Şimdi Ara

iphone 4s kablo ile bağlanmıyor!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
487
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • i4s 6.1.3 jb li cihazım kablo ile bilgisayara bağladığımda bağlantı gidip gidip tekrar geliyor. Bu yüzden itunes ile bağlantı kuramıyorum. telefonu güncelleyeceğim ama bu yüzden güncelleyemiyorum. sebebi nedir bu sorunun çözümünü nasıl halledebilirim.?

not: sorunun kablodan olduğunu düşünüp 2 defa kablo değiştim yine aynısı oluyor. (orjinal kablosunu kaybettim) laptop işletim sistemim win8.1 64 bit.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gkhnmr -- 22 Ocak 2016; 21:12:40 >

• Usb portlara yeterli güç gelmeyince bazen usb sapıtıyor. Geçen gün benimkinde de oldu şöyle çözdüm:

Denetim masası - aygıt yöneticisinde usb bağlantı noktalarına bakın. üstünde ünlem varsa tüm usb driverlarını sağ tıklayıp kaldır deyin. Sonra bilgisayarı kapatıp tüm elektrik bağlantısını kesin, takılı usb aygıtları çıkarın ve power tuşuna 10-15 kere basın. Sonra tekrar güç bağlantısını yapıp bilgisayarı açın usb driverlar otomatik yüklenecek. Telin Usb kablosunu takıp bağlamayı deneyin, düzelmesi lazım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cabriolet1981 kullanıcısına yanıt
    laptop da o güç bağlantısını kesme olayını anlamadım 10-15 kere power tuşuna neden basıyoruz ?
  • jailbreakten olmasın?

• Güç bağlantısı derken adaptörü çekin ve pili çıkarın.
    Power tuşuna basma da laptop kapandıktan sonra kalan elektriğin tam boşalması için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cabriolet1981 -- 23 Ocak 2016; 10:30:13 >
  • cabriolet1981 kullanıcısına yanıt
    denedim ama olmadı.

uzun zamandır jailbreak li kullanıyorum daha önce böyle bir sorunla karşılaşmamıştım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.