Şimdi Ara

İPHONE 4S 512 RAM :( (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
91
Cevap
3
Favori
1.526
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: karti

Dostum sen cok yanlis kisiye forumu oku diyosun. Bana forumu oku demeden once benim foruma attigim mesajlari okumalisin.

Tamam kardesim haklisin hadi kapatalim su sacma konuyu artik.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasanozbay

quote:

Dostum sen cok yanlis kisiye forumu oku diyosun. Bana forumu oku demeden once benim foruma attigim mesajlari okumalisin.

Konu sacma degil aslinda, konunun amaci 4s alma arifesinde olanlari uyarip, pisman olmalarini onlemek guzel bir konu yani. Uyarmazsak sonra forum 4s aldim pisman oldum diye acilan konularla dolar taşar.

• quote:

quote:

quote:

Konu sacma degil aslinda, konunun amaci 4s alma arifesinde olanlari uyarip, pisman olmalarini onlemek guzel bir konu yani. Uyarmazsak sonra forum 4s aldim pisman oldum diye acilan konularla dolar taşar.

İos 8 kasar mi ?

• 300 tl'lik telefon.
  • antonidas kullanıcısına yanıt
    Islemci ve ram oyun oynatmaz, gpu oyun oynatir. Etkisi yok mu tabii ki var hemde fazlasiyla ama asil isi yapan gpu dur. Hangi iPhone modelini incelerseniz inceleyin zamaninin en iyi gpu larina sahiptirler ve de 4S bile su anda gpu ve ekran cozunurlugu bakimindan bir cok ust duzey Android telefondan daha akici oyun deneyimi sunar.

• Kardesim ona verecigin parayla hic sikinti xekmeden istedigin oyunu oynayabilecegin bir anroid telefon alamn mumkun yani oyun amacli bakarsan zaten iphone cop sayilir hele 512 mb ramli 4 serisi :$$$

• quote:

Orijinalden alıntı: ever think of me 4

Kardesim ona verecigin parayla hic sikinti xekmeden istedigin oyunu oynayabilecegin bir anroid telefon alamn mumkun yani oyun amacli bakarsan zaten iphone cop sayilir hele 512 mb ramli 4 serisi :$$$

Tam tersi dusunuyorum iphone 4S Gta S.a rahatlikla kaldiriyorsa cogu oyunu hayli hayli kaldirir.

• real racing 3 iphone 4'te bile sorunsuz çalışıyor
  • Kimse lumia 925 i önermemiş bence o fiyata 925 i al 3 sene kasmadan seni götürür asphalt 8 falan hepsi sorunsuz bir şekil de çalışıyor market konusunda merak ettiğin bir şey varsa da sorabilirsin elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım

• Ben 4s te surekli rr3 oynuyorum, bazen kasiyor ama genel olarak akici. Yinede 5c/5s almaniz daha mantikli olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XR9 -- 20 Şubat 2014; 16:46:55 >
  • arkada?lar siz oyun diyorsunuz ama iphone 4s ios 7 ile birlikte çok hyz kaybetti. resmen kasyyor telefon. hele iphone 4 leri hiç dü?ünemiyorum.
    resmen bilerek yava?latyyorlar telefonu. bendeki 4s aynen dedi?im gibi. ios 5 de akan telefon ios 6 da çok az yava?lady ama ios 7 de resmen çuvallady.

oyundan ba?ka bir ?ey yapmayacak my bu alan adamlar? menüler ka?ny arabasyna döndü diyorum.

sadece oyun durumuna bakyp telefon aldyrmayyn millete. en azyndan 720p ekranly ta? gibi android alsynlar. sonuçta istedi?i andorid sürümünü kurar pa?alar gibi. discovery normalde gpu olarak dü?ük gibi görünüyor ama her oyunu canavar gibi oynatyyor. bence discovery ya da discovery 2 alsynlar.

saygylar....
  • Benim iphone 4 ios 7.0.4 her türlü oyunu takılmadan oynuyorum sadece arada bir bir saniyelik duraksama oluyor buda sadece oyunilk açıldığında game center yazısı gelirken.

