Şimdi Ara

iPhone 4S Kapalıyken Şarj Oluyor Açıkken Olmuyor.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
30.391
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dün akşama kadar problem yoktu telefonu şarj ettim gece şarjı azaldı taktım malesef şarj olmuyor.
    2 Adaptör + 2 Kablo ile denedim(Orjinaller Kutudan Çıkan ürünler) malesef olmadı daha sonra telefonu kapadım şarja taktığımda apple simgesi geldi tel açıldı şarj olmuyordu.

Kapadım şarjda 10 dk beklettim açtığımda şarj olduğunu gördüm problem ne olabilir?

1.5 ay önce şarj soketini değiştirdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WTF Viqqy -- 5 Ekim 2014; 12:25:37 >

• Güncel
  • Yok mu yardım edecek ?
  • güncel
  • Soket bozuk olsa hic acilmazdi. Belki yazilimsaldir; bu tarz kaynaksiz sorunlar genelde restore yapilarak duzeliyor. Deneyin belki isinize yarar...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynısı oldu, kablonun pinlerinden bazıları kopmuş, 49 tl verip yenisi alacaksın

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Victor Branco

Soket bozuk olsa hic acilmazdi. Belki yazilimsaldir; bu tarz kaynaksiz sorunlar genelde restore yapilarak duzeliyor. Deneyin belki isinize yarar...

Format attım malesef .s
  • quote:

Orijinalden alıntı: GranTurismo

Aynısı oldu, kablonun pinlerinden bazıları kopmuş, 49 tl verip yenisi alacaksın

Hocam yukarıda yazdığımı okumadınız mı ?

Orjinal Kutusundan çıkan 2 adet adaptör + kablo iPhone 4 ile denedim kablo ve adaptörlerde sıkıntı yok şarj oldu
  • WTF Viqqy kullanıcısına yanıt
    Kusura bakma hocam okumadan yazmıştım. O zaman telefonun pinlerinde sorun vardır

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GranTurismo

Kusura bakma hocam okumadan yazmıştım. O zaman telefonun pinlerinde sorun vardır

Telefon kapalıyken nasıl şarj oluyor hocam işte o kafamı karıştırıyor.
  • Sorun tamamen yazilimsal,yazilim surumun ne ?

• quote:

Orijinalden alıntı: beter.böcek

Sorun tamamen yazilimsal,yazilim surumun ne ?

Hocam nerden bakarız ?

Emin misiniz yazılımsal olduğuna

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WTF Viqqy -- 5 Ekim 2014; 21:28:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: WTF Viqqy

quote:

Sorun tamamen yazilimsal,yazilim surumun ne ?

Hocam nerden bakarız ?

Emin misiniz yazılımsal olduğuna

Hocam baktım hakkında bölümünde sürüm diye bişey var karşısında 8.0.2 (12A405) yazıyor

• Güncel

• ios 8.0.2 iste yazilimin yazilim guncellemesinden sonra olmustur bu durum,telefonunu itunes uzerinden yeniden sifirla sorunun %90 larda cozulecektir,yada simdi ugrasamam diyorsan home tusuyla power tusuna basili tut telefon yeniden baslasin.

• quote:

ios 8.0.2 iste yazilimin yazilim guncellemesinden sonra olmustur bu durum,telefonunu itunes uzerinden yeniden sifirla sorunun %90 larda cozulecektir,yada simdi ugrasamam diyorsan home tusuyla power tusuna basili tut telefon yeniden baslasin.

İlk çıktığı gün güncelledim dün problem oldu.itunes görmüyor zaten telefonu bu arada format attım telefon üzerinden

• Yok mu bu sorunla karşılaşıp çözümünü bulabilen birileri ?

• Hocam siz konu açmadan önce iTunes üzerinden restore atmamışsınız gelip burada yok şöyle yaptım olmadı yok ordan da onu denedim bu ne biçim elma muhabbeti yapiyorsunuz temiz bi restore atın ilk önce.

• quote:

Orijinalden alıntı: wardstone

Hocam siz konu açmadan önce iTunes üzerinden restore atmamışsınız gelip burada yok şöyle yaptım olmadı yok ordan da onu denedim bu ne biçim elma muhabbeti yapiyorsunuz temiz bi restore atın ilk önce.

Sen nediyosun bilader git azcık konuyu oku cevapları oku artist artist konuşma.
    iTunes görmüyor telefonu ayrıca telefon üzerinden içerik ve ayarları sil yaparak formatladım.

Ayrıca Apple a laf felan söylediğim yok.
    Forumun genel sorunu okumadan cevaplama amaç post kasma
    Hadi sen konu dışına..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WTF Viqqy -- 5 Ekim 2014; 22:09:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: WTF Viqqy

quote:

Orijinalden alıntı: wardstone

Hocam siz konu açmadan önce iTunes üzerinden restore atmamışsınız gelip burada yok şöyle yaptım olmadı yok ordan da onu denedim bu ne biçim elma muhabbeti yapiyorsunuz temiz bi restore atın ilk önce.

Sen nediyosun bilader git azcık konuyu oku cevapları oku artist artist konuşma.
    iTunes görmüyor telefonu ayrıca telefon üzerinden içerik ve ayarları sil yaparak formatladım.

Ayrıca Apple a laf felan söylediğim yok.
    Forumun genel sorunu okumadan cevaplama amaç post kasma
    Hadi sen konu dışına..

Telefonu görmüyorsa soketinde arıza vardır.Basit şeyler bunlar.Arka arkaya 3-4 mesaj atarak sen post kasıyorsun gibime geliyor

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.