Şimdi Ara

IPHONE 4S 'EFSANE SERİ' KULLANICILARI KLÜBÜ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.868
Cevap
26
Favori
137.606
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: leopard10

quote:

Orijinalden alıntı: SametArat

quote:

Orijinalden alıntı: leopard10

Ben şeyi merak ediyorum eğer amerika fan 4s alınırsa Türkiye'de garantisi gecer mi

Geçmiyor. Benim derdimde bu

Bak bu kötü bende yurtdışından düşünüyorum İnşallah sorunlu çıkmaz

Büyük bir oranda çıkmıyor zaten. Yukarıdaki sorunlar spesifik.
  • konuyu açan arkadaş aslında güzel bir birikim yapmak istemiş ki aslında bu tip şeylerin hep tek biryerde derli toplu olması herkesin işine yarar. yani eğer konuyu açan arkadaş konuyu sürekli güncel tutabilirse oldukça faydalı olabilir. diğer üyelerden de gelen şikayet öneri çözüm gibi tavsiyeleride ilk mesaja eklerse kimse sayfa sayfa dolaşmak zorunda kalmaz ve konu ile ilgilenen vatandaş tek elden çözümü bulabilir.. Paylaşım yapmak güzeldir eleştirebilirsiniz ama bence dozunu kaçırmamak lazım.. başlık gayet güzel umarım sürekli güncel olur ve ilgilenenlere faydası dokunur. ilk mesaj güncel ise gerisinin muhteviyatı önem taşımaz.. ben ana mesaja bakarım aradığım yoksa zaten ikincisini dolaşmam... ilk mesajda aradığım yoksa zaten kendim başlık açar yardım isterim. olay bu şekilde işler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Batuist

konuyu açan arkadaş aslında güzel bir birikim yapmak istemiş ki aslında bu tip şeylerin hep tek biryerde derli toplu olması herkesin işine yarar. yani eğer konuyu açan arkadaş konuyu sürekli güncel tutabilirse oldukça faydalı olabilir. diğer üyelerden de gelen şikayet öneri çözüm gibi tavsiyeleride ilk mesaja eklerse kimse sayfa sayfa dolaşmak zorunda kalmaz ve konu ile ilgilenen vatandaş tek elden çözümü bulabilir.. Paylaşım yapmak güzeldir eleştirebilirsiniz ama bence dozunu kaçırmamak lazım.. başlık gayet güzel umarım sürekli güncel olur ve ilgilenenlere faydası dokunur. ilk mesaj güncel ise gerisinin muhteviyatı önem taşımaz.. ben ana mesaja bakarım aradığım yoksa zaten ikincisini dolaşmam... ilk mesajda aradığım yoksa zaten kendim başlık açar yardım isterim. olay bu şekilde işler..

teşekkürler, güncel tutmaya gayret edeceğim.

• güncel
  • a.f.y hocam Sanal Asistan Siri ile ilgili şöyle basit komutlardan başlamak üzere...Fotolu işlevinide koyarsanız buraya cok arkadaşa yardımcı olursunuz diye düşünüyorum.Cunku 4S in en farklı işlevi Siri....
  • Yaza kadar iphone 5 çıkmaz ise 4s alıcam bende.
  • faydalı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gltkn43 -- 21 Aralık 2011; 19:33:36 >
  • 4S için bir dünya sorundan bahsediliyor, insanlarda "sorunlu ise o zaman iPhone 5'i beklerim (zaten iPhone 4'ten bir farkı yok)" demeye başladı. iPhone 5 kusursuz bir telefonmu olacak peki? hayır, o telefondada kusur,problem,hata çıkacaktır.
  • bahsettınız sorunun hıc bırını yasamadık cok sukur :) o kadar korkacak bısey yok arkadaslar rahat olun
  • quote:

Orijinalden alıntı: a.f.y.

güncel

@a.f.y.

