya gerek yok.
    |
    |

• Yüzbaşı
    250 Mesaj
    iphone 5s'te tahmin ediyorum ki 5teki sorunları düzeltecekler çok fazla şikayet var bunları düzeltip 5s olarak çıkarırlar heralde
    |
    |
Sayfa:
Reklamlar
SEO
Masal
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,438
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.