Şimdi Ara

iphone 4s kapanmiyor ve rehberi sildi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
690
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaslar sorunum ilginc telefonu kapatamiyorum , sarj ediyorum mesela %16 da sarja takiyorum hep %16 , kapatma tusu calismiyor , home ve kapatma tusuna basinca kapaniyor fakat hemen aciliyor ben birsey yapmadan :/ , otomatik olarak rehberi sildi goremiyorum fakat arayanlarin isimleri cikiyor..

İos 7 den sonra boyle oldu , gecen ay mesajlarim silinip donmustu telefon.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Allah allah çok tuhaf ama bana donanımsal bir hata gibi geldi.
  • Hocam anlayamadim kendi kendine duzeldi fakat rehber yine yok , ayrica wifi gormuyor aglari

• Jailbreak var mı? Bir arkadasımda vardı. Onun da rehberi gidiyordu böyle.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • DFU moda alabiliyor musunuz ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Jailbreak yok , Dfu moda geçmiyor rehber ayarlarını sıfırlamış sadece 1. rehber gözüküyormuş ayarladım , araştırmalarıma göre wifi chipi bozulmuş maliyeti nedir bilemiyorum..

wifi gri moda geçti yani on/off yapamıyorsun oda chip çalışmadığı için.
  • bir kaçkaere program yükleme yapmayı denermisin
  • Caesar* kullanıcısına yanıt
    Telefon çarpılmış

• kenbu kullanıcısına yanıt
    hocam yükledim değişen birşey yok , aptallaştı telefon iyice :/

şarj dün %95 ti tak dedi kapandı telefon.

şarja taktım telefon açıldı %15 gösteriyor..

garantiye vericem ama telefon carrefoursa dan alınma internette okuduğum kadarıyla evo garanti çok kötüymüş telefonu verirsin aynı geri gönderirler diyor ama bakalım..
  • ne şartlar altında olursa olsun çalışan telefon dfu moda girer herangibi simkilit vs. yoksa dfu moda düzgünce al saniyelere dikkat et sonra sıfırdan yazılımı at ve yakınlarına ait apple kimliği ile giriş yapma kendine kimlik oluştur ondan sonra eğer hala sorun devam ediyorsa garantisine başvur
  • Wifi arızası donanımsal oluyor. Bence garantiye gönderin.
  • cok uğraştım olmadı hocam fakat sizimi kıracağım tekrar deniyorum ,

cabriolet

telefoncuya uğramıştım oda aynısını söyledi genpa kvk olsa değişirde evoyu bilemem dedi :/
  • *GameOver* kullanıcısına yanıt
    hocam şimdide telefonu kapattığım gibi açılıyor hiç birşey yapmadan :/
  • Caesar* kullanıcısına yanıt
    tam olarak şöyle yaptığına emin misin ?

cihaz açık haldeyken usbye bağla itunes'ı aç öyle kalsın sonra cihazın home powerına ekran görüntüsü gidene kadar basılı tut ekran görüntüsü gittiği anda

parmaklarını hiç çekmeden 6 saniye basılı tut 7. saniyeye geldiğinde üst tuşu bırak 10 saniye kadar daha bekle itunes o arada kurturma modunda iphone bulundu demesi gerek
  • *GameOver* kullanıcısına yanıt
    Hocam böyle yapmıyordum ya :D , restore modu değil mi bu dfu ya almam gerekmiyormu :S , gerçi farketmez suan yapıyorum restore fakat birşey değişmeyecek sorun donanımsal araştırmalarıma göre :/
  • wifi modu aktif oluyormu modem imei duruyormu hakında kısmını bir incelermisin
  • kenbu kullanıcısına yanıt
    olmuyor fakat bir kaçkere kapatıp açınca aktif oluyor sonra donuyor telefon tekrar gri moda geçip kapalı konumda kalıyor..

modem imei derken wifi adresi mi c0:9f:42.58 diye devam ediyor
  • tamir olur donanımsal arıza garanti var ise servis yok ise kadıköye gelebilirsen yardımcı olayım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.