Şimdi Ara

iPhone 5 Almayın - Aldık Pişman olduk (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
191
Cevap
3
Favori
12.293
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: murder78

quote:

Orijinalden alıntı: prank31

quote:

bir haftadır bende kullanıyorum turkcellden aldım çok şükür şu ana kadar bir problem yok.

Hocam seninkinin hoparlor sesi 4sten fazlamı bnmki 6.0.2 yle azaldı ya

hocam ben güncelleme yapmadım 6.0.2ye şuanda hoparlörün sesi gayet iyi 4sten

Suan 4 s ten herturlu fazla çıkıo diyosunuz yani

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadas senede 1 tane telefon uretiyosun onuda adam gibi uret. Bide piskin piskin konusmalari yokmu adami resmen deli ediyolar. Simdi rahmetlinin arkasindan konusmak gibi olmasin da :) iphone 4 te sebeke arizasi cikti telefonu sag elinizle tutun dedi. Iphone 5 te kamera arizasi cikti elinizle golge yapin dendi tim amcamiz tarafindan :) arkadas bu nasil bir reziliktir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bulo206 -- 24 Aralık 2012; 3:59:03 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakansant

quote:

Orijinalden alıntı: gps.navigation

Sonuç: Alan 3 arkadaşta bir sıkıntı var

Beraber,bişeyler içmiş de olabilirler :))

Hocam arkadasin bahsettigi sorunlari bende yasadim ama ne hikmetse suan yok:) arkadaslarda sorun yok emin olun donmalar oluyordu cektiginiz resimler bulanik gozukuyordu:)

Ama dedigim gibi suan yok.

Ama sunuda soylemeden gecemicem. Eger bu cihazin yazilim sorunu cozulurse o zaman gercekten parasinin hakkini veren ve benim kullanim tarzima gore rakipsiz olacak bir cihaz iphone5 :)

• quote:

Orijinalden alıntı: bulo206

Arkadas senede 1 tane telefon uretiyosun onuda adam gibi uret. Bide piskin piskin konusmalari yokmu adami resmen deli ediyolar. Simdi rahmetlinin arkasindan konusmak gibi olmasin da :) iphone 4 te sebeke arizasi cikti telefonu sag elinizle tutun dedi. Iphone 5 te kamera arizasi cikti elinizle golge yapin dendi tim amcamiz tarafindan :) arkadas bu nasil bir reziliktir.

Bu sorun her telefon için geçerli değil yanlız.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

bir haftadır bende kullanıyorum turkcellden aldım çok şükür şu ana kadar bir problem yok.

Hocam seninkinin hoparlor sesi 4sten fazlamı bnmki 6.0.2 yle azaldı ya

hocam ben güncelleme yapmadım 6.0.2ye şuanda hoparlörün sesi gayet iyi 4sten

Suan 4 s ten herturlu fazla çıkıo diyosunuz yani

güncelleme yapmadığım için şuanda öyle ama güncelleme nasıl etki yapar bilemiyorum

• Yaklaşık 2 aydırda ben kullanıyorum. Benim cihazım İngiltere, eşiminki Türkiye. Her ikisindede bir sorun yok. Sadece sanki Türkiye'de satılan cihazın yurtdışı yani ingiltere'deki cihaza göre şarjı daha az gidiyor gibime geldi. Artık 3. dünya ülkelerine ayrı bir donanım uygulanıyor mu bilemiyorum. Her ikiside iOS 6.0.2 bu arada
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1OO1

Sacma bir baslik

+1

• quote:

Arkadas senede 1 tane telefon uretiyosun onuda adam gibi uret. Bide piskin piskin konusmalari yokmu adami resmen deli ediyolar. Simdi rahmetlinin arkasindan konusmak gibi olmasin da :) iphone 4 te sebeke arizasi cikti telefonu sag elinizle tutun dedi. Iphone 5 te kamera arizasi cikti elinizle golge yapin dendi tim amcamiz tarafindan :) arkadas bu nasil bir reziliktir.

Öyle genelleme yapamazsın ve hiçbir insanı %100 memnun da edemezsin samsung htc Sony lg sorunsuz mal üretiyor
    13 aydır iphone 4s kullanıcısıyım tek sorunum olmadı

• her cihazda sorun olabilir, servise verin, eğer ki umursamazlarsa o zaman hep beraber sövelim. s3 blackberry 9900 ve iphone 4s de tanık olduğum sorunlar oldu, hepsi de bir hafta içinde değiştirildi.

gereğini yapar servisler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: adanaoyun

quote:

Öyle genelleme yapamazsın ve hiçbir insanı %100 memnun da edemezsin samsung htc Sony lg sorunsuz mal üretiyor

Elbette sorun olabilir bu konuda benim diyecegim pek birsey yok. Fakat benim takildigim konu sirketin basindaki isimlerin vatandasla dalga gecer gibi aciklamalari. 2 milyar veriyosam telefona sen bana sag elinle tut veya elinle golge yap diyemezsin arkadas. Istersem afedersin kicimla tutarim sana ne ? Sorun varsa pasa pasa kabul edeceksin soyle yapin boyle yapin diyerek dalga gecmeyeceksin

