Şimdi Ara

iphone 4s geldi! sonunda kavuştum :) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
297
Cevap
0
Favori
7.626
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bydemirci

Arkadaşlar bitmek bilmeyen beklemeler sonunda iphone 4s ime kavuştum, saat 20:09 da electro world çalışanından gelen telefon ile mağazaya gittim ve kontratsız olarak 4s i 2099 a almış bulunuyorum, orda aktivasyon ve sim kart dönüşümünü yaptılar ve şu anda cihazı karıştırmakla meşgulüm ve almayı bekleyen arkadaşlara da sabır diliyorum çok mutluyum oh yea

bekleyen arkadaşlar en yakın electro world mağazasına gitsin

bu arada GENPA garantili

kontrat falan mı yoksa sadece genpa garantili telefonumu aldınız ?

• quote:

Orijinalden alıntı: huseyinss

Nazar değmesin

amiiiiiiiiiiiin
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozel_uretim

quote:

Orijinalden alıntı: bydemirci

Arkadaşlar bitmek bilmeyen beklemeler sonunda iphone 4s ime kavuştum, saat 20:09 da electro world çalışanından gelen telefon ile mağazaya gittim ve kontratsız olarak 4s i 2099 a almış bulunuyorum, orda aktivasyon ve sim kart dönüşümünü yaptılar ve şu anda cihazı karıştırmakla meşgulüm ve almayı bekleyen arkadaşlara da sabır diliyorum çok mutluyum oh yea

bekleyen arkadaşlar en yakın electro world mağazasına gitsin

bu arada GENPA garantili

kontrat falan mı yoksa sadece genpa garantili telefonumu aldınız ?

sadece genpa garantili telefon kontratla kim uğraşacak 24 ay onun çilesi çekilirmi hiç ip5 çıkar sen daa 4s kontratı öde dur kim uğraşacak

• 2100tl mi ? bi sakin olun arkadaş ya telefona o kadar para verilirmi sizin gibiler yüzünden fiyatlar bu kadar uçuk sonra ağlarsınız yok kdv yok ötv yakında araba telefon takası yaparsınız bu zihniyetle burdaki faişçilere inat iphone 4ümü yurt dışından getirtmiştim aslanlar gibi
  • Hayırlı olsun güle güle kullanın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mebrar

Hayırlı olsun güle güle kullanın

teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokhan112

2100tl mi ? bi sakin olun arkadaş ya telefona o kadar para verilirmi sizin gibiler yüzünden fiyatlar bu kadar uçuk sonra ağlarsınız yok kdv yok ötv yakında araba telefon takası yaparsınız bu zihniyetle burdaki faişçilere inat iphone 4ümü yurt dışından getirtmiştim aslanlar gibi

kdv ötv siz tel 1700 ülkemize gelince devlet vatandaşı nasıl soysam diye düşündüğü için bu fiyatlar çıkıyor, almanyadan getirtecektim 1600 mal olacaktı bana sonra pasaporta kaydettir, hah çalışacakmı, sim kilitlimi değilmi, home tusu bozuldu aha şimdi napacaz garantide yok diye stres olup durmaktansa 2-3 daha verip kafam rahat etsin + tr cihazı, olmadı senn dediğin gibi takasa felan girecek olursam yurt dışı cihazından gene 2-3 yuksek bırakırım diye düşünüyorum :) <gerçi takasa girmeyi düşünen kim >

• Hayırlı olsun, beyaz olsa daha iyiydi
  • güle güle kullanmanızı diliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cyrlies -- 23 Aralık 2011; 10:28:11 >
  • Hayırlı olsun. Siri nasıl peki ?
  • 2000 tl nin altında garantili satan yer varmı acaba ?
  • Ben haziran ayında Hongkong'dan 1200 TL'ye İphone 4 32 GB Siyah almıştım.Neredeyse aynı fiyata dün şirketten arkadaşım (1300 TL'ye) Amerika'dan İPhone 4S 32 GB beyaz (simkilitsiz) getirtti.

Saygılarımla,
  • 2100 tl ye bir telefon aldınız demek hayırlı olsun valla ne diyeyim şahsen benim içim rahat etmezdio kadar parayı basarken.
  • Hayırlı olsun.
  • Hayırlı olsun, bi tur attırırsın artık(O fiyata araba alınır:))
    Fiyat daha düşsün bende bakayım.

• hayırlı olsun güzel günlerde kullan.siri ile mutlu yıllara
  • sarj konusunda nasil bilgisi olan var mi? normal kullanimda.

• quote:

Orijinalden alıntı: ibrahim_73

Ben haziran ayında Hongkong'dan 1200 TL'ye İphone 4 32 GB Siyah almıştım.Neredeyse aynı fiyata dün şirketten arkadaşım (1300 TL'ye) Amerika'dan İPhone 4S 32 GB beyaz (simkilitsiz) getirtti.

Saygılarımla,

ama garanti yok deimi?

• quote:

Orijinalden alıntı: gnchkncll

Hayırlı olsun, beyaz olsa daha iyiydi

beyaz bana çok parlak geldi siyah bana göre
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cyrlies

güle güle kullanmanızı diliyorum.

teşekkürler
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.