Şimdi Ara

İPHONE 4S 512 RAM :(

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
91
Cevap
3
Favori
1.526
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadasşlar endişeliyim ıphone duydum ki 512 rammiş oyunları rahatlıkla kaldırır mı örnek real racing 3 gibi

• Bende iphone 4 var Real Racing 3 ü sorunsuz oynatıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Size tavsiyem iPhone alırken sistem özelliklerine bakmamanız. Çünkü androidli telefonlar gibi değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -ComeWithMe-

Bende iphone 4 var Real Racing 3 ü sorunsuz oynatıyor.

ios 7.0.4 mü ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: xxLORDxx

Size tavsiyem iPhone alırken sistem özelliklerine bakmamanız. Çünkü androidli telefonlar gibi değil.

Hocam yok doğru diyorsunuz ama çogu kişi 4s yerine Discovery al diyolar . Bende oyun seven bır insanım onun iiçin endişeliyim.
  • Bu saatten sonra 4s alinmaz hocam. Sonra 4s aldim pisman oldum diye konu acarsin benden uyarmasi.

• quote:

Orijinalden alıntı: karti

Bu saatten sonra 4s alinmaz hocam. Sonra 4s aldim pisman oldum diye konu acarsin benden uyarmasi.

hocam ama istediğim oyunları kaldırıyor hem hızlı neden almıyım ki ?
  • Kaldirmasi ayri onlari akici oynatmasi ayri, ayni oyunu 5 veya 5s ile deneyin dedigimi anlarsiniz. Ama beni tatmin ediyor ve bu eylulde iphone 6 cikinca onu alacam diyorsaniz ben karismam uyardim

• quote:

Size tavsiyem iPhone alırken sistem özelliklerine bakmamanız. Çünkü androidli telefonlar gibi değil.

o kadar da değil.
    1gb ramli iphone 5s, 512mb ram'li iphone 4s'den daha yüksek performansa sahiptir.
    Sadece şu var ios'un rahat çalışması için 512 mb ram yeterliyken, android'de 1gb ram yeterlidir.
    ios'da iki çekirdekli işlemci yeterliyken, android'de 4 çekirdekli işlemci daha iyidir.
    Tabi android'de de çift çekirdekli işlemcili telefon oldukça iyidir ama 4 çekirdekli olması biraz daha iyidir.
    android alacaksanız en az 1gb ram ve güçlü bir çift çekirdekli telefon almalısınız.
    Yoksa iphone 4s ile 5s arasında fark var.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: karti

Kaldirmasi ayri onlari akici oynatmasi ayri, ayni oyunu 5 veya 5s ile deneyin dedigimi anlarsiniz. Ama beni tatmin ediyor ve bu eylulde iphone 6 cikinca onu alacam diyorsaniz ben karismam uyardim

oyy 6 benı baya bı asar :D 5s e param yetmıyor kım ıstemezkı
  • quote:

Orijinalden alıntı: antonidas

quote:

o kadar da değil.
    1gb ramli iphone 5s, 512mb ram'li iphone 4s'den daha yüksek performansa sahiptir.
    Sadece şu var ios'un rahat çalışması için 512 mb ram yeterliyken, android'de 1gb ram yeterlidir.
    ios'da iki çekirdekli işlemci yeterliyken, android'de 4 çekirdekli işlemci daha iyidir.
    Tabi android'de de çift çekirdekli işlemcili telefon oldukça iyidir ama 4 çekirdekli olması biraz daha iyidir.
    android alacaksanız en az 1gb ram ve güçlü bir çift çekirdekli telefon almalısınız.

hocam konunun dısına cıkmayalım 4s hızlı heralde umuyorum ki.

• quote:

Orijinalden alıntı: hasanozbay

quote:

quote:

o kadar da değil.

Siz hiç bir iPhone tanıtımında ram ve işlemcilerden konuşulduğunu gördünüz mü?
    Yalnızca "daha hızlı" diyorlar.
    Ayrıca yüksek grafikli oyunlarda grafik kırpması yaparak hızlar birbirine çok yakın duruma getiriliyor.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hasanozbay

quote:

quote:

o kadar da değil.

Siz hiç bir iPhone tanıtımında ram ve işlemcilerden konuşulduğunu gördünüz mü?
    Yalnızca "daha hızlı" diyorlar.
    Ayrıca yüksek grafikli oyunlarda grafik kırpması yaparak hızlar birbirine çok yakın duruma getiriliyor.

grafik kırpması derken düşürme anlamında mı ?

• Evet.

• quote:

Evet.

• Evet hocam. İos 7.1 ile daha iyi olacak diye umuyorum. Olmazsa satacam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • iphone 4S ile discovery gibi bir telefonu nasıl karşılaştırıyorsunuz anlam veremiyorum....

şuan infinity blade 3 gibi bir oyunu discovery oynatamaz ama iphone 4s de en ufak bir sıkıntı yaşamadan oynayabilirsiniz. ios için çıkmış hiç bir oyun ve uygulamada 4s sorun çıkartmıyor yaklaşık 1 yıldır kullanıyorum. tek sıkıntı dahi yok. oynarken ısınmasını hissedersiniz sadece cihazın kenarlar metal olduğundan elde fazla hissediliyor başka hiç bir oyunda hiç bir sorunla karşılaşmazsınız.
    amacınız oyun oynamaksa 4s alıp keyfinize bakın derim...
  • Kardeş asphalt 8 için şöyle bir karşılaştırma yapayım. İp5 çok akıcı oynatıyor sonra ip 4s daha sonra note 3 en son s3 buradan bir değerlendirme yapabilirsin. Bu oyun yZdığım tlf lardA bizzat tarafımdan uzunca süre oynanmıştır. 4 s bitmiştir ramı 512 mbfalan geçiniz bunları. Son kullanıcın değiştiremeyeceği özellikleri karşılaştırmanın bir anlamı yok. Teoriyi bırakıp pratiğe bakalım.

• qqyyxx Q kullanıcısına yanıt
    Hocam 4s de asphalt 8 hic zevkli degil calisiyor ama o sekilde oynanmiyor en kritik yerde donuyor butun yaris bosa gidiyor.

• Arkadaş daha önce android kullanıyodu galiba.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.