• Türkiyede lte band kullanilmaya baslanmadan 5almanin bir anlami yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: Thathurts

Ben Turkcell'den 2 gün önce aldım şarjı Ferrari benzini nasıl içiyorsa buda öyle içiyor başka bir problem yok tamam

iphone nasıldır bilmem ama ben android kullanıyorum wifiyi açınca benimde hemen bitiyor wifiyi kapamayı dene
  • iphone 5 mi o ne ya ne farkı varsa 3 den yada 4 den sadece kamerayı yeni keşfetti arkadaşlar oda problemli ya neyse para tuzağı bence başka da bir şey yok güle güle kullanın arkadaşlar
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: adanaoyun

quote:

Elbette sorun olabilir bu konuda benim diyecegim pek birsey yok. Fakat benim takildigim konu sirketin basindaki isimlerin vatandasla dalga gecer gibi aciklamalari. 2 milyar veriyosam telefona sen bana sag elinle tut veya elinle golge yap diyemezsin arkadas. Istersem afedersin kicimla tutarim sana ne ? Sorun varsa pasa pasa kabul edeceksin soyle yapin boyle yapin diyerek dalga gecmeyeceksin

Ah be kardeşim,

Bu ülkeyi yönetenler ,vatandaşa neler yapıyor,nasıl açıklamalar yapıyor ,birazda bunlara kafa yorsanız.

Bende ,Geriye dönüp baktığımda,Apple ın yaptığı bazı açıklamarı saçma buluyorum.

Ancak

Burada ise bir kaç kişinin ,yazdığına bakıp ,tüm iphone 5 lerde kronik bir sorun varmış gibi yazıp,

Sonra eleştiri alıncada,bu konuda benim diyeceğim pek bir şey yok diye yazıp,

Ben aslında bunu demek istedim gibisinden ,Bir nevi çevir kazı yanması yaparak,

Üzerinden iki sene iki model geçmiş bir mevzuyu gündeme getirip ,deşmenin ,haklı olmaya çalışmanın ,

iphone kullansanda,kullanmasanda sana bir faydası varmı?

Madem seninle dalga geçildiğini düşünüyorsun,bırak iphone kullanmayı,Apple ın semtine,konularına bile uğramam.

Mesala ben ,Samsung S1,S2 ve Galaxy Note dan sonra aldığım S3 den sonra ,Samsung almaya tövbe ettim.

Neden ?

Çünkü,1 gb ram li S3 ü büyük bir kitleye satıp ,ardından ,Amerika ve Kore pazarına 2gb ram li S3 ü piyasaya sürdüğü için.

Samsung isterse yok satsın.Samsung benim için bitmiştir.

Ama sırf bu yüzden ,forumun Samsung bölümüne gidipde ,provake yapar gibi Samsung u kötüleme gereğide duymam.

Tüketici olarak ,bir firmayı yanlış buluyorsam ,ürünlerini almayarak tepki koyarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaSSive -- 5 Ocak 2013; 12:42:39 >

• Sorun telefonda değil, iOS'da. Artık yeni güncelleme gelmesi şart.
  • Benim sormak istedigim ve burada kilit nokta oldugunu dusundugum konu su:

Acaba bu problemleri yasadigindan bahsedip konu acan arkadasin problemleri hala devam ediyor mu?
  • Artık bazı konuların maalesef provokasyon amacli acildigini dusunmeye basladim. Ozellikle iphone konusunda ciddi bir karalama kampanyasi yurutuluyor sanki. Bu konuyu acan arkadasin belirttigi sorunlar bana cok zorlama ve gercek disi geldi. İlk defa iphone kullaniyorum daha once android kullandim hep. 2 aydir ip5 kullaniyorum bu tarz seylere hic rastlamadim. Cevremde de ip5 kullanan bircok kisi var hicbirinde problem yok. Sakin almayin pisman olursunuz tarzi basliklar cok abartili duruyor maalesef.

• quote:

Orijinalden alıntı: Onur__

Benim sormak istedigim ve burada kilit nokta oldugunu dusundugum konu su:

Acaba bu problemleri yasadigindan bahsedip konu acan arkadasin problemleri hala devam ediyor mu?

Benimde merak ettigim konu bu yeni parti ip5 siyah modellerde cizilme sorunu devam ediyormu acaba ?

• konuyu açan arkadaşlar iftirada bulundukları için utançlarından konuya dönemiyorlar kusura bakmayın
    kendilerini hiç beklemeyin
  • Hep aynı geyikler, telefon tablet her ne haltsa alyorsunuz ondan sonra ilk sorunda yerin dibine sokma başlıkları açılıyor. Ya sen önce bir araştır sorun vardır belki cihazda restore et bir iki foruma bak durumu sorgula ondan sonra baktın olmuyor götür servise yine mi olmadı ve bunun yanında bu sorun herkeste mi var o zaman döşe... Ama kronik herkeste sık görülen bir sorun olmadığı sürece bu başlıklar gayet saçma.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.