Şimdi Ara

iphone 4s şarjı oldugu halde kapandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
1
Favori
4.631
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • dün akşam 3g ile facebook a girdim resim çekip atayım dedim şarjı %35 di aniden kapandı açmak için denedim fakat şarza takın uyarısını verdi aradan 1 saaat geçtikten sonra tekrar denedim açıldı şarjı %35 di sorunu ne olabilir herhangi bi sorun olurmu alışık olmadığım bi durumdu açıkcası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sokrat_St -- 16 Haziran 2013; 9:51:41 >

• Tam şarj yapın. Batarya ile ilgili bir sorun olabilir.
  • Bunu 4S lerde çok duyuyorum. Batarya kalibrasyonuyla ilgili sanırım. Bir kere tam şarj edip tam bitirin kalibre olsun bataryanız.
  • söylediklerinizi deneyeceğim cevaplarınız için teşekkürler
  • Aynı sorun bugün benim de başıma geldi. Tel görüşmesi sırasında şarj %20 altında uyarısı aldım. Görüşmeyi bitirdikten kısa süre sonra telefonun kapandığını gördüm. Açmak için bastığımda şarj işareti çıktı ve birkaç denemden sonra açıldı. Açıldığında şarj %68 idi.

Çözüm bulursanız lütfen beni de bilgilendirin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ridleyscott

Aynı sorun bugün benim de başıma geldi. Tel görüşmesi sırasında şarj %20 altında uyarısı aldım. Görüşmeyi bitirdikten kısa süre sonra telefonun kapandığını gördüm. Açmak için bastığımda şarj işareti çıktı ve birkaç denemden sonra açıldı. Açıldığında şarj %68 idi.

çözümü şarjı tamamen sıfırladım kendine kapandı 10 dk durup tekrar şarja koydum %100 oldu sıfırladım telefonu düzeldi
  • Aradi bi yine yapacak sarj azken kamera acarsaniz. Onun cozumu batarya degistirmek ben oyle kurtuldum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sokrat_St

quote:

Orijinalden alıntı: ridleyscott

Aynı sorun bugün benim de başıma geldi. Tel görüşmesi sırasında şarj %20 altında uyarısı aldım. Görüşmeyi bitirdikten kısa süre sonra telefonun kapandığını gördüm. Açmak için bastığımda şarj işareti çıktı ve birkaç denemden sonra açıldı. Açıldığında şarj %68 idi.

çözümü şarjı tamamen sıfırladım kendine kapandı 10 dk durup tekrar şarja koydum %100 oldu sıfırladım telefonu düzeldi

Cevap için teşekkür ederim. Sizin dediğinizi yaptım şimdi. Umarım düzelir.
  • benim 3gs de de var aynı durum lakin batarya kalibresiyle çözülmüyor pil değişecek bencede..3gs nin pil değişimi çok zor
  • battery doctor kullanmanızı öneririm.

http://forum.donanimhaber.com/m_46717204/tm.htm

bu konuda güzel bilgiler bulabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vukleus

battery doctor kullanmanızı öneririm.

http://forum.donanimhaber.com/m_46717204/tm.htm

bu konuda güzel bilgiler bulabilirsin.

battery doctor kullandım ama bi fark göremedim gerçekten :)
  • Ayni sorun bendede var
    3gs ios 6.0.1 jb siz

Şarj %45 te iken birdenbire kapandı tekrar açılmadı şarja taktım 5 dk sonra açıldı yine %45

yardımcı olursanız sevinirim

• Bu tür sorunlar,malesef batarya değişimi gerektiriyor

• Daha gecen gun ayni sorundan 4s i servise gonderdim ancak oyle duzeldi.

Not:Uygulamqlar ise yaramiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: hakansant

Bu tür sorunlar,malesef batarya değişimi gerektiriyor

benimki pili değiştirmeden düzeldi :) bence yazılımsal sıfırlayınca duzeldi benimki şarjıda sıfırlayıp %100 e kadar doldurdum düzelmişti
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sokrat_St

quote:

Orijinalden alıntı: hakansant

Bu tür sorunlar,malesef batarya değişimi gerektiriyor

benimki pili değiştirmeden düzeldi :) bence yazılımsal sıfırlayınca duzeldi benimki şarjıda sıfırlayıp %100 e kadar doldurdum düzelmişti

bu sorun 3gs telefonumda hala devam ediyor..battery doctor falan hikaye işe yaramadı..yazılımsal olduğuna inanmıyorum açıkcası zira her yolu denedik pil değişimi dışında..
  • arkadaslar bnm %50 desarjım kapandı takıyorum sarja hemen acılıyo bu sorun sınır ettı benı bırakın telefonum da bozulucak dıye tısmaya basladım bayadır bunu yapıyo kapanıyo acılıyo 10 dk sonra bunun cozumu ne
  • Aynısı 4s kullanırken benimde başıma geldi 6.1.3 sürümdeyken telefonumu tekrardan restore ettim öyle kendine geldi deneyin düzelicektir .

• hocam sw-box.com dan pili yaklaşık 4 dolara kargo hariç alabiliyorsun pili değiştirdim şuan ilk aldığın günkü gibi süper oldu.

• 1 yaşındaki 4simin pil ömrünün bittiğini düşünmüyorum ama bende bu sorunu yaşıyorum %10 %20 aralarında aniden kapanıyor telefon şarja taktığımda kapandığı yüzdededen devam ediyor

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.