Şimdi Ara

iPhone 4s iOS 7 batarya performansı ss (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
1
Favori
2.024
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oynamadığımdan herhalde sabah %100'de aldım,%73 şuan
    iPhone 4S
    2 saat 3 dk kullanım
    9 saat 36 dk bekleme.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pis@gor

Galiba bu şarj sıkıntısı bir tek 4s 'lerde var. iphone5 kullanıcıları gayet memnun. Bu pil konusunda 4s'lere özel bir güncelleme gelebilir mi acaba, diye düşünüyorum.

4S e ozel bir sey olacagini sanmam ama bildigim tek sey "ÇARE İOS 6"...

Der giderim...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: furky86

Ben çok beğendim

Wifi sürekli açıktı, mail vs senkronize
     iPhone 4s iOS 7 batarya performansı ss

3g kapalıysa ve hatta uçak modundaysa bile mümkün değil 3g ile imkansız 1 gün gitmiyor arkadaşlarımınkiler...

Zaten bu skoru apple firmasına gönder rekor olarak sayfalarına alırlar 2 gün giden yok daha...

Yani en azından 28 saat falan yapsaydın yenirdi de bu olmadı be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Enclosure -- 25 Eylül 2013; 17:59:03 >

• Enclosure kullanıcısına yanıt
    Saygı sınırlarını aşıyorsunuz... Kimse inanmak zorunda değil ama insanı yalancı ilan etmeyin, hakkımı helal etmiyorum bunu yapanlara...

Foruma cevapları gördükçe giriyorum, işim gücüm var Allah'a şükür, boş işlerle uğraşacak kadar boş değilim hayatta... Forumda beni tanıyan tanır

Gerçekten hakkıma girenlere hakkım haram olsun
  • En performanslı iphone tarihinde furky kardeşimize çıkmıştır. Hayırlı olsun. :)

• Bunu da Turkcell hattımla şu anda çektim

• quote:

Bunu da Turkcell hattımla şu anda çektim

Post kasıyorsun anlaşılan ama benim son mesajım senin iphone 24 saat kullanımda bile %100 olabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: nothingalex

Benim merak ettigim wifi açıkken arka planda 3g çalışıyormu acaba ?

Hayır evde kapatıyorum hücreseli, 3G bandı şebekesi çekim gücü az olduğu için bataryayı fazla yer...

• quote:

Orijinalden alıntı: Enclosure

quote:

Bunu da Turkcell hattımla şu anda çektim

Post kasıyorsun anlaşılan ama benim son mesajım senin iphone 24 saat kullanımda bile %100 olabilir.

3 yıldır forumdayım hiçbir zaman mesaj sayıma bakmadım... Post kassam herhalde 1200 günde 5000 mesajım olurdu...

• Biri 6.1.3 biri 7.0 :) ustelik 7.0 in %50 sarji var hala :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CanerCanbaz -- 26 Eylül 2013; 0:06:02 >

• quote:

quote:

quote:

Benim merak ettigim wifi açıkken arka planda 3g çalışıyormu acaba ?

Hayır evde kapatıyorum hücreseli, 3G bandı şebekesi çekim gücü az olduğu için bataryayı fazla yer...

Yani wifi olan yerde 3gyi kapatmak lazim şarj icin dogrumu anladim ?

Bunu yapmanız mantıklı çünkü dikkat ederseniz wifi açıkken 3G açıksa şebeke zayıf olan yerde 2-3 çubukken 3Gyi kapatırsanız 5 çubuk olur (yeni haliyle nokta :))

Veri wifidan sağlanır ama 3G bir şebeke seçimidir ve her zaman Edge'e oranla fazla şarj yer...

• nothingalex kullanıcısına yanıt
    Rica ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: novacaine

iPhone 5'in bile bu kadar performansı yok neredeyse bizi mi yiyon burda bi bitmediniz

+100000000

• iPhone 5 7 saat 46 dakika.

Benim ki de iyi herhalde ?

3G açık , whatsapp sürekli açık , safaride çok kullanıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fr.Maxim -- 26 Eylül 2013; 0:29:07 >
  • İyi değerler , 3g kapalı ve elzem durumlarda kullandınız sanırım . Mesajlaşma , mail için çok da elde edilmeyecek değerler değil . Dürüstlüğünüze de inanıyorum , elinden telefonu hiç düşürmeyen arkadaşlar için bir kıstas değildir . Herkesin kullanım tarzı farklı tabi ki .
  • Ama su bi gerçekki iOS 7 iPhone 4s in pil ömrünü alt üst etti.

• Aynen 4s pil performansı ios7 ile kötüleşti,shift+restore ile kurmama rağmen...

• bende de ip4 var, oyun oynamazsam pil 2 güne yakın gidiyor ki telefonu alalı 3 sene oldu. olay oyun oynayıp oynamamakta. 3g acık olup olmaması farketmiyor o kadar. ekran ısıgı fullun az altında olursa daha uzun gittigini kullandıgım sure zarfında gordum. online oynadıgım oyunlar var telefonda, onlar olmazsa 1tam gün ve 1 gündüz rahat gidiyor benim telefonum. ama ios5 benimki hala. 3 gün gidebilmesi icin interneti cok az kullanıp, sadece telefon gorusmesi yapmamız lazım sanırım. 3 gün gormemiştim hiç. location'ı da kapatmak lazım tabi, o da pil harcıyor baya.

inş ios7 lerde pil süresini bırakın 3 günü, herzaman 2 gün gorebilsek telefon süper olur. online bir oyun açıp 1 saat oynayın bakalım pile noluyor gorun. 3 dk da %1 pil düsüyor. belki daha hızlı düstügü bile olur. içiyor resmen pili. oyunlar olmazsa zaten telefonun pil durumu iyi.
  • Yalan degildir. Bende 3g acmadigim zaman ip5 te sarjim cok gidiyor.

Daha dun 5.30 saat kullanim 21 saat bekleme vardi ve daha sarjim % 55 teydi. 3g kullanilmayip sadece wifi kullanilirsa olabiliyor.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.