Şimdi Ara

iphone 4s wifi sorunu--soguk gri seklinde acilmiyor... (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
255
Cevap
8
Favori
183.946
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • aynı sorun bendede var çözümü yokmu bunun telefonu garantiye yolladım 0 geldi cihazım ve 0 cihazı alalı 4 gün oldu wifisi bu şekilde tekrar garantiye verip 0 mı alıcaz yine yada çözümü varmı ?
  • 1000 de 1 4s lerde olan kronik bir sorundur 2. 4s'imi aldım eve geldim kurulumunu yaptım wifi seninki gibi oldu yarın götürdüm sıfırı ile değişim yaptılar tamir fln geçici çözümmüş buzdolabına fln da koyma git değiştirirler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kaçak Yolcu

1000 de 1 4s lerde olan kronik bir sorundur 2. 4s'imi aldım eve geldim kurulumunu yaptım wifi seninki gibi oldu yarın götürdüm sıfırı ile değişim yaptılar tamir fln geçici çözümmüş buzdolabına fln da koyma git değiştirirler

aynı sorun şuan bendede var telefonu garantiye verdim 0 cihaz verdiler 0 cihazında wifi si açılmıyor yine garantiye vercem inşallah çözülür bu sorun yada 0 cihaz ile değişim yaparlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: bafrarock

quote:

1000 de 1 4s lerde olan kronik bir sorundur 2. 4s'imi aldım eve geldim kurulumunu yaptım wifi seninki gibi oldu yarın götürdüm sıfırı ile değişim yaptılar tamir fln geçici çözümmüş buzdolabına fln da koyma git değiştirirler

aynı sorun şuan bendede var telefonu garantiye verdim 0 cihaz verdiler 0 cihazında wifi si açılmıyor yine garantiye vercem inşallah çözülür bu sorun yada 0 cihaz ile değişim yaparlar

aynen hocam ben uzun uzun yazmamak için öyle yazdım benim telefonu yolladım videoda ses çıkmıyodu 0 cihaz verdiler ondada bu sorundan oldu tekrar yolladım gold bilgisayardaki adam dedi 0 yollarlar tekrar diye

• quote:

quote:

quote:

aynen hocam ben uzun uzun yazmamak için öyle yazdım benim telefonu yolladım videoda ses çıkmıyodu 0 cihaz verdiler ondada bu sorundan oldu tekrar yolladım gold bilgisayardaki adam dedi 0 yollarlar tekrar diye

Arıza açıklama: Wİ-Fİ AÇILMIYOR. ŞARJI 24 SAAT GİTMIYOR . (EKRAN CAMINDA JELTIN VAR KAPAKALRDA BELIRGIN ÇİZİK YOK) İç-Dış IMEI Kontrol Edildi Tüm Bilgilerin (Backup) Sil. Riski Kabul EDILDI
    Arıza tanımlama: İç-Dış IMEI Kontrol Edildi;Tüm Bilgilerin (Backup) Sil. Riski Kabul EDILDI
    Durum: Onarılmak üzere bekliyor
    Onarım detayı:
    Teknik Serviste Yapılan Son İşlem Tarihi: 03/05/2013

sanırsam cihaz deişimi olmicak bu sefer

• Arkadaşlar aynı sorun maalesef dün benim 4S te başıma geldi.
    daha önceki yazılımlarda wifi de arada bir kopmalar oluyordu .
    6.1.3 'den sonra ekran komple GRİ oldu ve 1-0 tuşu aktif olmuyor.
    telefonu home + aç kapa tuşuyla kapatıp açınca bazen aktif oluyor ama bu seferde ağları bulamıyor tekrar kapatıp açınca da tekrar GRİ ekran oluyor..
    Bir sonraki yazılımı beklesek düzelirmi bu sorun diyeceğim ama okuduklarım kadarıyla sanırım donanımsal bir problem ..
    Lanet olsun yaa adam gibi bir yazılım çıkaramıyorlar ,bu nasıl bir yazılımdır,yazılımın telefonun donanımsal bir arızaya sebep olduğuna ilk defa şahit oluyorum..

yazılımsal bir sorun değilse Telefonum Şengüller Turkcell garantili ve garantisi devam ediyor. Ne yapmam lazım arkadaşlar içini açtırıp tamir ettirmek istemiyorum zira telefonun sıfır üründen farkı yok.sıfır ürünle Değişim yaparlar mı varmı bilgisi olan bu konuda?

