Şimdi Ara

Iphone 4S Vodafone Farkiyla ...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
984
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Iphone 4S Vodafone farkiyla 16 Aralikta ...

Iphone 4S Vodafone Farkiyla ...

• Ne kadar olur acba aylik. Tahautle 4 alacaktim beklesem mi acaba? Kafam karisti...
  • bekleyemedim dubaiden aldım 1.480 tlye...
  • gelsede 4'un flyatı blraz dusse.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sevimlican

bekleyemedim dubaiden aldım 1.480 tlye...

hayırlı olsun.güzel günlerde kullan
  • aslinda gunubirlik yurtdisina gidip iphone alip gelecen hic olmazsa gezmis olursun
  • en ucuz vodafone cıkartıcak :)
  • şimdi genç avantaja 12 ay taahhüt verdik. Onun üstüne birde bunu alabilsek ne güzel olur ya.. bide şöyle 100 lira civarı olsa aylık
  • ip4 8Gb için kontrat fiyatlarını bilen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkaN

ip4 8Gb için kontrat fiyatlarını bilen var mı?

bilmiyorum ama 65 veya 70x24 olur cepnetli
  • quote:

Orijinalden alıntı: inexo

quote:

dediğiniz gibi olursa benim için iyi bir alternatif olur 8 GB. sanırım bayiilere henüz gelmedi cihaz. hepsiburada.com'da kontratlı satışı gördüm ama henüz ne zaman çıkacağı konusunda cevap vermediler..
  • quote:

quote:

quote:

dediğiniz gibi olursa benim için iyi bir alternatif olur 8 GB. sanırım bayiilere henüz gelmedi cihaz. hepsiburada.com'da kontratlı satışı gördüm ama henüz ne zaman çıkacağı konusunda cevap vermediler..

aveada var ben bugun aldim :-)
    iphone4 8gb + 250dk heryone + 250 sms + 4gb internet=95 tl
    turkcell de iphone4 8gb veriyo konuma ve sms olayini bilmiyorum ama 500mb internet(dalga geciyolar)92tl biraz tuzlu geldi bana avea aldim:-)

• quote:

Orijinalden alıntı: ahwet79

quote:

quote:

quote:

aveada var ben bugun aldim :-)
    iphone4 8gb + 250dk heryone + 250 sms + 4gb internet=95 tl
    turkcell de iphone4 8gb veriyo konuma ve sms olayini bilmiyorum ama 500mb internet(dalga geciyolar)92tl biraz tuzlu geldi bana avea aldim:-)

turkcell'den vodafone'a yeni geçtim ve onun için mecburen vodafone'dan bekleyeceğim. yoksa avea'dan alırdım düşünmeden. şimdilik tek sorun 8 GB yeterli olur mu benim için diyorum. öyle 1000'lerce mp3 atacak değilim. birkaç tane de basit oyun olabilir.(ninja fruits vs.)

bir de telefonu aldığınızda hafızanın ne kadarı kullanılabilir görünüyor sizden öğrenebilir miyim? ona göre kaba taslak bir hesap yapacağım :)

• vay bee artık devir değişti ee tabi çelikte değişti8gb hafızayı beğenmiyormu olduk şaka bi yana alınca yazarım ama max 6.5gb aşağı olacağını sanmıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahwet79

vay bee artık devir değişti ee tabi çelikte değişti8gb hafızayı beğenmiyormu olduk şaka bi yana alınca yazarım ama max 6.5gb aşağı olacağını sanmıyorum

beğenmemek demeyelim ona sadece ilerisini düşünüyorum pişman olurmuyum acaba diye. yoksa daha önce ipod touch 8Gb kullanmışlığım var ve gayet yeterliydi benim için..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.