Şimdi Ara

Iphone 5 Aksesuar ve Kılıf Yorumları # Genel Konu # (177. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.038
Cevap
65
Favori
275.584
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 175176177178179
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İlk resimdeki Gri Standın linkini alabilirmiyim acaba?
  • Ellerim bu havada bile terliyor 50 tl yi geçmeyecek şekilde dayanaklı,darbe emici özelliği olan bir kılıf tavsiye eder misiniz ?
  • Space gray iphone için nasıl kılıf önerirsinizhttp://www.spigen.com.tr/iPhone-5-Case-Neo-Hybrid-EX-Slim-Vivid-Reventon-Yellow,PR-168.html ben bunu çok beyendim ama pahalı geldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CrawLink

Space gray iphone için nasıl kılıf önerirsinizhttp://www.spigen.com.tr/iPhone-5-Case-Neo-Hybrid-EX-Slim-Vivid-Reventon-Yellow,PR-168.html ben bunu çok beyendim ama pahalı geldi.

Ben Çin'den çakmasını ve turuncu olanını aldım. Telefon elde tutuşta biraz kaba oluyor birde pantolon cebinden çıkarırken cepte bazen dışarı çıkıyordu ama telefona çok hoş bir hava veriyor görüpte beğenmeyen olmadı. Hatta millet bunun arkası olsa süper olurmuş diyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: mustafa5532

quote:

Space gray iphone için nasıl kılıf önerirsinizhttp://www.spigen.com.tr/iPhone-5-Case-Neo-Hybrid-EX-Slim-Vivid-Reventon-Yellow,PR-168.html ben bunu çok beyendim ama pahalı geldi.

Ben Çin'den çakmasını ve turuncu olanını aldım. Telefon elde tutuşta biraz kaba oluyor birde pantolon cebinden çıkarırken cepte bazen dışarı çıkıyordu ama telefona çok hoş bir hava veriyor görüpte beğenmeyen olmadı. Hatta millet bunun arkası olsa süper olurmuş diyor.

kabamı ? hocam kaba durmasın diye zaten bunu alıyoruz. kullanımı nasıl pekı kolay mı ?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mustafa5532

quote:

kabamı ? hocam kaba durmasın diye zaten bunu alıyoruz. kullanımı nasıl pekı kolay mı ?

Başta söylediğim gibi benimki Çin malı biraz kaba oluyor sarı şerit sert maşaların altındaki siyah kauçuk telefonun arkasını yerden kesmesi için biraz çıkıntılı önden ve arkadan ben tek elle kullanırken genelde sıkıntı yaşamadım. Ancak pek çok kılıf gibi çıkarttığında wavv telefon baya ineceymiş dersin.

• modifix06 kullanıcısına yanıt
    11.28$ - Gayet şık görünüyor. Farklı renkleride var ama silver apple şıklığını verdi gibi.
    http://www.ebay.com/itm/181222420389?var=480275247632&ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2648
  • Arkadaşlar sizce beyaz mı alayım yoksa siyah mı 5 i ?
  • Siyah 5'lerde çizilme problemi ve boya atma sorunu var. o yüzden beyaz almanız daha doğru olur.. çevremde ki siyah i5 kullananların çoğu pişman
  • quote:

Orijinalden alıntı: diderdrogba

Siyah 5'lerde çizilme problemi ve boya atma sorunu var. o yüzden beyaz almanız daha doğru olur.. çevremde ki siyah i5 kullananların çoğu pişman

Ellerim çok az da olsa terliyor spigen marka kılıf önerisi verir misiniz ? Bütçem 50 tl pda teknoloji den sipariş vereceğim kapıda ödeme olduğu için
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmckr

Ebay'den kilif, bumper ve iki farkli stand aldim. Bumper ve standlari cok begendim. İnceledigim sırada begendim ve aldim. Urunler geldigi zaman detayli bilgi paylasacagim.

Iphone 5 Aksesuar ve Kılıf Yorumları # Genel Konu # Iphone 5 Aksesuar ve Kılıf Yorumları # Genel Konu # Iphone 5 Aksesuar ve Kılıf Yorumları # Genel Konu #
     Iphone 5 Aksesuar ve Kılıf Yorumları # Genel Konu #

Hocam bu en son aldiginiz urunu bende aldim 25 gunde elime ulasti daha bugun geldi . Cok şık guzel icinde kose bolgelerinde ve uzun çıta ortalarinda sunger var ama metal oldugu icin cizilmeden boya atmadan korktum biraz acikcasi.

• quote:

Orijinalden alıntı: sindirgi

quote:

Ebay'den kilif, bumper ve iki farkli stand aldim. Bumper ve standlari cok begendim. İnceledigim sırada begendim ve aldim. Urunler geldigi zaman detayli bilgi paylasacagim.