• quote:

Orijinalden alıntı: T.HAWK

Arkadaşlar aynı sorun maalesef dün benim 4S te başıma geldi.
    telefonu home + aç kapa tuşuyla kapatıp açınca bazen aktif oluyor ama bu seferde ağları bulamıyor tekrar kapatıp açınca da tekrar GRİ ekran oluyor..
    Bir sonraki yazılımı beklesek düzelirmi bu sorun diyeceğim ama okuduklarım kadarıyla sanırım donanımsal bir problem ..
    Lanet olsun yaa adam gibi bir yazılım çıkaramıyorlar ,bu nasıl bir yazılımdır,yazılımın telefonun donanımsal bir arızaya sebep olduğuna ilk defa şahit oluyorum..

yazılımsal bir sorun değilse Telefonum Şengüller Turkcell garantili ve garantisi devam ediyor. Ne yapmam lazım arkadaşlar içini açtırıp tamir ettirmek istemiyorum zira telefonun sıfır üründen farkı yok.sıfır ürünle Değişim yaparlar mı varmı bilgisi olan bu konuda?

hocam malesef yazılımla ilgili bir sorun değil tamamen kronik donanımsal bir sorun, benim telefon hala garantide bekliyor %80 sıfır cihaz yollucaklar telefonumu aldıgımda konuya yazarım garantiye yollamanı tavsiye ederim

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: T.HAWK

Arkadaşlar aynı sorun maalesef dün benim 4S te başıma geldi.

hocam malesef yazılımla ilgili bir sorun değil tamamen kronik donanımsal bir sorun, benim telefon hala garantide bekliyor %80 sıfır cihaz yollucaklar telefonumu aldıgımda konuya yazarım garantiye yollamanı tavsiye ederim

eyvallah dostum çok teşekkür ederim bilgilendirme için..
    öyleyse bende yetkili servisle bi irtibata geçeyim.

• Eşimin telefonundada aynı sıkıntı oldu (4S), Genpa garantili cihaz ve servise vereceğiz. Tahmini onarım,değişim yada cihazla ilgili ne yapılacağı kararı kaç günde veriliyor Arkadaşlar. Cihaz serviste tahmini kaç gün kalır?

Teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: yyusa

Eşimin telefonundada aynı sıkıntı oldu (4S), Genpa garantili cihaz ve servise vereceğiz. Tahmini onarım,değişim yada cihazla ilgili ne yapılacağı kararı kaç günde veriliyor Arkadaşlar. Cihaz serviste tahmini kaç gün kalır?

Teşekkürler

1 ayda 2.ci 0 iphone 4s genpayı kötüleyenlere gelsin
     iphone 4s wifi sorunu--soguk gri seklinde acilmiyor...

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: yyusa

Eşimin telefonundada aynı sıkıntı oldu (4S), Genpa garantili cihaz ve servise vereceğiz. Tahmini onarım,değişim yada cihazla ilgili ne yapılacağı kararı kaç günde veriliyor Arkadaşlar. Cihaz serviste tahmini kaç gün kalır?

Teşekkürler

1 ayda 2.ci 0 iphone 4s genpayı kötüleyenlere gelsin
     iphone 4s wifi sorunu--soguk gri seklinde acilmiyor...

