Şimdi Ara

iPhone 4s avea servis yok sorunu (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
46
Cevap
0
Favori
16.009
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Aynı sorun Avea ile 4 ay sorunsuz kullandım satın aldığım şerefli satıcıların sayesinde pasaport kaydı düşünce, yakınım adına dün kaydettirdim Turkcell TİM'den ama akşamm durup duruken Avea gitti şuan sadece Turkcell hat alıyor Avea ve Vodofone almıyor Turkcelli aradım biizm simkilit koyma şansımız yok dediler, BTK aradım sorun yok bizden yana istediğiniz operatörle kullanırsınız bağlı bulunduğunuz operatörü arayın telefon numaranızı IMEI numaranıza tanımlasınlar dediler.. En son Avea'yı aradım kız bir kayıt açtı dönecekler dedi bekliyoruz ama bence bununlada alakalı değil.. Çözümü bulan varmı ???
  • Aynı sorun bendede var arkadaşlar telefon kaydını yapırdım Turkcell çalışıyor ama Avea'da servis yok diyor farklı çözüm önerileriniz varmı? Hepsini denedim olmadı da

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende olmustu zamanında dediler ki hat 128 lik olucak olmasssa 64 olsun falan dediler kaldırmıyo muhabbeti

size tavsiyem microsim yaparken tam manasıyla oturacak sekilde keserseniz herhangi bir problem olmaz

bendeki kartın aycell oldugunuda söyliyim...

2 ay boyunca ben yanımda toplu iğne taşıdım olmadık yerde servis yok falan deli etti

benim hattımda milimlik bosluk yuzunden hat bosta gibi duruyodu bende etrafına bant yapıştırdım tam oturdu 1 senedir stabil çalışıyor sıkıntı yok
  • Iphone 4 telefonuma sim kartı taktığımda şebeke aranıyor yazıyor bir süre sonra servis yok yazısı ekrana geliyor
    ancak ayarlar/telefon/ bölümünde en altta operator AVEA olarak görünüyor farklı bir kart taktığımda ise o operatorude görüyor
    ancak ayarlar/operator kısmında otomatikde iken de manuel olarakta hiçbir kartta hiçbir operatoru bulamıyor.
    İOS sürüm 6.1 yüklemiştim yakınlarda ama ondan kaynaklandığını sanmıyorum telefona az miktar su kaçtı kuruttum normal çalışıyor sadece sebeke bulmakta sorun yaşanıyor birde kameranın yakın çekim resimleri bulanık oluyor.,
    Sorun IOS 6.1 den mi yoksa su kaçmasındanmı acaba anten bağlantı kablosu zarar görmüş olabilirmi ?
    yardımcı olursanız memnun olurum
  • merhaba arkadaşlar turkcellden aveaya geçtim ve iphone 4 kullanıyorum ancak servis yok diye hata veriyor kimseyi arayamıyorum hattı çıkarıp tekrar taktım uçak modunu açıp kapattım ancak sorunum çözülmedi yardım ederseniz sevinirim...
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.