Şimdi Ara

IPHONE 4S 'EFSANE SERİ' KULLANICILARI KLÜBÜ (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.868
Cevap
26
Favori
137.600
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: i Am Not Dead

quote:

Orijinalden alıntı: tekno_user

quote:

Orijinalden alıntı: Nando24

Arkadaslar bu sari ekran olayi nasil cozulcek iphone 4Ste??

sarı ekran olayı apple ın hızlı üretiminin bir sonucu.

IPHONE 4S 'EFSANE SERİ' KULLANICILARI KLÜBÜ

soldaki ip4, sağdaki 4s.

bu konuda yeterince foto var.http://forum.donanimhaber.com/m_55694280/tm.htm

bu sarı ekran sorunu var birde fotoların sarı ton ağırlıkta çıkması var. ikisi ayrı sorunlar.

fotoların sarı çıkma olayı ise şu:http://forum.donanimhaber.com/m_55790066/tm.htm

alırken kontrol etmeniz lazım cihazı.

sonradan can sıkıyor.

kameranın sarı çekmesi olayınında donanımsal mı? yoksa yazılımsal bir sorun mu olup olmadığı tam net değil şimdilik.

bende baktımda aveada açtırdıgım 2 iphonede böyleydi ama kamera normal çekıyor ayrıca cokta takılacak bı sorun degıl 1 ton renk farkı var sadece dıger telefonlara bakmazsanız anlamıyorsunuz bıle önemli bi detay degil

bide yenı fark ettim bukadar sarı degılmıs benımki
  • quote:

Orijinalden alıntı: Styric

quote:

Orijinalden alıntı: SoNSaMuR4Y

Golddan bugün 4S aldım 2200 e açtım telefonu siri uygulaması yoktu. Hem Usa hem Türkiye itunes hesaplarım var. Ancak Usa kabul etmiyor iphone 3 vardı bende onda sorun olmuyur du usa store dan istediğimi yüklüyordum . Siriyi ben mi yükleyceğim?

Siri uygulaması bildiğim kadarı ile opsiyonel birşey değil. İndirip kura bileceğin ya da kaldıra bileceğin bir uygulama değil. Ben aldığımda dahili şekilde vardı.

Ayarlar / Genel / Siri

şeklinde girip aktif edip kullana bilirsiniz. Eğer Siri yoksa Itunes ile kontrol edin S olup olmadığını.

eyvallah açtım onu da 2 kez bip diyor arkadaşı jack diye kaydettim :) . Call jack diyom aramıyor tmm inigilzce pek yok ama bu hiçbişey anlamıyor text jack i will be late diom something wrong dio telafuzum mu çok kötü :D
  • quote:

quote:

quote:

Golddan bugün 4S aldım 2200 e açtım telefonu siri uygulaması yoktu. Hem Usa hem Türkiye itunes hesaplarım var. Ancak Usa kabul etmiyor iphone 3 vardı bende onda sorun olmuyur du usa store dan istediğimi yüklüyordum . Siriyi ben mi yükleyceğim?

Siri uygulaması bildiğim kadarı ile opsiyonel birşey değil. İndirip kura bileceğin ya da kaldıra bileceğin bir uygulama değil. Ben aldığımda dahili şekilde vardı.

Ayarlar / Genel / Siri

şeklinde girip aktif edip kullana bilirsiniz. Eğer Siri yoksa Itunes ile kontrol edin S olup olmadığını.

eyvallah açtım onu da 2 kez bip diyor arkadaşı jack diye kaydettim :) . Call jack diyom aramıyor tmm inigilzce pek yok ama bu hiçbişey anlamıyor text jack i will be late diom something wrong dio telafuzum mu çok kötü :D

biraz nazlıdır siri hanım.

hemen sonuca gitmeye çalışma
  • quote:

Orijinalden alıntı: m.t.y.

quote:

quote:

quote:

Ayarlar / Genel / Siri

Abi harbiden hiç anlaşamıyoruz adını soruyorum sory repat again diyor.. acaba ben biritish english mi konuşuyorum :) Yani ingilzice kursuna da gitim 3 ay çat pat anlaşmamız lazımdı.. :) bi yerde hata yapmıyorum değil mi ?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: m.t.y.

quote:

quote:

quote:

Ayarlar / Genel / Siri

Abi harbiden hiç anlaşamıyoruz adını soruyorum sory repat again diyor.. acaba ben biritish english mi konuşuyorum :) Yani ingilzice kursuna da gitim 3 ay çat pat anlaşmamız lazımdı.. :) bi yerde hata yapmıyorum değil mi ?

konunun ilk sayfasında hazır kalıplar var. Onları kullanmalısın. Hatta önce onları nette bir telaffuz programıyla okut. mesela:http://translate.google.com.tr/. sonra sen oku. Çok fazla kalıp yok zaten, zamanla alışırsın. siri yi kullanmak için ing. bilmeye gerek yok. bakma milletin abarttığına.
  • dili birleşik krallık yapınca şakır şakır cevap verdi abi bu kadar farkedermi ya diğerinde what is your name i bile cevaplamıyordu.. neyse sağplun beyler
  • quote:

