Şimdi Ara

Iphone 5 16gb İsvicre Apple store ve piyasa fiyatı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
1
Favori
5.467
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar forumu kirlettiysem affola benzer bir konu bulamadım.

Bir arkadaşıma isviçreden iphone 5 siparişi verdim , telefon stokta olmadığını ve çıkınca arıyacağını söyledi. Bugün aradı bana 1200 CHF fiyat söyledi . Kafamı karıştıran konu apple store isvicre nin sitesinde 729 chf civarı fiyatı varken 1200chf neyin nesi ? İsvicrede yaşayan yada bu konuları bilen birisi beni aydınlatırsa sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi :S -- 17 Ekim 2012; 11:28:35 >

• Apple Store ch sitesinde yazan fiyattan farklı bi fiyat olması aradaki tutarın arkadaşınız tarafından istendiğini gösterir.

Ama şu da var, Store'da telefon kalmadığı için buradaki doğubank tarzı bi yerden alacaksa o fiyatı çekmiş olabilirler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • O fiyat belki ricardo.ch fiyati olabilir tam emin degilim.Ama telefon suan hicbiyerde yok 3-4 haftada olmayacak gibi,bence 1200fr falanverip teli almayin.bu arada ricardo buranin gittigidiyor gibi en buyuk alisveris sitesi..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • internetten siparis verirse 3-4 haftada alicak 729 CHF a. buyuk ihtimal arkadasin baska bir yerden sormustur fiyatini. telepfon pek bulunmadigindan kendine pay biçecegini pek sanmiyorum.
  • Çok sağolun ilginize 1200 chf nerde 740 chf nerde ...
  • Sordum şimdi dediğiniz gibi apple store dan almamış fiyatı hatta kendisi bile araştırmamış bir arkadaşının sorduğunu söylüyor , şimdi 1200chf e almak enayilik olucak en iyisi yılbaşında almak gibi..
  • Ricardo.ch de şuan 750-900ch arası fiyatlı iphone5'ler var ben mi yanlış görüyorum?
  • quote:

Orijinalden alıntı: :S

Sordum şimdi dediğiniz gibi apple store dan almamış fiyatı hatta kendisi bile araştırmamış bir arkadaşının sorduğunu söylüyor , şimdi 1200chf e almak enayilik olucak en iyisi yılbaşında almak gibi..

1200CHF 2350TL yapiyor gel ben sana daha uygun fiyattan vereyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: cocainbar

quote:

Sordum şimdi dediğiniz gibi apple store dan almamış fiyatı hatta kendisi bile araştırmamış bir arkadaşının sorduğunu söylüyor , şimdi 1200chf e almak enayilik olucak en iyisi yılbaşında almak gibi..

harbiden niye o kadar pahalı ki

• quote:

Orijinalden alıntı: *GameOver*

quote:

quote:

piyasada telefon yokki kara borsa olmus gerci 1200u isvicre icin abartmislar ama parasi olan aliyor orasi ayri.

• quote:

quote:

quote:

quote:

piyasada telefon yokki kara borsa olmus gerci 1200u isvicre icin abartmislar ama parasi olan aliyor orasi ayri.

ya bende ipadi satma arifesindeyim iphone 5 alacağım böyle giderse tr garantili cihaz alamam

• biraz beklemek en iyisi . apple store a 749 chf den gelsin cihazlar sonra göreyim ben turkiyede ki fiyatları..
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

ya bende ipadi satma arifesindeyim iphone 5 alacağım böyle giderse tr garantili cihaz alamam

trye girse bile stok sikintisi olacak ustelik trde garanti iside sans olmus artik. birisi diyor home tusum bozukti yeni cihaz verdiler birisi diyor home tusum bozuktu tamir ettiler yani belli bir standari yok servislerin. hatta su almis diyip kullanici hatasi diyip garantiden cikartiyorlar telefonu.

• Selam, bugun arkadasim gitti cenevre deki app store a, oda yok dedi... Peki bilgi var mi Iphone5 icin ne zaman gelicekmis acaba ? Pre-order vesaiere var mi acaba ? Siz orda yasadiginiz icin bilginiz vardir belki dedim. Ayin 10 una kadar donucek arkadasim. Nasil bulabilirz iphone5 ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi matt3627 -- 3 Kasım 2012; 19:26:35 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Almanyadada apple store fiyati 5se reseller fiyati 7-8 dir sizin arkadasiniz apple store diye apple store a benzetilen reseller bayiine gidip sormustur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.