Iphone 5 Aksesuar ve Kılıf Yorumları # Genel Konu # Iphone 5 Aksesuar ve Kılıf Yorumları # Genel Konu # Iphone 5 Aksesuar ve Kılıf Yorumları # Genel Konu #
     Iphone 5 Aksesuar ve Kılıf Yorumları # Genel Konu #

Hocam bu en son aldiginiz urunu bende aldim 25 gunde elime ulasti daha bugun geldi . Cok şık guzel icinde kose bolgelerinde ve uzun çıta ortalarinda sunger var ama metal oldugu icin cizilmeden boya atmadan korktum biraz acikcasi.

Sizin aldığını bumper siyahmı? Ben fotografta iphone 5'in yan çıtaları gibi koyu gri olduğunu gördüm ve o yüzden aldım. Ancak satıcı elinde siyah olduğunu söylüyor. Siyah değilde iphone 5'in yan çıtası gibi koyu gri arıyorum bulamıyorum. Fotoğraftaki koyu gri iphone 5'in yan çıtasında olan koyu gri ile aynı olduğu için bumper olduğu belli olmuyor ve şık görünüyor. Sizin fotoğraftaki gibi iphone 5'in yan çıtası gibi koyu grimi hangi satıcıdan aldınız?

• ahmckr kullanıcısına yanıt
    Hocam ben koyu gri aldim bana bir kou gri bir siyah gondermis siyahi birine hediye ettim griyi taktim guzel urun orjinalli en az bozan bir urun ama koselerde sunger var uzun citalarda ortada sunger ama kenarlardan kavrayan yerler cimlak vizer diye korktum cikardim evde duruyor bodyguardz full body aldim kilifla kullaninca telefon telefonlukdan cikiyor ama dusuncede koruyamiyorsun kilifsin.

Ben cikardim evde duruyor hocam koyu gri istiyosan aldigim fiyata veririm 4 vida vardi 1 si kayip 3 vide var 2 kullanim 2 yedek icin yedek 1 i kaybettim dun evde takarken.

• Desmay Slight ın turkuazından sipariş edeceğim bugün
  • quote:

Orijinalden alıntı: sindirgi

Hocam ben koyu gri aldim bana bir kou gri bir siyah gondermis siyahi birine hediye ettim griyi taktim guzel urun orjinalli en az bozan bir urun ama koselerde sunger var uzun citalarda ortada sunger ama kenarlardan kavrayan yerler cimlak vizer diye korktum cikardim evde duruyor bodyguardz full body aldim kilifla kullaninca telefon telefonlukdan cikiyor ama dusuncede koruyamiyorsun kilifsin.

Ben cikardim evde duruyor hocam koyu gri istiyosan aldigim fiyata veririm 4 vida vardi 1 si kayip 3 vide var 2 kullanim 2 yedek icin yedek 1 i kaybettim dun evde takarken.

Koyu gri olan iphone 5s silver ilemi yan çıtaları uygun iphone 5 yan çıtalar ilemi uygun? Arada renk farkı var çünkü.
    Koyu gri iphone 5s ile iphone 5 kenar renginin arasinda ikisinde de kullanilir ama birebir aynilil yok.

• sindirgi S kullanıcısına yanıt
    Satıcının fotoğrafındaki yan çıta ile birebir olduğu için çok beğenmiştim aslında.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: metal can

quote:

Apple kılıflara benzer kılıflar ebay'de 10$. Kalitesini bilmiyoruz tabiki biri alsada kalitesi öğrensek bizde.http://www.ebay.com/itm/Newest-High-quality-Color-Durability-Leather-Case-For-iPhone-5S-Case-Skin-cover-/141151822458?pt=US_Cell_Phone_PDA_Cases&var=&hash=item20dd4de27a

Ben aldım ama elime ulaşmadı daha

Hayirli olsun. Geldigi zaman kalitesi hakkinda yorum yaparsaniz iyi olur. Bizde almis oluruz :)

Kilif dun elime ulasti. Dokunus hissi orijinal kilifinki gibi. Gayet guzel sardi. Orijinal kilifta nasil bilmiyorum ama hoparlor delikleri tam ustuste gelmedi, belki normali boyle oluyordur. Onun disinda cok memnunum iyi ki o kadar para vermemisim. Ipad icin olani da boyle alacagim. Vakit bulursam fotograf cekip yuklerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metal can -- 30 Ocak 2014; 13:10:39 >

• metal can kullanıcısına yanıt
    Hayırlı ürün iyi heralde. Fotoğrafları bekliyoruz.
    Aslinda telefona cok iyi oturuyor ama ben cizilmeden korktum cikardim.

• 
Sayfa: önceki 175176177178179
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.