Şimdi Ara

Iphone 5 16gb

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
134
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Konu dogru yerdedir umarim degilse dogru yere tasinmasini istiyorum.

Ben yarin iphone 5 16gb alacagim 2 . El telefon tertemiz. Fakat aklima takilan iphone 5 lerde ios 9.1 yukleniyir mu vede 5s e ragmen fazla fark var mi gerkese tesekkurler.

Samsun s4 kullanucisiyim sikildigim icin iphone 5 gecmek istiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Noktalamalara dikkat
    Son ios sürümü ne ise onu yüklersiniz şuan 9.2

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karacaardıç -- 5 Ocak 2016; 23:23:49 >
  • iPhone 5 ile 5S arasındaki en önemli fark 64 bit olması ve parmak izi okuma, parmak izi fazla önemli olmasa da 64 bit olayı önemli. Yakında çıkacak olan uygulama ve oyunların %90'ı sadece 64 bit uyumlu olacak, bu da sizin bir çok uygulamayı yüklemenizi engelleyecektir. Eğer mali durumunuz elveriyorsa 2. el ya da sıfır 5S almanızı öneririrm ama hız ve stabilite konusunda 5 de sizi pişman etmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: --Mert--

iPhone 5 ile 5S arasındaki en önemli fark 64 bit olması ve parmak izi okuma, parmak izi fazla önemli olmasa da 64 bit olayı önemli. Yakında çıkacak olan uygulama ve oyunların %90'ı sadece 64 bit uyumlu olacak, bu da sizin bir çok uygulamayı yüklemenizi engelleyecektir. Eğer mali durumunuz elveriyorsa 2. el ya da sıfır 5S almanızı öneririrm ama hız ve stabilite konusunda 5 de sizi pişman etmez.

Iphone 5 180 euroya buldum bunu almayi olanliyordum.

Ilhine 5s lerde 16 gb 250 300 euro arasi birsey . Ben oyun degilde arama mesaj forum ve muzik icin istiyordum.

• quote:

Orijinalden alıntı: hellboy_7

Noktalamalara dikkat
    Son ios sürümü ne ise onu yüklersiniz şuan 9.2

Cevabiniz icin tesekkur ederim :)

Telefonla sesli olarak yazdigim icin boyle olmakta k.bakmayin

• 180 Euro'ya alın tabi ki, dediğiniz şeyleri rahatlıkla yapar ama bir süre sonra güncelleme yapmamanız lazım 4 gibi olabilir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.