Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

iPhone 5 / 16 GB / 2 YIL GARANTİ + 1YIL CEP KASK

0
Cevap
1
Favori
312
Tıklama
Konunun Etiketleri
Şehir #Manisa
Tüm Forumlar >> İkinci El - Ödüllü Anket >> İkinci El >> Cep telefonu ve aksesuarları >> Apple-Iphone >> iPhone 5 / 16 GB / 2 YIL GARANTİ + 1YIL CEP KASK
Giriş
    122 Mesaj
    Referanslar: 40

Katılım Zamanı
    30 Ekim 2009

Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    Merhaba Arkadaşlar,

Telefonu 23.01.2013 tarihinde Manisa da bulunan bir avea bayiinden satın aldım. Ürünü alırken 1 yıllık CEPKASK hizmeti uygulattım 23.01.2014 e kadar telefon CEPKASK güvencesi altındadır. 2 yılda garantisi vardır. 23.01.2015 kadar garantilidir.

Paket İçeriği : Apple iPhone 5 16 GB Siyah + Fatura + Cepkask belgeleri + Kutusu + Kulaklık + Lighting Şarj Kablosu ve Şarj Aleti + TTec Cüzdan Kılıf ve Ekranında OZAKI marka koruyucu vardır.

Hiç yere düşürmedim gözüm gibi baktım derler ya aynen öyle baktım :) Telefonumdan çok memnunum uzun vadeli kullanmak için almıştım ama ne yazık ki işim gereği araba almam gerekiyor bundan dolayı satıyorum.

Fiyat : 2. EL TELEFONCUYA SATILDI.

Manisa da elden teslim edilir. Manisa dışındaki yerler imzam da belirttiğim gibi Önce ödeme sonra kargo şeklinde gönderim yaparım.

ttec kılıf :http://www.ttec.com.tr/Ttec-iPhone-5-CardCase-Flex-Cuzdan-Kilif-Siyah-2KLYK73,PR-114968.html

Not:Lütfen Takas teklif etmeyiniz.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 66cem -- 3 Haziran 2013; 9:51:04 >

|
    |

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
e-ticaret
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Blogio
Lastik Fiyatları
haberler
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,210
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.