Şimdi Ara

iPhone 4S video inceleme (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
227
Cevap
1
Favori
82.820
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: alendarr

arkadaşlar 4s için 700 ytl değermi diyoruz ama bence fazlasıyla değer ve eminim çoğu fotoğraf makinasına kafa tutar acayip net çekiyo ve fotoğraf çekdikden sonra düzenleme yapmak mümkün ekran cidden çok net çok kaliteli sanki butonlar ekranın üstünde duruyomuş gibi :D

700 tl ye 4s mi var ?
  • iPhone 4S = iPhone for Steve
  • apıhone & samsung savasları 2 yakında sinemalarda :)
  • Elinize sağlık güzel olmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bkn131
    Çok nankör milletiz, adamlar sizin için video inceleme yapıyor, yok Türkçe'si bozuk, yok tırnağı bilmem ne... Sanki hepiniz muhteşem Türkçe konuşuyorsunuz. Ben DH ekibi yerinde olsam madem beğenmiyorsunuz kardeşim bizde yapmayız bundan sonra derim.

Apple'a ve iphone5'e dönersek, ŞAHSİ GÖRÜŞÜM (bazı arkadaşların anlaması açısından büyük yazıyorum) makina piyasadaki diğer makinaların az da olsa arkasında kalmış, yazılımı gerçekten başarılı.
    Apple öyle çok kral aletler üreten bir firma değil BANA GÖRE, sadece çok kral pazarlama tekniği bilen ve çok iyi satış politikası uygulayan bir şirket. Bir de Avrupa'nın yarısı (İSTANBUL'UN %75'İ) ABD özentisi olduğu için adamlar çatır çatır satıyor. Fiyatını 5000TL yapsalar gene alırlar gene alırlar. Sigara tiryakisi gibi tiryakisi olmuş millet artık.
    Evet bir bakıma haklısınız. Bu incelemeyi yapan kişileri de düşünmek lazım. Ben daha önce bu tip ortamda bulunduğumdan dolayı tahminimce, büyük ihtimalle o gömlek askıda "İnceleme Gömleği" olarak asılı duruyor. Yoksa sabahtan akşama kadar o gömlekle dolaştıklarını sanmıyorum. İnceleme videosu yapacağı zaman da asılı olduğu yerden alıp giyiyor ve incelemeyi yapıyorlar. Tabi sabah evden çıkarken "Hımm, bugün inceleme yapacağım, bu yüzden gömleğin içinden atletim görünmesin." şeklinde bir düşünce ile çıkmayı geçtim "Acaba bugün ne giysem" şeklinde genel bir düşünceyle çıkıldığı için onu düşünüp de ona göre giyinmiyorlardır. Bir de arkadaşlar bazen gecenin geç saatlerine kadar çalışıyor ve bize haber, inceleme, vs. yetiştirmeye çalışıyorlar. Bunların arasında bazı ufak tefek şeylerin gözden kaçıyor olması çok normal.
    Kimse mükemmel değildir. Dediğiniz gibi biraz anlayışlı olmak lazım.

Bunun haricinde tabi herkes bir değildir ama ben muhteşem Türkçe konuşurum. Güzel Türkçe konuşmak, yazarken Türkçe'ye dikkat etmek benim için bir yaşam biçimidir.
    Forumda da imlâ kurallarından tutun, noktalama işaretlerine kadar çok dikkat ederim. İster 2, isterseniz 5 sene önceki mesajlarıma gidip bakabilirsiniz.
    İsteyen 0537 200 90 13 ü arayıp Türkçe'mi test de edebilir...
  • iphone 4s fiyatıyla kıyaslandığında 1500-2000 satılması gereken cihaz.

bunun dışında 5. sürümü asıl yenilikleri içerecektir tahminim.

batarya devrimi şart hatta farz.
  • Çok telefon değiştiren biri değilimdir :) heralde 2006da 6600 aldım 850 TL ye :) daha sonra 6600 60 TLye saydılar :) 1110 aldım 5 yıldırda 1110 kullanıyordum :) ama telefon kullanmadığımın farkına vardım :) ne kadar tartışılırsa tartışılsın ister Apple bu işi biliyor :)
  • telefon iyide şu ekranı büyüt artık apple
  • o çözünürlükte piksel sayar artık alan kişi.çözünürlük düşük 2 yıl öncesine ait bir telefon sanki,ben begenmedim.
  • Tahminimce iPhone 5 Özellikleri
    - 4G desteği.
    - 4.3" 1920x1080 pixel Retina Ekran
    - 12 MP arka, 5 MP ön kamera
    - 1080p 30 fps sabit video kaydı
    - 1.2 GHz veya üzeri Apple A6 Quad Core İşlemci
    - iPhone 4S'ten 4 kat daha iyi GPU
    - Türkçe Siri
    - Daha ince ve şık bir kasa
    - FaceTime'a ihtiyaç duymadan 4G üzerinden görüntülü konuşma
    - 4G açık full kullanımda 2 gün şarj süresi