Emek vermişsin eline sağlık,sürekli konu açıp 4S'de sorun varmı? alınırmı? gibi sorulara yardımcı olabilir.
    Benim de merak ettiğim bir konu var ,konu 4S ile alakalı olunca bu konuya yazmak istedim belki giriş konusuna ilave edersin .Ve tabi bende henüz bilmediğim için bilenlerden öğrenmiş olurum

3GS 'de üretim tarihini cihazın seri nosundan bulabiliyorduk ancak 4S'de seri nosu daha çok alfabetik olduğu için çözemedim ,nekadar araştırsam internette de sağlıklı bişey bulamadım.Şayet biliniyorsa ve paylaşımı olursa sevinirim.

• Kardes bende anormal pil tüketimi var hiç bisey yapmadan 2 video 1 oyun 3 internete girme kısa zamanlı sArz bitiyor 6 saat en iyi ihtimal dayanıyor her şey açık veya kapalı farketmiyor sArzi çok hızlı tükeniyor tel yurt dısı ne yamam lazım eğer yogun kullansam 2 saat dayanmaz 1 saat oyun oynasam hemen biter sArzi ne yamam lazım ?
  • Konu güzel olmuş eyvallah ama bu sorunları gördükten sonra bu kadar sorunu olan bi cihazı ben niye aldım ya diye düşünüyorum şu an...

Cihaz amerikadan gelicek ve eğer böyle sorunları olursa oturur ağlarım ya...
  • quote:

Orijinalden alıntı: amtcn10

Yaza kadar iphone 5 çıkmaz ise 4s alıcam bende.

4s daha yeni geldi turkiyeye yaza çıkmaz imkansız bile deyil o yüzden alacaksan hiç vakit kaybetme al kullan derim ben

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konu harika olmus daha da geliştirilirse ust konu olmaya aday
  • takipteyim
  • Siriyi kullanmak için internet bağlantım olması şart mı? Veya 3G'den bağlanırsak faturaya girer mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tolga*

Siriyi kullanmak için internet bağlantım olması şart mı? Veya 3G'den bağlanırsak faturaya girer mi

Elbette internet şart,Apple'ın server'ına bağlanıyor o anda .
  • en büyük problemden bahsedilmemiş aramada problem var bende iphone 4s aldım genpa garantili birisini ararken bazen hiç ses gelmiyo buna telefon çalma sesi de dahil
    saniyeleri sayıyo karsı taraf açıyo telefonu fakat size ses gelmiyo hiç bir şekilde 2 kere hoparlörü aç kapa yaptıgınızda düzeliyo aynı şekilde kulaklıkla arama yaptıgınızda kendi kendine hoparlörü açıyo sapıtıyo ses gelmiyor, apple forumlarında 100 sayfaya yakın şikayet var millet çıldırmış durumda ve aynı problem bende de mevcut aldıgım yere götürdüm orda şans eseri başka biri de aynı problemi yaşadıgı için getirmiş telefonu incelediler distribütörden haber bekliyoruz arıcaz sizi yarın diye gönderdiler. bunu da ekleyin

iphone 4s alacaklar bunu mutlaka kontrol ederek alsınlar 10 15 arama kulaklıkla kulaklıksız kontrol ederek alın
  • quote:

Orijinalden alıntı: fastguitarman

en büyük problemden bahsedilmemiş aramada problem var bende iphone 4s aldım genpa garantili birisini ararken bazen hiç ses gelmiyo buna telefon çalma sesi de dahil
    saniyeleri sayıyo karsı taraf açıyo telefonu fakat size ses gelmiyo hiç bir şekilde 2 kere hoparlörü aç kapa yaptıgınızda düzeliyo aynı şekilde kulaklıkla arama yaptıgınızda kendi kendine hoparlörü açıyo sapıtıyo ses gelmiyor, apple forumlarında 100 sayfaya yakın şikayet var millet çıldırmış durumda ve aynı problem bende de mevcut aldıgım yere götürdüm orda şans eseri başka biri de aynı problemi yaşadıgı için getirmiş telefonu incelediler distribütörden haber bekliyoruz arıcaz sizi yarın diye gönderdiler. bunu da ekleyin

iphone 4s alacaklar bunu mutlaka kontrol ederek alsınlar 10 15 arama kulaklıkla kulaklıksız kontrol ederek alın

ekliyorum.

elektronik şansı olmayanlardansın galiba. s2 alıyorsun sorun, iphone alıyorsun sorun ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi a.f.y. -- 22 Aralık 2011; 0:38:27 >

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.