Cihazı bırakırken asıl şikayetin yanıına 1-2 şikayet daha eklemek değişim işini hızlandırırmı :)

• ben de bu sorundan müzdariptim telefonu güncellemeye karar verdim ve son eş zamanlamayı wifi sorunsuzken yapmıştım
    eş zamanlamayı kapattım telefonu güncelledim yeni bir iphone olarak tanıttım ve wifi çalışırkenki eşzamanlamayı telefona geri yükledim wifi şu an sorunsuz çalışıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: chnsak

ben de bu sorundan müzdariptim telefonu güncellemeye karar verdim ve son eş zamanlamayı wifi sorunsuzken yapmıştım
    eş zamanlamayı kapattım telefonu güncelledim yeni bir iphone olarak tanıttım ve wifi çalışırkenki eşzamanlamayı telefona geri yükledim wifi şu an sorunsuz çalışıyor

Selam,

Eş zamanlayı nerden görebiliriz

Edit: Gördüm arkadaşım, deneyeceğim yöntemini,umarım bizdede işe yarar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yyusa -- 7 Mayıs 2013; 0:57:16 >
  • Bende de aynı sorun vardı, buzluğa koyma yöntemi ile bir süre idare ettim, daha sonra itunes üzerinden restore yöntemi ile bir süre idare ettim ama hepsi geçici çözümler. en fazla 1 hafta sonra tekrar gidiyordu WİFİ

Bunun üzerine garantiye verdim ve 24 saat içinde yenisi ile değiştirdiler. Eğer garantisi devam ediyorsa cihazınızın hiç boşuna kendinizi üzmeyin, garantiye verin geçin.

Herkese geçmiş olsun.
  • Aynı sorun benim 4s dede oldu yurt dışından almıştım ve türkiyede garantisi geçmiyordu. Buz dolabına koyunca wifi tuşu aktif oluyordu ancak telefon eski sıcaklığına dönünce wifi tuşu aktif ama wlan bulamıyordu. Telefonu açıp kapatıncada tekrardan wifi tuşu grileşiyordu ve buzdolabı işlemini tekrarlıyordum. Ama çözümü tesadüfen buldum. Facetime ile 3g üzerinden uzun süre görüşme yaptığımda telefon çok ısındı ve wifi ye baktığımda wlanları bulduğunu gördüm ama telefon yine eski sıcaklığına geldiğinde yine wlan ları bulamadı. Bende telefonu facetime açarak ısıtıp wlan bulmasını sağladım ve wlan üzerinden facetime devam ettim telefonuda modemin üstüne koydumki daha çok ısınsın diye ve yeterince ısıtınca hemen şoklama yaptım buzdolabına (buzdolabı poşetiyle)buzluğa koyup 25 dak bekledim ve telefon düzeldi:))) 2haftadırda hiçbir sorun yok. İnş sizinkide düzelir.
    karatayhani

• quote:

Orijinalden alıntı: karatayhani

Aynı sorun benim 4s dede oldu yurt dışından almıştım ve türkiyede garantisi geçmiyordu. Buz dolabına koyunca wifi tuşu aktif oluyordu ancak telefon eski sıcaklığına dönünce wifi tuşu aktif ama wlan bulamıyordu. Telefonu açıp kapatıncada tekrardan wifi tuşu grileşiyordu ve buzdolabı işlemini tekrarlıyordum. Ama çözümü tesadüfen buldum. Facetime ile 3g üzerinden uzun süre görüşme yaptığımda telefon çok ısındı ve wifi ye baktığımda wlanları bulduğunu gördüm ama telefon yine eski sıcaklığına geldiğinde yine wlan ları bulamadı. Bende telefonu facetime açarak ısıtıp wlan bulmasını sağladım ve wlan üzerinden facetime devam ettim telefonuda modemin üstüne koydumki daha çok ısınsın diye ve yeterince ısıtınca hemen şoklama yaptım buzdolabına (buzdolabı poşetiyle)buzluğa koyup 25 dak bekledim ve telefon düzeldi:))) 2haftadırda hiçbir sorun yok. İnş sizinkide düzelir.
    karatayhani

