Şimdi Ara

Iphone 4s hala alınır mı ? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
0
Favori
2.858
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 16 gb 1400 vatanda, çok değil mi ya, 8 gb 850 tl , 550 tl = 8 gb ediyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ayyildizx kullanıcısına yanıt
    İyiki sordunuz,unutmuştum. Mümkün tabiki
    http://store.apple.com/tr/product/MD098ZM/A/apple-30-i%C4%9Fneli-dijital-av-adapt%C3%B6r%C3%BC?fnode=3a

Filmleri iphonea indirip (itunesdan kiralıyorum ucuz zaten) direk tvden seyrediyorum. Sunumları,resimleri vs. gösterebilirsiniz tvnizde.
  • Ayyildizx kullanıcısına yanıt
    Hızlı al yenilenmiş 32 gb satıyor. 1 yıl garanti vermekte.
    http://www.hizlial.com/apple-iphone-4s-32-gb-ekonomik-beyaz/10646200

Bunu kasdetmiştim. yoksa sıfır 32 zaten bulunamıyor 16larda 1400 civarı. 1400 de 4s için fazla 5 çok rahat bulunuyor o fiyata.

Listede fiyat gözükmesine rağmen ürün temin edilememektedir diyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0173FC748 -- 9 Temmuz 2015; 0:05:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nightsoldier

Bunu kasdetmiştim. yoksa sıfır 32 zaten bulunamıyor 16larda 1400 civarı. 1400 de 4s için fazla 5 çok rahat bulunuyor o fiyata.

Teşekkür ederim , sanırım tanıdık bir 2.el telefoncu bulup 5 alıcam, 1000 tl + S3 mini ye alırım inşallah

Herşey için teşekkürler, hayırlı sahurlar

• quote:

Orijinalden alıntı: Ayyildizx

quote:

Orijinalden alıntı: nightsoldier

Teşekkür ederim , sanırım tanıdık bir 2.el telefoncu bulup 5 alıcam, 1000 tl + S3 mini ye alırım inşallah

Herşey için teşekkürler, hayırlı sahurlar

5 için 1000 lira + s3 mini biraz fazla değilmi ? 1000 liraya en kral tertemiz 5 alırsın zaten

• Açıkcası 2. El fiyatları tam bilmiyorum. Sıfırlarını görünce biraz gözüm korktu sanırım. Malum 2. El sitelerine bakıyordum ben de şimdi. 1400 e sıfırını da buldum ama internet üzerinden almaya korkuyorum. . Tavsiye edeceğiniz site var mı acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: bimin aystiisi

Lg g2 denen çöpü satayım 4s alcam bende kendime. İphonun gelmiş geçmiş en kral telefonudur. Asaleti yeter be..

Prizin yanında kullanırsın artık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Şekilsiniz ya -- 9 Temmuz 2015; 4:11:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Şekilsiniz ya

quote:

Lg g2 denen çöpü satayım 4s alcam bende kendime. İphonun gelmiş geçmiş en kral telefonudur. Asaleti yeter be..

Benim şuanki S3 mini mi o kadar bile kullanamıyorum, telefon akşamdan sabaha kadar internet ve ışık kapalı olmasına rağmen kendiliğinden bitiyor

4s e olumsuz yorum yapanlar acaba akıllı bir telefondan ne bekliyorlar anlamıyorum , benim ve benim gibi bir çok insan için bildiğin lüks

• quote:

Orijinalden alıntı: Ayyildizx

quote:

Orijinalden alıntı: Şekilsiniz ya

quote:

Benim şuanki S3 mini mi o kadar bile kullanamıyorum, telefon akşamdan sabaha kadar internet ve ışık kapalı olmasına rağmen kendiliğinden bitiyor

4s e olumsuz yorum yapanlar acaba akıllı bir telefondan ne bekliyorlar anlamıyorum , benim ve benim gibi bir çok insan için bildiğin lüks

Ben şahsen şarj bekliyorum o yuzden 6+ disindaki telefonlar gereksiz geliyor ama tercih meselesi tabi

• iPhone 4S'im ile 7. yılıma gireceğim iPad 2 içinde aynı durum daha cihazlarım kullanılır durumda ve arkadaşlar telefon bu :) Süperbilgisayar değil bu cihazlar :) Ayrıca eski sürüm yüklerseniz çokda güzel çalışıyor ikiside Çok abartmışsınız 4S'in pil süresini ben 3 gün kullanıyorum bazen telefonu şarja takmadan :) ve yavaş değil cihaz :) tek sorununuz iOS 6 için whatsapp üzerinde uğraşmalısınız tabii benim gibi chat meraklısı değilseniz onada gerek yok :)
    şu anda Maillerimi kontrol etmek , Arama yapmak, Facetime ile kullanmak, iMessage'ı kullanmak müzik dinlemek webde surf yapmak ve nicesi için kullanıyorum cihazı ve bahsettiğiniz sorunlardan hiçbir cihazımda yok gülüyorum hatta :) ve ayrıca cihazı aldıktan sonra ios 6.1.3 Downgrade yaparsanız makine sizin için çok hızlanacaktır :) bence akıllı telefon amacından çıkmamalı ve bu kadar şey beklememeliyiz bu cihazlardan :) Yeni bir telefon tablet almayarak binlerce lira tasarruf yaptım hemde paranızı hobinize yatırabilirsiniz :p

• SirCanFerguson kullanıcısına yanıt
    [Bu mesaj üye isteğiyle silinmiştir.]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HandK -- 27 Mart 2021; 12:38:2 >
    ios 6'ya nasıl whatsapp yükleyebiliriz? Yükleyemediğim için 8.4.1'de kullanıyorum şu anda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maskeli Bilo

ios 6'ya nasıl whatsapp yükleyebiliriz? Yükleyemediğim için 8.4.1'de kullanıyorum şu anda.

Hiçbir şekilde yüklenemez.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hiç öyle bir isteğim olmuyor hatta bugün bataryasını değiştirdim telefonumun dahada hızlandı :)
  • Maskeli Bilo kullanıcısına yanıt
    https://www.appleuzmani.net/ios-6-1-3e-whatsapp-kurmak2017-jailbreak-gerekiyor/ :))) Jailbreak ile halledersiniz o işi :)
    [Bu mesaj üye isteğiyle silinmiştir.]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HandK -- 27 Mart 2021; 12:37:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SirCanFerguson

https://www.appleuzmani.net/ios-6-1-3e-whatsapp-kurmak2017-jailbreak-gerekiyor/ :))) Jailbreak ile halledersiniz o işi :)

Çalişmiyor bu yöntem boşuna paylaşıp insanları umutlandırmayın :/

• KoşanBalık kullanıcısına yanıt
    bende calisti '-'
    edit : jb ile ugrasirken recovery loop'a girdim sifirlayip downgrade yapicam sonra bir bakayim onada umarim calisir yeni telefon almak istemiyorum pek :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SirCanFerguson -- 18 Kasım 2017; 22:54:22 >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.