Şimdi Ara

İphone 4s hicbir sesi cikarmiyor.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
192
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 10 dk once teli kapatmistim. Simdi actim ne muzik caliyor ne klavye tiklamalari ne video sesi. Durduk yere bise mi oldu cok merak ediyorum. Kolanya ile homw tusunu temizlemistim telefonu kapatip. Ondan mi oldu bilmiyorum ama ilginc tarafi

Zil seslerini caliyor. Garantisi bitmesine 1 aydan az kaldi versem mi home tusuda toz dolmus.

Bu ses sorunu neyden sizce. Dedigim gibi zil seslerini caldi. Ama muzik aciyorsunuz o ses ayarlama yeri otomatik cikmiyor
     İphone 4s hicbir sesi cikarmiyor. İphone 4s hicbir sesi cikarmiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1/2mv2 -- 8 Ağustos 2014; 13:15:17 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• garantiye ver 1 ay kalmış zaten bir şey olursa falan
  • Endişelenmene gerek yok
    Benim 4s de arada bir bu sorunu veriyor,şarja takıp çıkardıkça kendi kendine duzeliyor,
    Hemen halledeyim dersen,şarj yerini diş fırçası ve kolonya ile hafifce temizle duzeliyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • kulaklığı bir kaç defa çıkarıp tak. iphone kulaklık takılı sanıyor olabilir.
  • Kronik 4S sorunu şarj soketiyle alakalı fırçayla temizleyin düzelmezse garantiye yollayın şahsen benim hergün bozulup düzeliyo alıştım artık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şarj yeri ile ilgisi var. Bir üfle, olmadı diş fırçası vb. ile temizlemeye çalış. Bana da oldu geçen yıl. Şiddetli üfleyince sorun ortadan kalktı.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.