Şimdi Ara

iPhone 4S hakkında tüm detaylar bu videoda (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
355
Cevap
2
Favori
118.530
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Zooey Deschanel

Fanboy falan değilim Macbook iPhone 4 ve iPad 2 kullanıyorum.Yurtdışından aldığın 4S de biraz önce geldi.
    Burda insanların Apple ı kötüleyip Android gibisağdan soldan toplama bir sistemi savunmasını anlamıyorum.Bunun sebebi insanların iPhone a gücü yetmemesi ve gidip Samsung gibi cihazlar alması sonucu ister istemez kendi cihazlarını övüyorlar.Samsung G2 yide test ettim çok karışık ve 2 seneki samsunglardan hala hiçbir farkı yok.Daha kendi yazılımını üretemeyen bir firmadan ne beklersiniz.Android Market tam bir fiyasko zaten önene gelen App yazıyor.

s2 ye 1500 veren 100-200 fazla verip ip4s alamayacak mi?Androidi sen kullanamadiysan o senin sorunun...Ayrica abimde ip4 bende galaxy s var iphone a gore +/- leri var tabi ama ben 900 liraya aldim o 1700 aradaki fark burda iste.Android marketide duzgunce incelemedigin belli.

• quote:

Orijinalden alıntı: Zooey Deschanel

Fanboy falan değilim Macbook iPhone 4 ve iPad 2 kullanıyorum.Yurtdışından aldığın 4S de biraz önce geldi.
    Burda insanların Apple ı kötüleyip Android gibisağdan soldan toplama bir sistemi savunmasını anlamıyorum.Bunun sebebi insanların iPhone a gücü yetmemesi ve gidip Samsung gibi cihazlar alması sonucu ister istemez kendi cihazlarını övüyorlar.Samsung G2 yide test ettim çok karışık ve 2 seneki samsunglardan hala hiçbir farkı yok.Daha kendi yazılımını üretemeyen bir firmadan ne beklersiniz.Android Market tam bir fiyasko zaten önene gelen App yazıyor.

ne kadar gereksiz boş bir yazı. iphone 4s den daha pahallı android telefonlar var. sen neyden bahsediyorsun gücü yetmemekmiş filan. senin gibi insanlar yüzünden kullandığım cihazdan soğuyorum

• Tabiki daha pahalı telefonlar var ama fandroidçiler genelde t20 kullanıp iOS a laf atmakta...
    Bilinçli kullanırsan benim androide karsı bir tepkim yok.ama hala insanlar kabullenemiyor Androidin kuyruk olduğunu.duzgunce yorum yapıp tartismayı beklememek gerek Apple hakkında ki tüm yorumları oturup eksileyenler varken
  • bırakın şu çürük elmayı apple markası ne demek?(okumaya devam et) açılayayım = kendisine zengin ve saf zümreyi hedef seçmiş saçma sapan tasarımlar yapan, beğenilmeyen nokia'nın tasarımlarının yanından bile geçemeyen, app store dayatmasıyla en basit uygulamadan bile para koparmaya çalışan 'para göz' amerikan şirketi. bırakın bunları. (okumaya devam et kafanı ver )telefon ve teknoloji üreten marka,şirket nedir? söyleyeyim. ürünlerini dünyanın her yerinde görmen gerekir. yokluğun ortasında etiyopya'da ,zenginliğin başkentlerinde kore'de amerikada. bugün etiyopya da iphone alabilecek insan sayısı bir elin parmaklarını geçmez. niye ? apple ne diyor paran yoksa defol git. sana teknoloji yok. ama nokia samsung bunu demiyor. dünyanın her ülkesinde nokia görürsün samsung görürsün. benim markam zengin zümreye hizmet edemez. benim markam herkese bütçesine uygun cihazlar çıkarır. benim markam samsung'tur nokia'dır

teşekkürler nokia teşekkürler samsung

apple mı ? yürü git işine.

• quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

bırakın şu çürük elmayı apple markası ne demek?(okumaya devam et) açılayayım = kendisine zengin ve saf zümreyi hedef seçmiş saçma sapan tasarımlar yapan, beğenilmeyen nokia'nın tasarımlarının yanından bile geçemeyen, app store dayatmasıyla en basit uygulamadan bile para koparmaya çalışan 'para göz' amerikan şirketi. bırakın bunları. (okumaya devam et kafanı ver )telefon ve teknoloji üreten marka,şirket nedir? söyleyeyim. ürünlerini dünyanın her yerinde görmen gerekir. yokluğun ortasında etiyopya'da ,zenginliğin başkentlerinde kore'de amerikada. bugün etiyopya da iphone alabilecek insan sayısı bir elin parmaklarını geçmez. niye ? apple ne diyor paran yoksa defol git. sana teknoloji yok. ama nokia samsung bunu demiyor. dünyanın her ülkesinde nokia görürsün samsung görürsün. benim markam zengin zümreye hizmet edemez. benim markam herkese bütçesine uygun cihazlar çıkarır. benim markam samsung'tur nokia'dır

teşekkürler nokia teşekkürler samsung

apple mı ? yürü git işine.

Herkes istediğini alır.Sen nokia alıyorsun da biz sana enayi diyor muyuz?

• galaxy s2 forever
  • Arkadaşlar elime iphone 32 gb geçti telefon açılmıyordu kvk telefonu açmış. Ama arama geldiği zaman ekranda arayan gözüküyor fakat telefonun zil sesi çalmıyor ve telefonu açtığım zaman hoparlörden sesde gelmiyor. Tekrar kvk ya gitti telefon yapamamışlar. Bu sorunu çözdürebilirmiyim acaba veya böyle durumlar karşılaşan oldumu...
  • Ben Apple'ın mobil cihazlar kategorisinde piyasaya iyi ürünler çıkardığını düşünmüyorum.Dünyanın 2012 yılına girdiğini düşünürsek, bilim ve teknoloji konusunda en iyi firma olarak görülen Apple'ın bence piyasaya çıkardığı tek ve en iyi ürünü Mac platformlardır.Apple ne zaman piyasaya yeni bir ürün çıkarırsa, bir takım eksiklerle beraber geliyor.iPod'tan, iPad'e, iPhone'a kadar tüm ürünlerde bazı eksiklikler var.Ama dediğim gibi bence teknoloji devi Apple'a yakışan tek ürün Mac platformlardır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Narowal -- 19 Mart 2012; 4:35:42 >
  • İyi günler ben yeni bir iphone 4s aldım hafıza olarak 32gb diyor fakat 50mblık bilgi dosya aktarımı yaparken yetersiz alan depoyu değiştir uyarısı veriyor. N eyapmam gerekiyor yardımcı olurmusunuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Ledqer16

galaxy s2 forever

Gidin kendi ana konunuza kardeşim, polemik yaratacak mesajlar atıp durmayın.
  • Kim ne derse desin Apple

• quote:

Orijinalden alıntı: BostonMavericks

Kim ne derse desin Apple

Eyvallah. Saygılar
  • Vay be millet zamaninda 4S icin yazdigi elestirilere bak. Bu kadar elestiriye ragmen 4S on milyonlarca satildi. Ayni sekilde Iphone 5'te o kadar elestirildi ama satislari ortada. 5S yada 5C herneyse oda cikmadan elestiriliyor ama oda milyonlarca saticak, bu forumda ne kadar bos yorum oldugunu burdan anlayabiliriz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1000 lira civarına ne zaman düşer ?
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.