• RR3'te çok akıcı değil ama stabilitesi gayet iyi, oldukça tatmin ediyor.
  • S3'ten 4S'e geçtim hala pişman olmadım neden acaba? İnsanlar neyi seviyorsa onu kullansın.
    Ayrıca 5s ile 4s'i yalnızca aralarındaki ram farkı ile kıyaslamak çok yanlış.

• Yav arkadaslar anlamiyorum biriniz cok kotuu yavas digeriniz canavar gibi diyorsunuz anlamiyorum sizleri.

• quote:

Orijinalden alıntı: beyinsis

quote:

Orijinalden alıntı: dagnomels

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: gktgknk

quote:

quote:

quote:

4s in rami buyuk ihtimalle ios 8 icin yetersiz kalacak ve ios 8 i gormeyecek.

3gs ios6 iphone 4 ios7 gordugune gore 4s ios 8 rahatlikla gorur. Ayrica iphone 4sten sonra cift cekirdek guclu islemciler kullanildi. 4s hayli hayli gorur ios8i

3gs ile karşılaştıramazsın. 3g den 3gs ye geçerken ram 128'den 256'ya çıktı. ama 4s aynı 4 gibi 512 rama sahip. herşey işlemci değil, ram da çok önemli. ios 8 göreceğini sanmam.

A4 islemcili iphone 4 tek basina ios 7 gorduyse. A5 islemciyi 5 farkli cihazinda daha kullanan apple ios8i verir 4s

Ayni seyi tekrarlamak zorunda kaliyorum. Belli ki programci degilsin. Hersey cpu degildir. Cpu isterse dunyanin en guclusu olsun ram yetersizse alet tirtlar. İp5 in 1 gb ramla cikmasi bence ios 8 in daha fazla ram isteyecegine isaret. 4s in ios 8 destekleyecegini sanmam.

iPhone 4S ile 4'ün rami aynı ama işlemcisi farklı iPhone 4S ios 7.0.4 iPhone 5'de bile beğenilmezken 4S bile gayet tırlatmadan çalıştırıyor ama 4 ios 7.0.4'te kasıyor. Anlaki işlemci de önemli. kaptın???

Ne soyledigini bilmiyorsun.

Bilmediğim bir şeyi yazamam bence sen beni anlamıyorsun. Olay gayet basit 4 ve 4s ayni ram'e sahip ancak farklı işlemciye sahip. 4'te ios 7 kasma yapıyor 4s'te yapmıyor.

çok uzadı ama; ben "herşey cpu değildir... ram yetersizse alet tırtlar" demişim, sen de "işlemci de önemlidir" demişsin. ben nerede işlemcinin önemsiz olduğunu söyledim. söylediğim ikisinin de önemli olduğu. bence 512 ram ios 8 için yeterli olmayacak. öngörümün dayanağı da 5s in 1 gb ram ile çıkması. 5s 1 gb ram ile çıktıysa demek ki ram ihtiyacı artık artacak.

yahu işlemci istiyorsa dünyanın en güçlü işlemcisi olsun ram yetersizse alet tırlar diyen sendin. eee işte ram aynı ama işlemci 4s'te bir kademe iyi olunca demekki alet tırlamıyor. ios bu sefer ios 8'de ios 7'den daha iyi bir işletim sistemi yapacak çünkü 7 ile millet hayal kırıklığına uğradı ios 8.0 da 4s te doğal olarak alet yavaşlayacak (bu satış stratejisi) ama ios 8.1 ile kendine gelir yine cihaz. 4'te 7.1 ile kullanabilir hale gelecek.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

4s in rami buyuk ihtimalle ios 8 icin yetersiz kalacak ve ios 8 i gormeyecek.

3gs ios6 iphone 4 ios7 gordugune gore 4s ios 8 rahatlikla gorur. Ayrica iphone 4sten sonra cift cekirdek guclu islemciler kullanildi. 4s hayli hayli gorur ios8i

3gs ile karşılaştıramazsın. 3g den 3gs ye geçerken ram 128'den 256'ya çıktı. ama 4s aynı 4 gibi 512 rama sahip. herşey işlemci değil, ram da çok önemli. ios 8 göreceğini sanmam.