Bu özellikleri verirse kimsenin itirazı olmaz sanırım.
    Sadece birkaç fandroid gelir Apple forumlarında iPhone 5 şöyle böyle öter. Ona engel olunamaz zaten
  • 3GS im var 4S mi yoksa dslr bi makina mı alsam karar vermedim.anlık foto paylşamak için 4S cazip gözüksede hala kararsızım.siz ne düşünüyorsunuz?
  • Güzel telefon, inceleme için teşekkürler.
  • piksel sayar derken ne demek istiyorsunuz anlamadım ? 336 ppi zaten insan gözünün pikselleri ayırt edemeyeceği bir oran.pikseli nasıl saymamamızı bekliyorsunuz.şikayetinizi tam anlamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

Çift çekirdekli işlemci, 8MP Kamera, 1080p video kaydı... Bunlar önemli şeyler fakat kasasının iPhone 4 ile aynı oluşu itibariyle iPhone 4'ümü satıp bunu almayı düşünmüyorum. Satıp iPhone 4S alsam sanki yeni telefon almamış gibi hissine kapılırım. Elimde tuttuğum şey fiziksel görünüş itibariyle hemen hemen aynısı. İç özellikler daha önemli ama psikolojik olarak rahat edemem. Üstelik cihazı açtığımda Siri'den başka yazılımsal farklılık göremeyeceğim. Ben iPhone 5 i bekleme taraftarıyım.

Bu arada; iPhone 4S, iPhone 4'den 3gr daha ağırmış. Sanırım bu da kameraya eklenen yeni lensden kaynaklanıyor.

GP herkesten beklerdim ama senden beklemezdim. iPhone 5 ne? Her seferinde diyorum 6.nesil iPhone'a neden iPhone 5 desinler diye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdemtemelli

3GS im var 4S mi yoksa dslr bi makina mı alsam karar vermedim.anlık foto paylşamak için 4S cazip gözüksede hala kararsızım.siz ne düşünüyorsunuz?

Bende D7000 var, dolapta duruyor öyle. Ancak tatile giderken yanıma alıyorum. Günlük hayatta 4S (Önceden iP4) ün pratikliğini yakalayamazsın DSLR ile. 4S in kamerası mükemmel fotolar çekiyor, tek eksiği zoom. 1080p video kaydı daha iyi, çünkü titreşim engelleme özelliği var.

Pixel fetişisti değilsen 4S işini görür, yok benim gibi pixel fetişisti isen, DSLR + 4S işini görür. Ancak 3G ile çektiğin fotoğrafı ve videoyu anında paylaşmanın değeri paha biçilemez ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: j4kkas

quote:

Orijinalden alıntı: alendarr

arkadaşlar 4s için 700 ytl değermi diyoruz ama bence fazlasıyla değer ve eminim çoğu fotoğraf makinasına kafa tutar acayip net çekiyo ve fotoğraf çekdikden sonra düzenleme yapmak mümkün ekran cidden çok net çok kaliteli sanki butonlar ekranın üstünde duruyomuş gibi :D

700 tl ye 4s mi var ?

ah be dostum size ne içiriyolar ne yediriyolar bu yorumumun üstünde iphone 4g nin üstüne 700 ytl verilip 4s alınırmı değermi diyene dedim ben hemen 700 e 4s mi var :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fossa Olecrani

Tahminimce iPhone 5 Özellikleri
    - 4G desteği.
    - Türkçe Siri

Sadece birkaç fandroid gelir Apple forumlarında iPhone 5 şöyle böyle öter. Ona engel olunamaz zaten

Bende iPhone 4 var android kullanıcısı değilim öncelikle söyleyeyim . Ama Türkce Siri hayatta gelmez neden mi Apple ürünlerini kullanan Turk kullanıcı fazlayken Apple in hala turkiyeye app Store açmadığından bunu anlayabiliriz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Turkce siri hayali kurmayin. Bahane olur gidip ingilizce ogrenin. Bu devirde hala ingilizce bilmeyenler var!

• Cihaz Canavar ya,

En azından iphone 2G den sonra bana inanılmaz hızlı geleceğine eminim, :)) artık 2G kanser ediyor yavaşlıktan,
  • quote:

Orijinalden alıntı: markeloff

quote:

Orijinalden alıntı: Fossa Olecrani

Tahminimce iPhone 5 Özellikleri
    - 4G desteği.
    - Türkçe Siri

Bende iPhone 4 var android kullanıcısı değilim öncelikle söyleyeyim . Ama Türkce Siri hayatta gelmez neden mi Apple ürünlerini kullanan Turk kullanıcı fazlayken Apple in hala turkiyeye app Store açmadığından bunu anlayabiliriz

Apple Store sen gormemissin. Ankara'da birçok yerde Apple Store var. App Store Türkiye de var. Bilmiyorsan bari konusma da yalancı çıkmayasın. Bilkom applein tr distribütörü. Daha nasıl girecek tr'ye. Beles İphone mu dağıtsınlar.

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.