Şimdi Ara

İphone 5 10.2.1 den 9 a düşürmek istiyorum.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
337
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • iphone 5 var ve onu 10 sürümden 9 sürüme düşürmek istiyorum. ipsw de bütün sürümler kırmızı 9 ile ilgili olan. Bu kırmızı olan sürüme düşüremiyormuyuz ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Maalesef düşüremezsiniz kırmızı olması imzaların kapalı olduğunu gösteriyor. Sadece yeşil olan sürümlere geçiş yapabilirsiniz.

• iphone 5 için 7.1.2 sürümüne downgrade çıksa da yüklesek telefon iphone se ye dönse
  • iPhone 5 ve 5S için 7.1.2 ideal sürümdü. Ama malesef downgrade yok henüz.

• Bende düşürmek istiyorum İos 8 li anakart var gözümü karartim degisicem bi gün baska yolu yok cünkü zirt pirt donuyo tel

• iphone 5 10.2.1 de donma kasma yok aslında gayet stabil ama hız olarak ios 6-7 ile çok fark var yani sorun hız hız hız...
  • ios 7.1.2 süperdi 5/5s le
  • mephisto1 M kullanıcısına yanıt
    5s'ln üzerinde gelen yazılımdı iOS 7. Gözümde en iyi iOS idi. iOS 10 belki daha işlevsel ama 7'nin bende yeri hep ayrı kalacak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • iOS 10 tüm güncellemeleri aldığı zaman muhtemelen yağ gibi akacaktır. Çünkü tüm cihazlar Apple File System'a geçecek. Youtube'dan iPhone 5 için olan videolara bakabilirsiniz.

Benim için iOS 10'un en büyük sıkıntısı, ana ekran tuşuna 2 kez basmak. Telefon zaten eski, tuş yıpranmış durumda, bir de bu 2 defa basma olayı çıktı umarım bir şey olmaz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.