A4 islemcili iphone 4 tek basina ios 7 gorduyse. A5 islemciyi 5 farkli cihazinda daha kullanan apple ios8i verir 4s

Ayni seyi tekrarlamak zorunda kaliyorum. Belli ki programci degilsin. Hersey cpu degildir. Cpu isterse dunyanin en guclusu olsun ram yetersizse alet tirtlar. İp5 in 1 gb ramla cikmasi bence ios 8 in daha fazla ram isteyecegine isaret. 4s in ios 8 destekleyecegini sanmam.

iPhone 4S ile 4'ün rami aynı ama işlemcisi farklı iPhone 4S ios 7.0.4 iPhone 5'de bile beğenilmezken 4S bile gayet tırlatmadan çalıştırıyor ama 4 ios 7.0.4'te kasıyor. Anlaki işlemci de önemli. kaptın???

Ne soyledigini bilmiyorsun.

Bilmediğim bir şeyi yazamam bence sen beni anlamıyorsun. Olay gayet basit 4 ve 4s ayni ram'e sahip ancak farklı işlemciye sahip. 4'te ios 7 kasma yapıyor 4s'te yapmıyor.

çok uzadı ama; ben "herşey cpu değildir... ram yetersizse alet tırtlar" demişim, sen de "işlemci de önemlidir" demişsin. ben nerede işlemcinin önemsiz olduğunu söyledim. söylediğim ikisinin de önemli olduğu. bence 512 ram ios 8 için yeterli olmayacak. öngörümün dayanağı da 5s in 1 gb ram ile çıkması. 5s 1 gb ram ile çıktıysa demek ki ram ihtiyacı artık artacak.

yahu işlemci istiyorsa dünyanın en güçlü işlemcisi olsun ram yetersizse alet tırlar diyen sendin. eee işte ram aynı ama işlemci 4s'te bir kademe iyi olunca demekki alet tırlamıyor. ios bu sefer ios 8'de ios 7'den daha iyi bir işletim sistemi yapacak çünkü 7 ile millet hayal kırıklığına uğradı ios 8.0 da 4s te doğal olarak alet yavaşlayacak (bu satış stratejisi) ama ios 8.1 ile kendine gelir yine cihaz. 4'te 7.1 ile kullanabilir hale gelecek.

him

• quote:

quote:

Kardesim ona verecigin parayla hic sikinti xekmeden istedigin oyunu oynayabilecegin bir anroid telefon alamn mumkun yani oyun amacli bakarsan zaten iphone cop sayilir hele 512 mb ramli 4 serisi :$$$

Tam tersi dusunuyorum iphone 4S Gta S.a rahatlikla kaldiriyorsa cogu oyunu hayli hayli kaldirir.

Soyle soyleyeyim note 2 ile ayni fiyat dimi simdo sizin icin temiz bir iphone 4 ikinci eller icin bahsediyorun fiyat konusunda , note 2 ile iphone 4/4s kiyaslama bile yapacaksaniz oyun performansi konusunda size zaten tavsiye bile vermeye gerek yok aklinizdakini uygulayacaksiniz biz ne dersek diyelim

• quote:

quote:

quote:

Soyle soyleyeyim note 2 ile ayni fiyat dimi simdo sizin icin temiz bir iphone 4 ikinci eller icin bahsediyorun fiyat konusunda , note 2 ile iphone 4/4s kiyaslama bile yapacaksaniz oyun performansi konusunda size zaten tavsiye bile vermeye gerek yok aklinizdakini uygulayacaksiniz biz ne dersek diyelim

Hoop iphone 4 note 2 ile kiyaslanamaz iphone 4 su an copten farksiz ben iphone 4S olarak konusuyorum.

• 4 desen alma derim ama 4s sorunsuz. Özelliklere bakma sen :D Yoksa S4 e doğru kayarsın. O özellikler sadece karşılaştırma listelerinde işe yarıyor emin olabilirsin.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.