Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

İphone 4s hicbir sesi cikarmiyor.

5
Cevap
0
Favori
166
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    2499 Mesaj
    10 dk once teli kapatmistim. Simdi actim ne muzik caliyor ne klavye tiklamalari ne video sesi. Durduk yere bise mi oldu cok merak ediyorum. Kolanya ile homw tusunu temizlemistim telefonu kapatip. Ondan mi oldu bilmiyorum ama ilginc tarafi

Zil seslerini caliyor. Garantisi bitmesine 1 aydan az kaldi versem mi home tusuda toz dolmus.

Bu ses sorunu neyden sizce. Dedigim gibi zil seslerini caldi. Ama muzik aciyorsunuz o ses ayarlama yeri otomatik cikmiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1/2mv2 -- 8 Ağustos 2014; 13:15:17 >

|
    |

• Yüzbaşı
    328 Mesaj
    garantiye ver 1 ay kalmış zaten bir şey olursa falan
    |
    |
    Benim 4s de arada bir bu sorunu veriyor,şarja takıp çıkardıkça kendi kendine duzeliyor,
    Hemen halledeyim dersen,şarj yerini diş fırçası ve kolonya ile hafifce temizle duzeliyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    kulaklığı bir kaç defa çıkarıp tak. iphone kulaklık takılı sanıyor olabilir.
    |
    |

2011 yılından beri Apple ürünleriyle içli-dışlı olmuş, kendine Steve Jobs'ı idol belirlemiş, Endüstriyel Otomasyon okumasına rağmen kendini HTML, CSS öğrenmeye adamış, 18 yaşında, bir lise 4 öğrencisi
  • Uzaklaştırılmış 1 gün cezanın, 5 saat 4 dakika kadarı kaldı.
    1 Not
    Kronik 4S sorunu şarj soketiyle alakalı fırçayla temizleyin düzelmezse garantiye yollayın şahsen benim hergün bozulup düzeliyo alıştım artık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Main:Intel i7 980X (4Ghz) | ASUS GeForce GTX 1080 Ti Turbo 11GB | ASUS P6T Deluxe V2 | Intel Stock Fan | Kingston 3*2GB Hyperx DDR3 Ram | Crucial MX500 1TB SATA SSD | FSP 700W PSU | Viewsonic XG2700-4K 27" 5ms
    Mobil: Huawei P20 Pro| Apple iPhone 6S Silver |
    Laptop: Lenovo Thinkpad T460
  • Yarbay
    2362 Mesaj
    Şarj yeri ile ilgisi var. Bir üfle, olmadı diş fırçası vb. ile temizlemeye çalış. Bana da oldu geçen yıl. Şiddetli üfleyince sorun ortadan kalktı.
    |
    |
1
Reklamlar
sohbet
Paykasa
haberler
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Blogio
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,312
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.