Türkçe dil desteği yokmuş. Şu an için bana hitap etmiyor.

ayarlar-genel-siri den aktifleştirebilirsin.
  • iphone 4s veya 4 ios 5.01 de yaşanan ahize sorunu ile ilgili bir arkadaşın tecrübesini link olarak paylaşıyorum. Umarım sakınca yoktur.

http://www.iphoneturkey.biz/2011/12/bazi-iphone-4slerde-gorulen-arama-sorunlari-ve-cozumu.html?utm_source=email
  • quote:

Orijinalden alıntı: mycan34

iphone 4s veya 4 ios 5.01 de yaşanan ahize sorunu ile ilgili bir arkadaşın tecrübesini link olarak paylaşıyorum. Umarım sakınca yoktur.

http://www.iphoneturkey.biz/2011/12/bazi-iphone-4slerde-gorulen-arama-sorunlari-ve-cozumu.html?utm_source=email

ilk sayfaya ekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: a.f.y.

quote:

iphone 4s veya 4 ios 5.01 de yaşanan ahize sorunu ile ilgili bir arkadaşın tecrübesini link olarak paylaşıyorum. Umarım sakınca yoktur.

ilk sayfaya ekliyorum.

a.f.y bu konunun içinde göremedim ama benim dikkatimi çeken bir durum oldu. Arama yaparken karşının telefonu çalıyorken 4S in arkasında çalma sesinden dolayı bir titreşim oluyor. Sizde de oluyor mu bu? Normal mi acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaya727

quote:

quote:

ilk sayfaya ekliyorum.

a.f.y bu konunun içinde göremedim ama benim dikkatimi çeken bir durum oldu. Arama yaparken karşının telefonu çalıyorken 4S in arkasında çalma sesinden dolayı bir titreşim oluyor. Sizde de oluyor mu bu? Normal mi acaba?

çok rahatsız ediyor mu? nasıl bir titreşim. titreşim motoru değişti 4s te ama telefon çalarken olan titreşimin titreşim motoruyla alakası yok.
  • ilk sayfayı güncelledim arkadaşlar
  • quote:

ilk sayfayı güncelledim arkadaşlar

eline sağlık çok güzel olmuş.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kaya727

quote:

quote:

ilk sayfaya ekliyorum.

çok rahatsız ediyor mu? nasıl bir titreşim. titreşim motoru değişti 4s te ama telefon çalarken olan titreşimin titreşim motoruyla alakası yok.

arama yapıyorum, karşının telefonu çalıyor, telin arkasında hissedilir bir titreşim var. Titreşim modundaki titreşimden hafif ama var. Hoparlör açıkken yapmıyor. Daha önce hiç rastlamamıştım onun için şaşırdım. Sanırım sesin yüksek olmasından kaynaklanıyor.

Şöyle denedim aramayı yaptım telefonu avucumun içine koydum hissedilir bir titreme var. Siz de bir deneyin. Mümkünse cevap vemeyecek bir numarayı arayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaya727 -- 30 Aralık 2011; 17:03:26 >
  • Arkadaşlar bendeki sms sesi takılma sorununa geçici bir çözüm buldum. ayarlar - bildirimler - mesajlar a girip kilit ekranda gösteri kapattığımız da bu mesaj takılma sesi gidiyor.
    İos 5,1 ile alakalıymış sanırım.
  • quote:

ilk sayfayı güncelledim arkadaşlar

Ellerine sağlık. Takip
  •  IPHONE 4S 'EFSANE SERİ' KULLANICILARI KLÜBÜ IPHONE 4S 'EFSANE SERİ' KULLANICILARI KLÜBÜ IPHONE 4S 'EFSANE SERİ' KULLANICILARI KLÜBÜ
    Arkadaşlar solda ki ipod 4 sağdaki iphone 4S baya sarı gibi sanki uyuz oldum 4S e şimdiye bir haftadır hiç fark etmemiştim bu konuyu görünce fark ettim ama sadece ekran beyaz olunca bariz belli oluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: war3z

IPHONE 4S 'EFSANE SERİ' KULLANICILARI KLÜBÜ IPHONE 4S 'EFSANE SERİ' KULLANICILARI KLÜBÜ IPHONE 4S 'EFSANE SERİ' KULLANICILARI KLÜBÜ
    Arkadaşlar solda ki ipod 4 sağdaki iphone 4S baya sarı gibi sanki uyuz oldum 4S e şimdiye bir haftadır hiç fark etmemiştim bu konuyu görünce fark ettim ama sadece ekran beyaz olunca bariz belli oluyor

Ben pek bir fark göremedim. Gayet aynı duruyor bilemedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: war3z

IPHONE 4S 'EFSANE SERİ' KULLANICILARI KLÜBÜ IPHONE 4S 'EFSANE SERİ' KULLANICILARI KLÜBÜ IPHONE 4S 'EFSANE SERİ' KULLANICILARI KLÜBÜ

Hiç bir fark yok dostum. Bence bu kadar takılma.
  • aslında fotoda tam çıkmadı buna çok benziyor benim farkta
     IPHONE 4S 'EFSANE SERİ' KULLANICILARI KLÜBÜ
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.