Hocam soğutmanın zararı var mı bilmiyorum ama aşırı ısınma,batarya ömrünü kısaltır.
    Bu arada;
    Benim cihazda da wifi grileşiyordu,
    Bir telefoncuya sorduğumda,wifi entegresinde sorun olabilir dedi,ben de hiç inanmadım,çıktım ordan,
    bir-iki hafta sonra aklıma geldi,telefonu o tamirciye götürdüm 30 tl ye tamir edeceksen vereyim yap dedim,tamam dedi,işinin ehli biriydi ama bu konuda hiç umudum yoktu,
    Yapamaz dedim içimden,1 gün sonra beni aradı,gittim telefonu aldım,2 aydır kullanıyorum,hiç grileşme olmadı,wifi yi bulunca şak diye bağlanıyor,
    Adama gidip teşekkür bile ettim
    Tamirle çözülmesine çok şaşırdım ama böyle bir durum yaşadım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Caferhan

quote:

Hocam soğutmanın zararı var mı bilmiyorum ama aşırı ısınma,batarya ömrünü kısaltır.
    Bu arada;
    Bir telefoncuya sorduğumda,wifi entegresinde sorun olabilir dedi,ben de hiç inanmadım,çıktım ordan,
    bir-iki hafta sonra aklıma geldi,telefonu o tamirciye götürdüm 30 tl ye tamir edeceksen vereyim yap dedim,tamam dedi,işinin ehli biriydi ama bu konuda hiç umudum yoktu,
    Yapamaz dedim içimden,1 gün sonra beni aradı,gittim telefonu aldım,2 aydır kullanıyorum,hiç grileşme olmadı,wifi yi bulunca şak diye bağlanıyor,

Cafercan doğru söylüyorsun ama işte senin işin rast gitmiş her telefoncuya güvenemiyorsun.

• arkadaşlar benim 4s imde de aynı soluk gri wi-fi sorunu var. Telefonum evo garantili. istanbula göndericem garanti için yurtiçi kargo aracılığı ile. Bilen eden var mı ? nasıldır bu adamlar. çabuk cevap verirler mi. vs. Şimdiden teşekkür ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Caferhan

quote:

Orijinalden alıntı: karatayhani

Aynı sorun benim 4s dede oldu yurt dışından almıştım ve türkiyede garantisi geçmiyordu. Buz dolabına koyunca wifi tuşu aktif oluyordu ancak telefon eski sıcaklığına dönünce wifi tuşu aktif ama wlan bulamıyordu. Telefonu açıp kapatıncada tekrardan wifi tuşu grileşiyordu ve buzdolabı işlemini tekrarlıyordum. Ama çözümü tesadüfen buldum. Facetime ile 3g üzerinden uzun süre görüşme yaptığımda telefon çok ısındı ve wifi ye baktığımda wlanları bulduğunu gördüm ama telefon yine eski sıcaklığına geldiğinde yine wlan ları bulamadı. Bende telefonu facetime açarak ısıtıp wlan bulmasını sağladım ve wlan üzerinden facetime devam ettim telefonuda modemin üstüne koydumki daha çok ısınsın diye ve yeterince ısıtınca hemen şoklama yaptım buzdolabına (buzdolabı poşetiyle)buzluğa koyup 25 dak bekledim ve telefon düzeldi:))) 2haftadırda hiçbir sorun yok. İnş sizinkide düzelir.
    karatayhani

Bu arada;

Orayı da bir yazın derim. Aynı şehirdeki arkadaşlar deneyebilir.

• arkadaşlar bende bu sabah aynı sorunla karşılaştım. hatta saat 9 civarı hiçbir sorun yoktu 11 gibi baktım wifi baglantısı yok hiçbir kablosuz ag bulmuyo kapatıp acayım dedım kapatış o kapatış şu an gri ve hiçbir şekilde açamıyorum.ben telefonu teknosadan almıştım ustune bide kasko yaptırmıştım. teknosaya mı başvurmalıyım yoksa bi çözümü olan? ağ ayarları sıfırladım ve telefonu restore de ettim ama hiçbir işe yaramadı. ayrıca teknosa telefonu istanbula gönderip bir aydan önce geri getirmiyor dıyolar bir bilgisi ola var mı? zaten telefonu kasım 2012 de 1900 liraya alarak kazıklanmıstım simdi bir de bu
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.