Şimdi Ara

Iphone 5 Aksesuar ve Kılıf Yorumları # Genel Konu # (184. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.039
Cevap
65
Favori
275.474
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 182183184185186
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: zGr.

elmasepeti sitesinde var. güvenilir sitedir.

sadece tek renk var ama teşekkürler yardımın için
  • quote:

Orijinalden alıntı: faniadonis

quote:

Orijinalden alıntı: mustafa5532

quote:

Orijinalden alıntı: faniadonis

Merhaba,

Geçenlerde Turkcell'den ttec mat film taktırmıştım, dün akşam ufak bir kaza sonucu kendisi baya çizildi, ama telefonun hayatını kurtardı :) arkasında da 0,5 mm zero tough kılıf vardı bu sayede telefona hiç bir şey olmadı. Bu sefer parlak kullanayım dedim, internetten yaptığım araştırmalar sonucu Steinheil Ultra Crystal Mix Set sipariş ettim az önce hepsiburada dan. Ama ben bunları takma özürlüsüyüm, sizce vodafone ya da turkcell iletişim merkezlerinden birine gitsem yaparlar mı?

Telefoncuların çoğu yapar bu işi ama 5-10 lira alırlar. Hele işin ehli birine denk gelirsen harika olur. Samsun pupa da arkadaşa aldığımız ip5 e bi full body yaptılar muhteşem oldu. İnşallah sanada öyle becerikli biri denk gelir.

Hepsiburada Ultra Crystal Mix göndereceğine Ultra Optics Mix göndermiş, ben de denerken farkettim, boşa gitti kılıf. Yeniden crystal sipariş verdim siteye de yazı yazdım bakalım bu sefer ne yapacaklar. Bu gelince de kendim dokunmadan hemen Turkcell'e götürücem

Yine Ultra Optics göndermişler, geri mi göndersem sizce yoksa kullansam mı Ultra Crystal için 10-15 gün geri göndermeye falan değer mi?

• Optics , Crystal'e göre biraz daha kalındır, ama ona görede daha az parmak izi bırakır.

SGP nin genel anlamda iyidir zaten koruyucuları. İyi geri göndermişim diyeceğiniz kadar farklı şeyler sunmayacaktır size.
  • Arkadaşlar şu kılıf nasıl, kullanan var mı?
    http://www.rakuten.com.my/shop/gadgetstore/product/101104150121/
  • Arkadaşlar az bir süre kullandığım kılıflarımı satıyorum.Dukkanımdan bakabilirsiniz, fiyatlar uygundur.
    Ozaki mars
    Sgp ultrathin gold
    Elago slimfit mavi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: efsane190789

Arkadaşlar şu kılıf nasıl, kullanan var mı?
    http://www.rakuten.com.my/shop/gadgetstore/product/101104150121/

Bende farkli modeli var sarj ve kulaklik korumasi var istenildiginde kapatiliyor seffaf bi kilif isteyene 20 tlye veririm ben kullanmiyorum

• Caze Thinedge'ın kendi ekran koruyucusuyla bile sıkıntı yarattığını göz önüne alırsak glas.tr nano slim ile uyumlu olmasını beklemek hayalperestlik olur sanırım?
  • ben glass-tr ile Caze Thinedge beraber kullanamamıştım.
  • Caze thin edge ile nasil sorun yasiyorsunuzki bumper ekranin ustune binmiyorki?

• valla ekran yükselidiği için diye tahmin ediyorum bumper kapanmıyor.

• aliexpressten ürün alsam kaç günde ulaşır elime acaba? bi de free shipping diyor hiç para vermeyecek miyim kargoya?
  • http://m.gittigidiyor.com/urun/108017382
    Bu ürünün telefona bir zararı olur mu

• quote:

Orijinalden alıntı: Cinderella Man

aliexpressten ürün alsam kaç günde ulaşır elime acaba? bi de free shipping diyor hiç para vermeyecek miyim kargoya?

Free yani kargo ücretsiz ancak çin postası ordanda tr de PTT olunca en kısa 25 gün en uzun 55 gün sürüyor. Defalarca ürün aldım hepside geldi gelince parayı ok verdim alan mutlu satan mutlu. Sanal kartla aldım ben. Kalite çok yok ama iş görüyor her türlü çeşit oluyor elinde

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar Daha Önce Bu Kılıftan Kullanan Oldumu Acaba Memnun Kaldınızmı? Tavsiye Edermisiniz ?

Elago OutFit Series Mat Siyah Rubber Kılıf

Iphone 5 Aksesuar ve Kılıf Yorumları # Genel Konu #

Iphone 5 Aksesuar ve Kılıf Yorumları # Genel Konu #

• Yanlari altin kaplayan jelatinleri nerden bulurum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Elago Outfit Aluminyum kılıf İphone 5 cihazının piyasaya cıkısından itibaren en çok satışını yapmış oldugumuz modelidir.
    Belirtmis oldugunuz siyah-gri renk olan urun İphone 5s ile piyasaya sürülmüştür.
    İphone 5s te arka kasanın aluminyum orta kısmının gri olması sebebiyle.
    Elago ürününün orta kısmı aluminyum diğer kısımlar polikarbonat materyalden üretilmiştir ve ürün elinizden kayma yapmaması ve rahat kullanım sağlaması amacıya mat yüzeye sahiptir.
    Ürün ayrıca paket içeriğinden Elago Hd parlak şeffaf ekran koruyucu ile gelmektedir.
  • 5s gold için tavsiye alabilir miyim? Yan ve arka korumalı olsun lütfen

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar iphone 5 cihazım için mophie juice pack air şarjlı kılıfı aldım. Yaklaşık 200 TL. İlk başlarda şarj ediyordu.Şimdi "bu aksesuar desteklenmiyor" şeklinde uyarı veriyor. Üstelik bu kılıf Apple tarafından onaylı ürün olmasına rağmen. Bu konu ile ilgili bilgisi olan var mı?
  •  Iphone 5 Aksesuar ve Kılıf Yorumları # Genel Konu #

Arkadaşlar bu kılıfı nereden bulabilirim.
  • 
Sayfa: önceki 182183184185186
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.